برتراند راسل : انسان ها تشنه محبت اند نه مراقبت
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه گل سرخ

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
1
معرفی

"گل سرخ پنجره ای به زیبایی و خلاقیت"

آرایشگاه گل سرخ از سال 1347 در شرق تهران شروع به فعالیت نمود و با گذشت زمان و بکارگیری پرسنل مجرب و تکنیک های نوین آرایشگری توانست شهرت و محبوبیت مناسبی را کسب کند. سالن زیبایی گل سرخ در 3 طبقه ارائه خدمات دارد که 2 طبقه مخصوص عروس خانم هاست. ارایشگاه گل سرخ دارای خدمات زیبایی شامل آرایش و گریم عروس، شینیون و بافت مو، رنگ و مش و لایت، اکستنشن مو، کوپ مو، خدمات مژه و ابرو، خدمات ناخن و پاکسازی پوست می باشد. آرایشگاه تخصصی گل سرخ دارای پارکینگ اختصاصی، گارد ایمنی ورود و خروج عروس می باشد.

نقد

از ویژگی های مثبت آرایشگاه گل سرخ می توان به خدمات آرایش و شینیون باکیفیت، استفاده از برندهای دیور، مک، کلانرس و استی لادر و رفتار مودبانه پرسنل اشاره نمود که سبب بازخوردهای مناسبی از سوی مشتریان شده است. شاید بتوان یکی از معایب ارایشگاه گل سرخ را شلوغی آن عنوان نمود. سطح قیمتی سالن زیبایی گل سرخ در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه گل سرخ جلب می کنیم:

97/04/26: نامزدی من آرایشگاه گل سرخ بود. سالن شلوغه ولى من موقعى که رفتم سالن، مشترى تو سالن نبود و فقط عروس ها بودن. انقدر راضى بودم از کارم و از برخورد پرسنل که به همه پیشنهاد می کنم. خیلى مهمه که با میکاپ کارتون ارتباط خوبى برقرار کنید و ازش نظر بخواید.

97/04/26: آرایش روز عروسیم با سالن زیبایی گل سرخ بود. من عروس فوق vip بودم. میکاپم با خانم ملیکا بود و واقعا راضی بودم. ساده پسندم و ارایشم هم لایت و ساده می خواستم و ملیکا جون درست مطابق سلیقه ام کار کرد. من صبح که رسیدم ارایشگاه، اولین عروس بودم و نگهبان جلو در اسمم رو پرسید و وقتی دید تو لیستم، من رو به داخل راهنمایی کرد. وقتی وارد شدم، اول صبحانه برام اوردن و وسایلم رو گرفتن. بعد برای میکاپ رفتم. راستی اخلاق خانوم ملیکا عالیه و کاملا به نظر عروس احترام میزاره. من رنگ موهام با فریبا جون، بهترین رنگ کار سالن گل سرخ بود. رنگ موهام عالی شد. شینیونم رو خود سالن با خانم فرانک انتخاب کرد. من فقط بهشون گفتم می خوام تور روی موهام باشه و ایشون یه شینیون عالی برام درست کرد و خیلی محکم. برای پوشیدن لباس، دوتا خانوم خیلی مهربون کمکم کردن. موقع خوردن ناهار که با خود سالن هست، لباسم لک شد که سریع برام تمیزش کردن. در اخر همه چی توسط مدیریت سالن چک شد. ارایش و شینیون من تا ساعت ۴ مثل اولش بود و اصلا تکون نخورد. با اینکه پوستم چربه ولی صورتم برق نیفتاد و کرمم تیکه تیکه نشد. فقط یه بار از پدی که داده بودن استفاده کردم، اونم قبل ورودم به سالن. رژم اصلا نرفت. مکانش کوچیکه ولی برای عروس اصلا مشکلی پیش نمیاد.

97/04/03: آرایش های آرایشگاه گل سرخ خیلی زیادی غلیظ و شلوغه. مدل موهاش هم هر تار مو 1 شکل می کنه و شلوغ. جاش هم که بسیار شلوغه. جای عروسش جدا نیست، یه مشتری دیگه داشت عروس رو سوال پیچ می کرد و نظر می داد بهش که عروس هم کلافه بود. با اونی که اومده فقط اصلاح و ابرو، باید یکجا باشی.

97/01/30: منم عروس ارایشگاه گل سرخ بودم. طبق میل خودم درست شدم و کاملا راضی بودم. از هر جا هم خوشم نمیامد، می گفتم و سریع برام عوض می کرد. البته مدل ارایش و شینیونم رو خودم از قبل روز به مشاوره نشون دادم. مژه هام هم تمام دونهایی بود و چشمم خوب فرم گرفته بود.

