امام علی (ع) : هیچ کس چیزى را در دل پنهان نمى کند مگر این که در سخنان بى اندیشه اى که از او صادر مى شود و در صفحه صورتش ، آشکار مى گردد.
جستجوی پیشرفته لباس (3386لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
سایر
یقه
همه
آستین
همه
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره

نگرانی های دوران نامزدی

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫0
تعداد رای: 1
نگرانی های دوران نامزدی

درگیری ها در دوران نامزدی اثر مستقیم بر روابط همسران می گذارد و اینجاست که نگرانی های دوران نامزدی شکل می گیرد. در واقع حساسیت ها، پیش از دوران ازدواج بیشتر است زیرا زوج جوان به تازگی وارد یک رابطه جدی شده اند. کوچکترین مشکلات و کاستی ها بیشتر به چشم می آید و اطرافیان نیز توجه بیشتری به رفتار و عملکرد زوج دارند.

پس از خواستگاری و عقد رسمی ، فرد هم مسئولیت همسری و هم فرزندی را بر عهده می گیرد. این امر می تواند احساس ناخوشایندی در افراد ایجاد کند زیرا هم خانواده و هم زوج توقع دارند که این مسئولیت در مقابل آنها به نحو احسنت اجرا شود. این امر می تواند باعث شود که فرد احساس کند هویت و شخصیت خود را از دست داده است. در بعضی مواقع بهتر است که افراد بدون در نظر گرفتن خانواده ها ، خودشان تصمیم بگیرند.

مواجهه شدن با عادات، خلق و خو و فرهنگ فرد مقابل و مشاهده تفاوت ها می تواند آغازگر درگیری ها باشد و با بیشتر شدن روابط و نزدیکی بیشتر ، بسیاری از جوانب پنهان آشکار می شود.

مقابل شدن با این تفاوت ها باعث می شود که زوجین فشار خاصی را تحمل کنند. البته رفتارها و شرایط قبل از ازدواج متفاوت است. بعد از ازدواج روابط شکل جدیدی به خود می گیرند و ارتباط بین خانواده ها کمتر می شود.

هر چه روابط قبل از ازدواج آرامتر باشد ، افراد روحیه بهتری برای شناخت یکدیگر و بررسی دقیق تر معیارهای ازدواج دارند. این امر بدون همکاری و کمک خانواده ها و راهنمایی آنها محقق نمی شود زیرا تنها پدر و مادر می توانند در نگرش مثبت فرزندشان نسبت به آینده و زندگی مشترک تاثیر داشته باشند و لازم است برخی عادات و عقاید از پیش تعیین شده را جهت رفع نگرانی های دوران نامزدی فراموش کنند.

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید