ساموئل امایلز : عشق و سختی بهترین وسیله آزمایش زندگی زناشویی است
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

مزون عروس B.A

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
1
معرفی

"هنگام ورود لباست نشان دهنده شخصیت شماست و هنگام خروج رفتارت"

مزون عروس B.A در زمینه طراحی، دوخت و اجاره لباس عروس، لباس نامزدی و لباس شب، مشغول به فعالیت می باشد. مزون لباس عروس ب.آ توسط خانم بهار عامری مدیریت می شود که دوره های تخصصی طراحی لباس عروس را در فرانسه و ترکیه گذرانده و برنده جایزه استار ودینگ است. مزون بهار عامری تمامی متریال و پارچه های مورد استفاده را از خارج کشور تهیه کرده اما کلیه طراحی ها و دوخت ها کار خودشان می باشد. گالری عروس B.A، تعدادی لباس عروس به سوئد صادر نموده است.

نقد

مزون عروس B.A با بهره گیری از تخصص و تجربه بالای خانم بهار عامری و پارچه های وارداتی مرغوب، قادر به طراحی و دوخت لباس عروس های با کیفیت عالی و مشابه با ژورنال می باشد. پاسخگویی و مشتری مداری پرسنل گالری عروس B.A، صبورانه و با خوش رویی تمام می باشد. سطح قیمتی مزون عروس بهار عامری در محدوده بالا می باشد.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص مزون عروس B.A جلب می کنیم:

97/11/10: ما خانوادگی مشتری خانم بهار عامری هستیم. خانم عامری کلا کاراش خاص هست و از اینهایی نیست که یه لباس عروس رو 100 تا درست می کنن و سایزش رو واسه هر کی تغییر میدن. یعنی هر لباس رو قشنگ برای شخص خودت طراحی می کنه. درست انگار داره یه تابلو نقاشی رو از اول می کشه. واسه همین هم هست که همیشه متفاوته کاراش. اگه دنبال کار خاص نیستین، به نظر من اصلا نرین، چون کار معمولی که آماده داشته باشن ندارن.

97/08/01: مزون عروس B.A واقعا اون چیزی که می خواستم در اختیارم گذاشت. با صداقت میگم که کارشون واقعا عالیه و همون چیزی میشه که می خواید. اصلا نگران نباشید. برید ببنید از نزدیک کارهاشون رو. وقتی با بقیه مزون ها مقایسه شون کنید، متوجه میشید که چی دارم میگم.

97/07/29: پرو اول لباس دوستم که مزون عروس ب.آ دوخته، عالی بود. یعنی من حالم خوب شد، وقتی داشت تند تند از کاری که دیده بود و تن زده بود تعریف می کرد. مخصوصا با وجود ریزبینی مادر شوهرش. اونقدر ایده هایی که خود خانوم عامری واسه لباس داده بود، تاثیر گذار بود که دوستم می گفت خیلی کشیده و ظریف دیده میشد تو لباس، با این حال که خیلی تپله.

97/05/16: من پرو اولم با گالری عروس B.A رفتم. لباس تمام گیپور چون دلم می خواست، خیلی پرکار نشون بده. من خیلی با دنباله مخالف بودم ولی با ایده خانوم عامری موافقت کردم. البته هنوز تو پرو اول هستم ولی با بی میلی که داشتم خیلی رو لباسم نشست. یعنی خیلی سنگین تر شد. کاملا پوشیده و با وقار. یه سری ریزه کاری داره که امیدوارم در اخر بهتر بهتر بشه.

97/03/20: پرو اول لباس که مزون عروس B.A دوخته، هیجان انگیز بود. خیلی استرس داشتم ولی بعد از اینکه لباس رو تو تنم دیدم، با این حال که خیلی هنوز کار داشت، ولی اونقدر تو تنم اندازه و فیت بود و ظاهرش نزدیک به سلیقم شده بود خیالم راحت شد. واقعا خانوم عامری از این همه حوصله و دقت تون یه دنیا ممنونم.

96/06/15: دیروز دوستم رفت لباسش رو از مزون عروس بهار عامری گرفت. عالی شده، من که عاشق لباسش شدم. دست خانم عامری عزیزم درد نکنه، واقعا هنرمندن ایشون. دوستم که خیلی راضی بود.

96/01/24: من یک ماه پیش، به مزون عروس B.A و خانم عامری مراجعه کردم. لباسم رو تحویل گرفتم. خیلی عالی شده تو تنم، فیکسه فیکسه. خیلی دوخت تمیز و خوب بود. مطمئنم اگه حاضری از جای می خواستم بخرم، به این خوشگلی و تمیزی نمیشد. شما خیلی تو کارتون حرفه ای هستید.

9/01/25: من خودم 2 سال پیش عروس شدم. لباسم رو مزون بهار عامری دوختن. ولی جالبه یه حسی که نسبت به لباس های ایشون دارم اینه که طراحی شون به قدری قوی و زیبا هستش که فکر می کنم اگر 20 سال بعد بچم عکس های منو ببینه، میگه مامان لباست هنوز رو مده. نه شلوغه و نه خیلی کار داره، فقط دوختش تمیز و شیکه. ژورنال هاشون اون زمان همه جدید بود و از تمامی مزون هایی که سر زدم، مدلاش جدیدتر بود. حتی کسایی بودن که از خارج اومده بودن ایران عروسی شون رو بگیرن، می دیدم که اونجا کارشون رو سفارش دادن. از جمله یه عروسی که خودش فرانسوی بود و همسرش ایرانی و تو ایران هم مراسم شون نبود و می خواست لباس رو با خودش ببره. جالب بود که اون می گفت یه همچین لباسی رو اگر بخواهیم تو پاریس بخریم، خیلی بیشتر از این حرفا باید پول بدیم.

95/01/25: من به امید خدا هفته بعد عروسیمه و لباسم رو از مزون عروس B.A تحویل گرفتم. می تونم بگم واقعا تا به حال لباس به قشنگی مال خودم ندیدم. کاملا پرنسسی هستش. من خیلی درگیر لباس بودم، چون که من خیلی همه جور لباسی به تنم نمیشینه. از لحاظ قیمتی هم خوبه. هر چند میدونم اگر می خواستم بیشتر هزینه کنم از این کار زیباتر هم بهم میدادن.

94/05/03: من بی نهایت از لباسم که مزون ب.آ دوخته، راضیم. دیروز پرو نهایی لباس من بود و با اینکه خیلی از کارم می ترسیدم، چون یکم مدلش پیچیده بود، ولی با مهارت تونسته بودن خوب از آب درش بیارن. عاشق کتی که روی لباسم دوخته، شدم. با اینکه سینم بزرگه ولی واقعا منو خیلی کوچولو و جمع کرده بود.

94/02/01: الان کارم رو از مزون بهار عامری تحویل گرفتم. صبح لباسم رو تحویل گرفتم و تا الان 2 بار جلو اینه پوشیدم. با کفش هام عالی شده، مثل پرنسس ها شدم. فکر نمی کردم لباس عروس و یا در واقع اصلا دامن به من انقدر بیاد، ولی باور کنین خودم عاشق خودم شدم. واقعا لباسم هم تمیزه و هم شیکه و مهمتر از همه اینه که غالب تنه و من با هیچ جای لباسم مشکل از قبیل کیس وایسادن و ... ندارم.

93/12/11: بالاخره لباسم رو از مزون عروس B.A تحویل گرفتم. واقعا از خانم عامری تشکر می کنم، خیلی لباسم خوب در اومد. از اون چیزی که فکرشو میکردم هم بهتر شد. کتم عالی شده اصلا مثل کت های معمولی نیستش، خیلی به روز و جدیده.

93/12/11: واسه عروسی خواهرم دادم لباسم رو گالری عروس ب.آ دوخت. البته پارچش رو خودم از فرانسه یکی از دوستای مامانم اورده بود. بردم اونجا دوختم ولی خیلی می ترسیدم چون پارچم گرون قیمت بود. ولی از کارشون خیلی خیلی یعنی خیلی راضی بودم. اصلا دوختش باز نشد و حسابی هم غالب تنم دوخته بودن. به نظرم خیلی حرفه ای کار می کنن.

93/11/09: دیروز مزون B.A وقت داشتم. تو تایمی که من اونجا بودم، ٥ تا عروس تحویل لباساشون بود. لباس های خیلی مجلل و شیک، جالب اینکه هیچ کدوم از این لباس ها هم شبیه هم نبود. هر کدوم برای خودش خیلی شیک بود. من و مامانم کلا گیج شده بودیم نمی دونستیم برای لباس من چیکار کنیم. بالاخره نوبت من شد که خود خانم عامری یه تیپ کار متفاوت با این عروسا برام طراحی کرد. وقتی با خودش صحبت کردم خیلی آروم شدم. خیلی خانم باتجربه و خوش اخلاقی.

93/07/16: لباسم که مزون عروس B.A دوخته، خیلی ساده بود. اسکارلتی بود تقریبا اما پفش خیلی زیاد نبود. بالاتنشم دکلته ساده بود، خودم شلوغ نمی خواستم باشه. واسم تقریبا 1 میلیون تموم شد. روشم یه کت کوتاه داشتم و دوختش خیلی هم تمیز بود. به دقت دوخته شده بود، وسط مجلس وا نرفت یهو که جاییش پاره بشه. چه بسا من از این اتفاقا تو خیلی از عروسی ها دارم می بینم.

93/04/21: لباس عروسم رو به مزون بهار عامری سپردم که برام بدوزن. فعلا پرو اولم رو رفتم و باید بگم خیلی خوشحالم. تا اینجا که دقیقا مدلی هست که می خواستم.

93/01/24: لباس عروسم رو دادم به مزون عروس B.A. واقعا فوق العاده بود ولی ای کاش قبل از عروسیم یک بار با ژپون 5 فنرش امتحان می کردم. من با 3 فنره پرو کردم. گفت برای تحویل با 5 فنره بهت تحویل میدم. همش پارچه های اضافی لباس زیر پام گیر می کرد.

اطلاعات تماس
مدیریت: بهار عامری
تلفن: 02122049315 - 09121492565 - 09357396199

آدرس: تهران، جردن، بلوار گل آذین، پلاک 26

شبکه های اجتماعی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید

تعداد نظرات: 2

 1. Grayjasmine۱۴۰۱/۰۴/۱۹ 0

  لباسم رو به مزون بهار عامری سفارش دادم
  با تاخیر و با بدترین کیفیت ممکن بهم داد
  و با بی ادبی و بداخلاقی تمام!
  چون گفتم چرا بالاتنه مدل رو کلا یه چیز دیگه درآوردی
  رسید رو ازم گرفت و جلوم پاره کرد که نتونم شکایت کنم
  واقعا بی شخصیته
  کسی که واقعا مدارک بین المللی داشته باشه هیچ وقت چنین رفتاری با مشتری نداره که ازش بپرسی لباس مناسب تنم هست یا نه اگه نه یه مدل دیگه سفارش بدم و هزار بار بگه خیلی قشنگه واسه تن تو
  بعد موقع تحویل که ایراد میگیری هزار عیب روی بدنت بذاره
  براش متاسفم و به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم

  1. ادمین۱۴۰۱/۰۵/۲۹ 0

   سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه تجربه تون رو به اشتراک گذاشتید. ایشالا سایر دوستان نیز استفاده کنند.