96/11/02: امروز رفتم بازدید آرایشگاه گل سرخ. عروس داشتن و میکاپش با ملیکا بود که خیلی تمیز و خوب بود و شینیونش هم با فاطمه بود. سبک کارشون رو خیلی پسندیدم. عروس دیگه شون میکاپش با محیا بود، ارایش نسبتا لایتی داشت و شنیون هم با بهارک بود. هر دو تا عروس، میکاپ لایت داشتن و خیلی کار پوستشون خوب بود.

96/05/15: ما هم عروس از آرایشگاه گل سرخ خیلی داشتیم. کلا تو فامیل ما هر کی عروسیشه، صاف میره گل سرخ. چون ازمایش خطاش رو برامون پس داده و راضی بودیم، براش تایم می گذاریم والا.

96/04/09: برای بار اول رفتم سالن زیبایی گل سرخ بازدید عروس هاشون. فکر نمی کردم انقدر شلوغ باشه. همه جور عروسی هم داشتن، لایت و غلیظ و اینا که گفتن به انتخاب خودشون بوده. از دو تا عروس هایی که آماده بودن، با یکی از پرسنل آرایشگاه رفتم دیدم که گفتن راضی هستن و البته اون پرسنل اجازه نمی داد، نزدیک عروس ها بشم. کارشون رو تقریبا پسندیدم اما به خاطر ازدحام آرایشگاهش، دودلم. دوست دارم یه جای آروم برم روز عروسیم.

96/02/17: من دو هفته پیش عروسیم بود. شینیونم فرانک و میکاپم مریم موسوی در آرایشگاه گل سرخ بود. من متوسط رو به غلیظ می خواستم ولی خیلی غلیظ کرد. بعد چون خوشم نیومد، برام لایت ترش کرد و غلظتش رو کم کرد. در کل خودم خیلی اونی که می خواستم نشدم ولی همه گفتن خیلی خوشگل شدی.

95/12/02: من این هفته ارایشگاه گل سرخ بودم. میکاپم با مینا بود و شینیونم با رویا. خیلی خوب کار کردن، واقعا راضی بودم. حتی مامانم با اینکه پوستش زیاد چروک داره، میکاپ شون با ستایش بود و شینیونش با بهارک که خیلی خوب شده بود. به نظرم گل سرخ از مواد ارایشی خیلی خوبی به نسبت جاهای دیگه استفاده می کنه. ارایش هاش هم همه لایت و شیکه، خیلی تمیز کار می کنن.

94/09/10: دوستم، میکاپ کارش موسوی بود در آرایشگاه گل سرخ. عالی شده بود. کاملا مدیوم بود. با اینکه قیافه معمولی داشت و بینی خیلی بزرگ، ولی خیلی ملوس و ناز و خوشگل شده بود.

93/05/12: من عروس سالن زیبایی گل سرخ بودم. شینیونم با رویا و میکاپم با مریم موسوی بود. من مدل موی فر می خواستم چون واقعا به صورتم میاد. با اینکه رویا جون خیلی سعی داشت تا نظر من رو عوض کنه، نتونست و همون نظر خودم شد. اما در مورد میکاپ نظری نداشتم، گذاشتم به عهده خود مریم و اونم انصافا خیلی عالی درآورد. خیلی شلوغه و باید یه سالن جدا برای عروس بزنن که متاسفانه مدیریتش تو این کار کم کاری کرده. ولی با وجود شلوغی زیاد، حواسشون به عروس هاشون هست. مثلا من چون مدل موهام طول کشید، چند بار مسئول عروس ها اومد دنبالم و همش تأکید می کرد کارش رو زودتر انجام بدید، دیرش میشه. البته من 1 ساعت دیرتر حاضر شدم، اونم به خاطر مدل موهام بود. ولی روز پاتختی برام جبران کردن و با اینکه دیرتر از همه رفته بودم، اولین نفر اومدم بیرون. خیلی هم ازم معذرت خواهی کردن.

92/03/19: خداییش پولی که آرایشگاه گل سرخ می گیره حلال شون باشه. من عروس معمولی بودم. 430 دادم ولی تا آخر شب نه آرایشم تکون خورد و نه ناراضی بودم. همه تعریف می کردن و همون شب چند تا از دوستام تصمیم گرفتن برن گل سرخ. فقط به وی آی پی یه کیف آرایش زشت دادن با یه رژ لب و یه مداد که اصلا احتیاچ نمیشه.

91/06/20: من هفته پیش رفته بودم ارایشگاه گل سرخ. کارهای گل سرخ خوب بود اما تمام عروس هاش، آرایش هاشون تیره بود و به نظر من اصلا قشنگ نیومد. فقط از کار یک نفر خوشم اومد، هم عروس هم همراه عروس. اون هم گیتی بود به نظرم خیلی عروس هاش شیک تر بودن.

اطلاعات تماس
تلفن: 02177727468 - 02177727469 - 09396895860

آدرس: تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه اول، خیابان رشید، خیابان بهار(حسینی)، پلاک 84

شبکه های اجتماعی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید