پیامبر (ص) : وقتی كسی به خواستگاری می آید که اخلاق و دین اش مایه رضایت است ، به او زن دهید كه اگر چنین نكنید ، فتنه و فساد زمین را پر خواهد كرد.
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره

طلاق زودهنگام عروس و داماد مسن

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫0

در اتفاقی عجیب ، طلاق زودهنگام عروس و داماد مسن رخ داد. عروس و داماد مسن (مادربزرگ ۶۵ ساله و پدربزرگ ۷۵ ساله) که تنها دو روز از ازدواجشان گذشته بود ، راهی دادگاه خانواده در ونک شدند تا از یکدیگر طلاق بگیرند.

طلاق زودهنگام عروس و داماد مسن

طلاق زودهنگام عروس و داماد مسن

مرد ۷۵ ساله وقتی مقابل قاضی شعبه ۲۶۸ دادگاه ونک ایستاد ، با تأسف سری تکان داد و گفت : چند سال پیش همسرم را از دست دادم و تنها شدم. به پیشنهاد آشنایان تصمیم گرفتم ازدواج کنم تا همدم و همراهی در این سن و سال داشته باشم. وقتی با “اکرم” آشنا شدم ، او هم پذیرفت که در کنار هم زندگی خوبی را شروع کنیم و سریع مراسم عقد را برگزار کردیم. از اینکه بار دیگر چراغ خانه روشن شده بود، خوشحال بودم اما این خوشی دو روز بیشتر دوام نداشت ؛ زیرا اکرم به بهانه دیدن فرزندانش از خانه رفت و ۲۰ روز در کنار آنها ماند.

این مرد سالخورده ادامه داد : در این مدت هرچه به اکرم زنگ میزدم تا به خانه برگردد ، گوشش بدهکار نبود و می‌گفت : می‌خواهد بیشتر وقتش را در کنار دختر و پسر‌هایش باشد. من به او گفته بودم که تنهایی را دوست ندارم اما او از‌‌ همان ابتدا من را تنها گذاشت و رفت.

عروس ۶۵ ساله نیز به قاضی گفت : من به بچه هایم بشدت علاقه مندم و وابسته آنها هستم. شرایط هم به گونه ای نیست که بتوانیم با هم زندگی کنیم. بعد از ازدواجمان دلم طاقت دوری بچه هایم را نیاورد و به همین خاطر به خانه بچه ها رفتم. شوهرم هم از این موضوع گلایه می کرد و می گفت ماهی یک بار حق دیدن آنها را دارم. ولی من ازدواج نکرده ام که آزادی ام را از دست بدهم و کمترین حقم ، دیدن فرزندانم است. به همین خاطر تصمیم داریم از هم جدا شویم تا هر کدام زندگی مستقل خودمان را داشته باشیم.

طلاق زودهنگام عروس و داماد مسن

طلاق زودهنگام عروس و داماد مسن

قاضی حسن عموزادی با شنیدن اظهارات این تازه عروس و داماد مسن ، حکم طلاق آنها را به دلیل عدم سازش صادر کرد. در ازای قبول این طلاق توافقی ، زن ۶۵ ساله حقوق قانونی خود از جمله مهریه ۲۵ سکه تمام بهار آزادی و اجرت المثل را به همسرش بخشید.

حسن عموزادی (قاضی شعبه ۲۶۸ دادگاه ونک) در رابطه با این پرونده گفت : متأسفانه گاهی ازدواج های مجدد در سنین پیری به دلیل حساس شدن افراد خیلی سریع به فروپاشی می‌انجامد. چرا که در این سن زن و مرد بیشتر از همدیگر توقع دارند و می خواهند که همه وقت خود را در کنار هم بگذرانند ، اما فرزندان این افراد گاهی به دلیل علاقه زیاد نمی‌توانند این موضوع را بپذیرند و پدر یا مادرشان را در کنار فرد غریبه دیگری ببینند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید