باربارا دی انجلیس : منتظر نمانید عشق شما را پیدا کند. زمین حاصلخیزی بیافرینید تا بذر عشق به سادگی در آن جوانه زند و رشد کند
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره

راهنمای انتخاب و خرید سرویس طلا و جواهرات مناسب

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 5٫0
راهنمای انتخاب و خرید سرویس طلا و جواهرات مناسب

اغلب افراد برای خرید سرویس طلا و جواهرات به چندین سرویس طلای موجود در بازار بسنده می کنند و همین که همه اجزای سرویس طلا و جواهرات، عنصر مشترک داشته باشند برایشان کافیست. اما در مورد انتخاب و خرید سرویس طلا و جواهرات، اینکه شما چه سلیقه ای دارید بسیار مهم است. در مطلب راهنمای انتخاب و خرید حلقه ازدواج مناسب، به زمان مناسب، مدل مناسب، تشابه و جنس مناسب حلقه ازدواج پرداختیم و اکنون در این مطلب، روش متفاوتی از انتخاب و خرید را ارایه می کنیم.

خرید سرویس طلا و جواهرات براساس ویژگی مشترک اجزای آن

این بار که به طلا فروشی رفتید، به سرویس طلاها با دقت نگاه کنید. اگر همه اجزای سرویس طلا و جواهرات را با دقت ببینید، متوجه خواهید شد که یک عنصر مشترک دارند. مثلاً نگین همه اجزای سرویس طلا نگین دار، نگینی با یک رنگ و اندازه و شکل متحد دارند: نگین گوشواره با نگین گردنبند یکسان و یکرنگ است که شاید در اندازه نگین های سرویس طلا نگین دار با هم تفاوت داشته باشند. پس عنصر مشترک سرویس طلا همان نگین است.

شاید شما جزو افرادی باشید که از سنگ یا نگین خاصی خوشتان می آید و برای خرید سرویس طلا و جواهرات هم به دنبال همان می گردید و همین که نگین آن را بپسندید، اقدام به خرید می کنید. اما شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که مدل دیگری از همان نگین مورد علاقه تان را جایی دیگر دیده باشید و بیشتر خوشتان بیاید. در این حالت حتما این فکر به سراغتان خواهد آمد که ای کاش بیشتر به خریدتان توجه می کردید!

راهنمای انتخاب و خرید سرویس طلا و جواهرات مناسب

راهنمای انتخاب و خرید سرویس طلا و جواهرات مناسب

برای جلوگیری از این اتفاق شما می توانید به روشی ساده خرید کنید. سرویس طلا و جواهرات را تک به تک نگاه کنید. اگر از گردنبند سرویس طلا خوشتان آمده به گوشواره، انگشتر، دستبند و تمام اجزای سرویس طلا و جواهرات هم نگاهی بیندازید. آیا از آن ها هم خوشتان می آید؟ یا اینکه فقط گردنبند سرویس طلا را پسندیده اید؟ اگر فقط یک جزء سرویس طلا را دوست دارید، برای خرید سرویس طلا و جواهرات عجله نکنید. از فروشنده بخواهید مدل های مشابه با همان سرویس طلا را برایتان بیاورد. در میان انواع مدل سرویس طلا و جواهر حتما به مدل های سرویس طلا زیباتر می رسید و یکی را انتخاب می کنید که شاید از نمونه اول هم زیباتر باشد.

برای سایر اجزای سرویس طلا هم از همین روش استفاده کنید. یعنی مدل های شبیه به آن چیزی که انتخاب کرده اید را ببینید که عنصر مشترکی هم داشته باشند و به یک ست طلا و جواهر خاص و زیبا تبدیل شوند. به عنوان مثال اگر طرفدار سنگ یشم و رنگ سبز هستید، با انتخاب یک انگشتر با نگین یشم به سلیقه خودتان می توانید گردنبند، گوشواره، دستبند و حتی ساعتی را انتخاب کنید که نگین یشم آن مشابه نگین انگشترتان باشد.

خرید ساعت عروس متناسب با سرویس طلا و جواهرات

خرید ساعت عروس متناسب با سرویس طلا و جواهرات

مزایای ست کردن سرویس

با این روش ست کردن سرویس طلا و جواهرات، شما اجزای جدا از هم را کنار هم قرار داده و با کمی دقت در عنصر مشترک، سرویس طلا خاصی را تهیه کرده اید که نمونه آن را در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت و از طرف دیگر مختص شماست. حتی اگر سرویس طلا تان را گم کنید، پیدا کردنش کار سختی نیست، چون خاص انتخاب شده اند. مزیت بسیار خوب این روش، پایین آوردن هزینه خرید سرویس طلا و جواهرات است. در واقع شما با هزینه ای پایین تر از هزینه خرید یک سرویس طلا و جواهرات ساده و معمولی، ست طلا و جواهری را خریداری کرده اید که سلیقه شما را به خوبی نشان می دهد و کاملاً باب میل شماست. سرویس طلا و جواهراتی که تا پایان عمر هرگاه به آن نگاه می کنید، از دیدن آن لذت می برید نه اینکه به یاد خستگی های روز خرید بیفتید!

منبع: عروس ایرانی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید