ساموئل امایلز : عشق و سختی بهترین وسیله آزمایش زندگی زناشویی است
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه گل نرگس (نرگس شریفی)

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
0
معرفی

آرایشگاه گل نرگس که با نام مدیر آن (آرایشگاه نرگس شریفی) نیز شناخته می شود، از سال 1391 در شرق تهران شروع به فعالیت نمود. مدیریت سالن زیبایی گل نرگس دارای مدرک گریم سینمایی است که از سال 1385 مشغول به حرفه تخصصی میکاپ و گریم می باشد. ارایشگاه گل نرگس دارای خدمات زیبایی شامل میکاپ و گریم عروس، شینیون و بافت مو و براشینگ، کوپ و اکستنشن مو، خدمات مژه، خدمات ابرو، خدمات ناخن، رنگ و مش و لایت، آمبره و سامبره و بالیژ، پاکسازی پوست و اپیلاسیون و وکس می باشد.

نقد

آرایشگاه گل نرگس (نرگس شریفی) دارای خدمات حرفه ای آرایش و شینیون می باشد. از ویژگی های مثبت سالن زیبایی گل نرگس می توان به استفاده از برندهای مرغوب مواد آرایش و بهداشتی اشاره نمود.برخورد مدیریت و پرسنل و مشتری مداری ارایشگاه گل نرگس در حد مناسبی می باشد که سبب بازخوردهای مثبت مشتریان شده است. سطح قیمتی آرایشگاه نرگس شریفی در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه نرگس شریفی جلب می کنیم:

97/12/19: من بازدید عروس آرایشگاه گل نرگس رفتم. خانم زیبایی که مشاوره می دادن، به شدت خوش اخلاق بودند. کار میکاپ و شینیونم بد نبود.

96/03/19: تقریبا پارسال همین حدودها بود که شروع کردم گشتن دنبال آرایشگاه خوب. من عروس 20 اردیبهشت سالن زیبایی گل نرگس بودم. چون خیلی حساس بودم، زود شروع کردم به گشتن. سه بار رفتم از نزدیک عروس های نرگس شریفی جون رو دیدم. تقریبا 10 موردی دیدم تا بالاخره قرارداد بستم تو ماه دی. بقدری زیبا شده بودم که تو سالن همه می گفتند خیلی شیک شدی. انقدر مواد استفاده شده تو صورتم خوب بود که ارایشم تکون نخورد تا آخر شب و چند بار سرم به آویزهای عمارت خورد و یکبار هم افتادم ولی موهام و تاجم تکان نخورد. از مینا که موهام رو خیلی شیک هایلایت کرد، تشکر می کنم. از سارا جون شینیون کار و لیلا جون و مخصوصا نرگس جون خیلی ممنونم.

95/10/12: من عروس 24 آذر ارایشگاه نرگس شریفی بودم. ازتون متشکرم خانم شریفی و سارا جون. قیمت برام خیلی مهم بود. به عروس هایی که تو پیج اینستای سالن زیبایی نرگس شریفی بودند پیام که می دادم، همشون تعریف کردن ازشون. غیابی قرارداد بستم و کلی استرس داشتم. قبل عروسی چند بار به من زنگ زدن و گفتن که به موقع برم سالن و کلا رسیدگی شون خیلی خوب بود. من متاسفانه دیر رسیدم، چون از غرب تهران می رفتم. سر موقع رفتن براشون مهم بود و یکم سرم غر زدن که دیر اومدی. من نهایتا کارشون رو واقعا تحسین می کنم. همه به من گفتن که خیلی خوب شدم، هم آرایشم و هم موهام. من یه عروسی هم شیراز داشتم و اونجا از بهترین آرایشگاه ها رفته بودم. اما هم خودم و هم خواهرهام نظرمون این بود که عروسی تهران واقعا زیباتر شدم. میشد مهارت نرگس جون (و البته شنیون کارشون سارا جون) رو حین آرایش فهمید، چون بسیار سریع و فرز کار می کردن و من که کلی تعجب کرده بودم! شهرستان چهار برابر ایشون وقت گذروند واسه آرایش صورت! اول که آرایشم روی صورت نخوابیده بود، فکر کردم که اصلا خوب نشدم. ولی بعد یکی دو ساعت آرایشم، لایت و شیک به نظر می رسید. تنها ایرادی که من دیدم، این بودش که شنیون کار، گیره های تیز و نازکی توی موهام زده بود که خیلی اذیت شدم و برای درآوردنشون با سیم چین! گریه ام دراومد.

95/09/07: من عروس فرمالیته 28 آبان ماه آرایشگاه گل نرگس بودم. خیلی راضی بودم از کار خانم نرگس شریفی، دستشون درد نکنه. کیفیت موادی هم که استفاده کردند خیلی عالی بود. گروه فیلمبردار من وقتی کار ایشون رو دیدند، خیلی خوششون اومد.

95/06/20: من روز 17 شهریور برای جشن عقدم، عروس آرایشگاه نرگس شریفی بودم. بسیار از میکاپ و موهام راضی بودم. همه واقعا تعریف می کردند. رنگ سایه و رژم رو دوست نداشتم. برام وقت گذاشت و عوضش کرد. اونی شد که دلم می خواست. لنز هم خودش برام خرید که خیلی محو و طبیعی بود و کاملا به ارایشم میومد. حدود یک ساعت دیرتر از تایم اصلی حاضر شدم اما می ارزید. پوستم تا شب اصلا خراب نشد.

95/04/22: من روز چهارشنبه ١٦ تیر ماه (عید فطر) عروس آرایشگاه گل نرگس بودم. واقعا از کارهاى همه بچه هاى این سالن راضى بودم. یک تیم بسیار قوى داشت که بسیار به عروس و مشترى احترام مى گذارند. خوش برخورد هستند و دقیقا همون کارى رو که من مى خواستم، برام انجام دادنش. فوق العاده خوشگل شده بودم و تا ٤ صبح رقصیدم و هیچ اتفاقى براى ارایش و شینیونم نیفتاد.

94/11/04: من عروس ٣٠ دى ماه سالن زیبایی گل نرگس بودم. من می خواستم ساعت ١٠ حاضر بشم و من رو ساعت ٩:٤٥ اماده کردن. با اینکه ٣ تا عروس بودیم ولى نرگس جون من رو زودتر از بقیه اماده کرد. واقعا از این سالن و نرگس جون راضى بودم. من همیشه دوست داشتم عروس با موى مشکى باشم ولى وقتى با نرگس جون مشاوره کردم گفتن رنگ و هایلایت خیلى شیک تر میشه و من هم انجام دادم. الان خیلى راضى هستم که رنگ و هایلات کردم، چون واقعا شیک شده بودم. کار رنگ کارشون حرف نداشت، با قیمت بسیار مناسب و بدون اسیب دیدگى.

94/11/03: من واقعا از کار آرایشگاه نرگس شریفی راضی هستم. چون خودم عروسش بودم و ادم وسواسی هستم، بعد چند جا رفتن و کارها رو دیدن، بالاخره رفتم کارهاشون رو دیدم و عروس نرگس جون شدم. واقعا احساس ارامش داشتم زیر دستشون. من رو به بهترین شکل درست کردن که حتی همسر و مادرم کلی تعجب کردن من رو دیدن. کارشون لایت و خیلی شیکه و من اصلا زیر دستشون استرس نداشتم. خیلی خوش برخورد و عالی بودن. من تا پایان عروسیم نه کرم پودرم و نه رژ لبم پاک نشد و کرمم نماسید و تا اخر همون شکل موند. حتی وقتی می شستم، خیلی دیر پاک شد. تمام وسایلشون مک و کلارنس بود. انقدر کارشون رو دوست داشتم که باهاشون صحبت کردم تا برای یادگیری و کاراموزی برم پیششون.

94/09/04: جمعه، شوی عروس آرایشگاه گل نرگس بود. همه مدل ها زیبا بودن. سه تا مدل متفاوت بودن و هر کدوم شینیون و میکاپ متفاوت داشتن با رنگ موهای مختلف. سه تا مدل عکس های قبل از آرایششون رو گذاشته بودن. بعد از اتمام کارشون واقعا فرق کرده بودن. واقعا کرم ها خوب رو پوستشون خوابیده بود، چون پوست برای من خیلی مهمه و پوست خودم خیلی خوب نیست. گریم بینی ها و گونه سازی هاشون خوب بود. برخوردشون عالی بود. من عاشق خود نرگس جون شدم، چون با حوصله به همه سوالاتم جواب داد و استرسم رو خیلی کم کرد. سورپرایزشون این بود که به 5 تا عروس اول تخفیف فوق العاده ای میدادن.

94/08/19: من دیروز رفتم آرایشگاه گل نرگس. شو عروس داشتن. دو تا عروس بودن که هر دو هم آرایش چشمشون و هم پوستشون و هم شینیونشون خوب و تمیز بود. نحوه برخوردشون خوب بود. پکیج 800 تومنیش با 1200 فرق داره موادشون. اما کارشون خوب بود.

94/07/20: خواهر من برای هفته پیش جمعه آرایش و میکاپ ویژه رفته بود آرایشگاه نرگس شریفی. قرار بود بدون موی اضافه 200 تومن باشه که 300 باهاش حساب کرده بودن. البته خود نرگس جون آرایشگاه نبودن و وقتی که رسیدن سعی کرده بودن رضایتش رو جلب کنن. آرایش و موهاش عالی بود. همه تعریف می کردن وآدرسشون رو می خواستن. اگر مسئول صندوق بهتر رفتار کنه و بی خودی خرج رو دست مشتریان نگذاره، همه چی عالیه. کار پوستشون از کار خیلی سالن های معروف که من از نزدیک دیدم بهتره و قیمت هاش هم عالی. گریم بینی و غبغبش بی نظیر بود.

94/06/16: من عروس 10 شهریور آرایشگاه گل نرگس بودم. مبلغ پکیجم 1000000 تومان شد که همراه با پاکسازی پوست، فون بدن، رنگ مو و ناخن بود. از کار نرگس شریفی جان واقعا راضیم. میکاپشون حرف نداره. مدل شینیونم هم بی نظیر بود و خیلی تمیز کار کردن. با تمام استرسی که داشتم، واقعا شب بی نظیری بود.برخورد پرسنل هم خوب و ارامش بخش بود.

94/05/11: من دیروز رفتم سالن زیبایی گل نرگس. از نزدیک عروس هاشون رو دیدم. 5 تا عروس داشتن که 1 نفر ارایش غلیظ و 4 تای دیگه همه لایت و بسیار شیک بودن. ولی من عروس غلیظ رو دوست نداشتم. از خود عروس پرسیدم، گفت خودم این سبک آرایش رو می پسندم و بسیار راضی بود. ولی من اون 4 تا عروس دیگر رو دوست داشتم. هم میکاپ و هم شنیون بسیار تمیز و شیک بود. من دیروز قرارداد بستم باهاشون. عروس هاشون از 650 شروع میشه تا 1,600 بود. درضمن نرگس جون خیلی مهربون و خوش برخورد بودن.

94/05/08: من سال ۹۲ تو آرایشگاه پاپیون برای نامزدی برادرم رفتم پیش نرگس شریفی و میکاپ انجام دادم که واقعا کارش حرف نداره. ولی گمشون کرده بودم تا وقتی که دوباره تو اینستا پیداشون کردم و امروز رفتم آرایشگاه گل نرگس. ۲ شهریور عروسیمه.

94/05/08: من سال 91 عروس آرایشگاه نرگس شریفی بودم توی سالن گلها. نامزدیم هم سال 90 پیش خودشون بودم. واقعا کارهاش حرف نداره، خیلی تمیز و لایت و شیک کار می کنن. همه هم خوششون اومد. خیلی خوشحالم که خودش سالن زده و دوباره اومده تهرانپارس. در ضمن نرگس جون واقعا خوش اخلاق و خوش برخوردن. روز عروسیم زیر دستشون اصلا استرس نداشتم. راستی بچه ها الان دخترم 2 سالشه و من عاشقشم.

اطلاعات تماس
مدیریت: نرگس شریفی
تلفن: 02177746822 - 02177743965 - 09125043217 - 09305043917

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک ۷۷ (ساختمان فرجام)، ورودی 2، طبقه 5

شبکه های اجتماعی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید