افضل‌ الدین کاشانی : از شبنم عشق خاک آدم گل شد – صد فتنه و شور در جهان حاصل شد – سر نشتر عشق بر رگ روح زدند – یک قطره فرو چکید، نامش دل شد
جستجوی پیشرفته لباس (3469لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه گل رخ

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫0
تعداد رای: 1
0
معرفی

آموزشگاه و آرایشگاه گل رخ جزء آرایشگاه های باسابقه شرق تهران می باشد. سالن زیبایی گل رخ دارای خدمات زیبایی شامل میکاپ عروس، شینیون و بافت مو و براشینگ، رنگ و مش و لایت، کراتینه و اکستنشن مو، کوتاهی مو، خدمات مژه و ابرو، خدمات ناخن، پاکسازی پوست و اپیلاسیون می باشد. آرایشگاه گلرخ، ارائه دهنده انواع آموزش های تخصصی زیبایی به همراه مدرک دیپلم رسمی سازمان فنی و حرفه ای است که شامل آموزش گریم عروس، گریم 3بعدی، گریم 5بعدی، آموزش کوپ، آموزش خدمات ناخن، آموزش خدمات مژه، آموزش رنگ مو، آموزش خدمات ابرو، آموزش طراحی چشم و ابرو و لب می باشد.

نقد

نظرات مثبت و منفی بسیاری درخصوص آرایشگاه گل رخ به چشم می خورد که ظاهرا به دلیل سلیقه متفاوت افراد است. از نکات مثبت سالن زیبایی گل رخ، می توان به خدمات مناسب عروس، مرغوبیت مواد آرایشی، حسن خلق پرسنل اشاره نمود. سطح قیمتی آرایشگاه گلرخ در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه گل رخ جلب می کنیم:

97/10/02: من برای عقدم رفتم آرایشگاه گل رخ. ولی اصلا از کارشون راضی نبودم. تازه آرایش من با سروناز بود که به نظرم از بقیه بهتر بود ولی راضی نبودم. رژی که برای من زدن تا شب روی لبم بود ولی تا چند روز لبم پوست پوست شده بود.

95/10/02: من هفته گذشته برای عروسی خواهرشوهرم سالن زیبایی گل رخ رفتم و ای کاش نمی رفتم از بس که ناراضی بودم و از یادآوری قیافه خودم تو شب عروسی گریه ام می گیره. هزینه ای که پرداخت کردم 240 تومن بود که مثلا آرایش ویژه بود. میکاپ با سروناز که به معنای واقعی کلمه فاجعه بود. کرم که به قول شوهرم از همون اول روی صورتم ماسیده بود. با این که چشم و ابروی خوبی دارم، وحشتناک من رو درست کرد مخصوصا ابروهام رو. شینیونم با مهناز بود که به تالار نرسیده باز شد. خدا ازشون نگذره که آبروم رفت پیش فامیل شوهر. هزینه ای که من برای آرایشگاه کردم، از همه بیشتر بود، نتیجه اش ولی فاجعه. یه آرایشگاه معمولی می رفتم، نتیجه اش بهتر از این ابروریزی بود.

95/09/18: من برای عروسی خواهرشوهرم، آرایش ویژه آرایشگاه گل رخ رو برداشتم. شینیونم عالی بود. ولی واسه آرایش، دور چشمم رو خیلی فون زده بود که وقتی می خندیدم، خیلی خط می افتاد. در کل کرمش خیلی خوب نبود. آرایشم فوق العاده نبود. ولی چند ماه قبل برای عقدم، موهام رو پیش مانا هایلایت کردم، کارش خیلی خوب بود. برام هایلایت نسکافه ای دراورد. خیلی رنگش قشنگ بود ولی از جلوی سرم شروع کرد که باعث شد جلوی موهام نوکش بسوزه، ولی رنگش رو خیلی دوست داشتم.

95/09/17: دوست من مرداد عروس آرایشگاه گلرخ بود. آرایشش عالی و فوق العاده شیک بود. البته یه کم پوستش وقتی اومدن تالار، خط افتاده بود، اما با این حال بازم عالی بود. خودش چهره اش خوبه و نقص خاصی نداره. رنگ موهاش عالی بود. شنیونش هم فوق العاده بود. تو عکس های آتلیه ای هم آرایشش خیلی شیکه. میکاپش با فرانک و شنیونش اگه اشتباه نکنم با مهناز. قیمت 1/300 برای وی ای پی. اما روز پاتختی، فرانک خودش درستش نکرده و داده بود به دستیارش و خیلی بد شده بود مثل اینکه. انقدر که هر چی عکس از اون روز بوده رو پاک کرده.

94/08/30: من می دونم سلیقه ها با هم فرق داره و سطح توقع ها متفاوته. اما من واقعا از کار آرایشگاه گل رخ راضی بودم. همه افراد فامیل هم هر کی من رو تو روز عروسی و پاتختی دیده، تعریف کردن و هنوز هم تعریف می کنن. حتی زن داداشم هم برای عروسیش می خواد بره همینجا. میکاپ من با سمیرا بود که واقعا از کار خودش و شاگردش سوگل راضی بودم. چون آرایشم همون چیزی که می خواستم شد. شینیونم هم با ژیلا بود که از کار ژیلا هم واقعا راضی بودم. من واقعا تو آرایشگاه خیلی راحت بودم و خیلی بهم خوش گذشت، چون همه پرسنل حواسشون بیشتر از خودت بهت هست.

94/04/02: یه عروسی، ماه پیش من رفتم که عروس رفته بود سالن زیبایی گل رخ. عروس خیلی شیک و ناز شده بود. میکاپش با فرانک بوده و شینیونش با ژیلا که مادر و زن داداش عروس هم موهاشون با مهناز بود و میکاپشون با سروناز. خیلی تمیز و زیبا بود. همراهان با موی اضافه 230 برای صورت و مو داده بودن.

93/07/20: دخترداییم عروس آرایشگاه گل رخ بود. هم حنابندون و هم عروسی با فرانک بود. شب حنا خیلی خوب بود، آرایش فوق العاده لایت و مدل موی باز که خیلی بهش می اومد. اما شب عروسی باید بگم دقیقا همون آرایش حنابندون رو زده بودن براش و فقط رنگ رژش و مدل موهاش رو تغییر داده بودن. شینیون عروسی خوب بود ولی اصلا بهش نمی اومد. دختردایی من تپله و مدل شینیونش یه حالتی بود که فرم صورتش رو پهن کرده بود. روز پاتختیش رفت ارایشگاه گلرخ و موهاش رو هایلایت کرد. نمی دونم با کی بود، فقط میتونم بگم به معنای واقعی کلمه افتضاح بود.

93/07/03: چهارشنبه هفته پیش 26 شهریور عروسیم با آرایشگاه گل رخ بود. میکاپم در روز عروسی با نوشین بود و شینیونم با ژیلا بود. هم میکاپم و هم شینیونم فوق العاده زیبا و ماندگار بود، واقعا کارشون بی نظیر بود. من اصلا آرایش رو صورتم نمی مونه، اما آرایشم اصلا تکون نخورد. حتی شب با همون آرایش و شینیون خوابیدم و وقتی صبح بلند شدم، همون جوری بود. به سرم زده بود واسه پاتختی دیگه نرم آرایشگاه، اما رفتم که عروسی و پاتختیم با هم فرق داشته باشه. متاسفانه پدر نوشین همون روز فوت کرده بود و نشد باهاش میکاپ بردارم. با سمیرا بهم میکاپ دادن که خیلی عالی بود کارش. شینیونمم دوباره با ژیلا برداشتم که خیلی زیبا رو موهام کار کرد. من واقعا راضی بودم. اینم بگم که واقعا این آرایشگاه کادر مجرب و با اخلاقی داره. من خیلی عروس حساسی بودم، ولی واقعا همشون از همه نظر با حوصله و با صبوری برام کار کردن. خیلی هم به نظراتم اهمیت می دادن و احترام میذاشتن. واقعا آرایشگاه بی نظیری بود. اینم بگم که تو روز عروسیم به جز من، شش تا عروس دیگه هم بودن که هیچ کدوم نه در میکاپ نه در شینیون شبیه هم نبودن! نوشین هم اون روز به جز من، یه عروس دیگه هم داشت که من و اون عروسش، زمین تا آسمون با هم فرق داشتیم از نظر میکاپ و اصلا هم آرایش هامون شبیه هم نبود.

93/03/04: من یه سری واسه عروسی فامیلمون آرایش با سروناز برداشتم آرایشگاه گلرخ که اصلا راضی نبودم. چشم هام مثل ژاپنی ها، افقی شده بود و از حالت عادی کوچکترش کرده بود. در حالی که من چشمام درشته و ریز نیست.

92/08/04: من رفتم آرایشگاه گل رخ، پیش مژگان. ابروهام رو خوب برداشت. ابروهای من البته ناقصه و تا به تا ولی مژگان تونست بهش یه سامانی بده. من حالت دار خواستم که اونم تونست دربیاره. فقط یه جاهایی رو گذاشت که دفعه های بعد به مرور همونی بشه که من میخوام. چون انصافا ابروهام زیاد دست به دست شده بود ولی بازم خوب در آورد. خودم که راضی بودم.

92/05/27: من تا حالا می تونم بگم حدود 30 تا عروس از آرایشگاه گل رخ دیدم. چون نزدیک خونه مون بود و کار ابروم رو اونجا انجام می دادم. خیلی از 5شنبه ها عروس داشت. سرش خیلی شلوغه. حتی گاهی 10 تا عروس با هم داشت. ولی واقعا من از هیچ کدوم خوشم نیومد، همه شبیه هم. اکثر سایه ها هم دودی تیره. شینیون موها خوب نبود و خیلی ساده. یکی از دوستان خودم هم عروسیش اونجا بود ولی اصلا جالب نشده بود. البته حدود 8 ماهی هست که دیگه نمیرم و نمیدونم هنوز میکاپ کارهاش همون ها هستن یا نه. ولی به هیچ عنوان برای عروسی خودم نمیرم آرایشگاه گلرخ.

92/04/23: منم عروس عمه ام سالن زیبایی گل رخ رفته بود با سمیرا و ژیلا. خیلی خوب و ناز شده بود. البته خودشم خوبه ولی با مجالس دیگه مقایسه اش می کردیم، خیلی خوب شده بود. عروسی داداش منم شهریوره. عروسمون با سمیرا رزرو کرد. ما یکی از فامیل هامون با این سالن اشناست و مارو معرفی کرد. اون خانومی که اون پشت می نشست، یواشی گفت سمیرا از همه بهتره. البته عروس عمه ام گفت سروناز هم خوبه. ولی می گفت کار سمیرا با همشون فرق داره، یعنی از بین عروس ها، عروس های اون رو تشخیص میشه داد!

92/03/25: منم عروس شدم، رفت. من که در آرایشگاه گل رخ با سروناز بودم و خیلی راضی بودم. حنابندون هم داشت کهم خیلی ناز شده بودم. هرکی می دید، خیلی خوشش میومد. آرایشم اصلا پاک نشد با اینکه کلی عرق کرده بودم و ارایش تو صورتم نمی مونه ولی واقعا عالی بود. کار موهام با شکیبا بود که واقعا محشر بود. موهای من به شدت لخته و هیچ جور حالت نمی گیره. شکیبا برای حنابندون با سشوار فرش کرد. برای عروسیم فرحی بود که وقتی تو عکس هام دیدم، بالای تاجم مثل گل رز بود که همه کف کرده بودن. من عروس وی ای پی بودم که رنگ رو حذف کردم و 200 تومن هم کم کردن ولی همون 2 روز قبل هم رنگ کردن برام و هم هایلایت بدون پرداخت پول. اول نمی خواستم هایلایت کنم چون دوست نداشتم و هم اینکه گفته بودن چون پولت کمه، برو 50 بریز که منم گفتم نمی خوام ولی سحر گفت خودم برات انجام میدم و پولی نگرفت و واقعا خوب شد. همون روز که من عروسیم بود، سروناز 3 تا عروس دیگه هم داشت که همه خیلی قشنگ شده بودن. هم اینکه تا 12 همه کلا آماده بودیم. در کل از آرایشگاهم به شدت راضیم، به جز اپیلاسیون که افتضاح بود.

92/03/01: من بعد از اینکه یه بار برای عروسی دوستم رفتم آرایشگاه گل رخ و مطمئن شدم خوبه، برا عروسیم رفتم و واقعا راضی بودم. من لایت می خواستم و موندگار که راضیم کردن. کار چند تا آرایشگاه معروف رو هم دیدم که بعضی هاش به همین خوبی بود. اما به جرات میگم واقعا تو سطح کاری که من می خواستم که ساده و شیک و در عین حال مناسبه عروس باشه (به بعضی ها میگی ساده، عروس رو طوری درست می کنن که خود عروس درست کنه بهتره!) هیچ کدوم بهتر از از اینجا نبود. من سبک کار نوازش و الی رو می پسندیدم که گلرخ با قیمت خیلی مناسب تر همون کار رو برام انجام داد. کار میکاپ من با خانم افشار بود که واقعا راضی بودم. حتی روز پاتختی، ارایش چشمم رو اول دوست نداشتم که عوضش کرد. شینیونم با شکیبا بود که خیلی تمیز و محکم درست کرد. انقدر من بلا به سر موهام اوردم اما موهام تا اخر شب موند. فقط مدل تور سرم رو اصلا دوست نداشتم که از بس هول بودم و تا تو فیلم ندیدم، متوچه نشده بودم. وگرنه می گفتم برام درست کنه. موادی که استفاده کردن: کرم پودر استیلودر، رژگونه چیو، رژ اتود، سایه اتود. با اینکه لوازمش انچنانی نبود اما اصلا پاک نشد، با اینکه روی پوست من ارایش نمی مونه. کار سروناز هم بد نیست اما من عروس هاش رو نپسندیدم. اخه من 7-8 بار رفتم از هرکدومشون چند تا عروس دیدم. سروناز زیادی دخترونه کار می کنه به نظر من و پوست رو کدر می کنه که من نمی پسندم. کار شینیون مهناز قاسمی خیلی خوبه اما من اخلاقش رو دوست ندارم. به حرف ادم گوش نمیده. اما چیزی که لجم رو در اورد: من اصلا نمی خواستم هایلایت کنم و گفتم پولی رو که اضافه دادم بابت هایلایت، به جای مو اضافه پاتختی حساب کنید (مو اضافه پاتختی و لاک پاتختی تو پکیج نبود) که قبول نکردن. منم از لجم برای پاتختی هایلایت کردم. در کل خوب بود یعنی حتی اگر قیمت مناسبش رو هم در نظر نگیری، باز کارشون خوبه. ایراد کلی سالن، شلوغی بیش از حدش هست.

92/01/30: من دخترخاله ام، نامزدی و عروسیش آرایشگاه گل رخ با سروناز بود. برای نامزدیش چون سر سروناز خلوت بود، خیلی خوشگل و ملوس شد. منم اونجا آرایش کردم یعنی بی نظیر بود. هیچ وقت از آرایشم تا این حد راضی نبودم. هر کی من رو می دید، می گفت واو خیلی ناز شدی. برای عروسیش هم دخترخاله ام همونجا رفت ولی خیلی خوب نشد. ابروهاش هم خوشگل نکشید براش. خودش که راضی نبود ولی پاتختیش ماه شد. منم دو دفعه دیگه پیش سروناز رفتم ولی اصلا خوب نشدم.

91/08/29: من واسه عروسی خواهرشوهرم رفتم سالن زیبایی گل رخ. اولین بار بود که می رفتم. با سمیرا بودم، آرایش ویژه. نسبتا راضی بودم، نه اینکه بگم عالی بود ولی خوب بود. موندگاریش خیلی خوب بود، چون من اصلا آرایش رو صورتم نمی مونه ولی این خوب بود. اون روزی که رفتم وقت بگیرم، 2،3 تا عروس دیدم که اصلا دوست نداشتم. ولی اون روزی که رفتم خودم واسه آرایش، 5،6 تا عروس داشتن، هم خانوم افشار، هم سمیرا، هم سروناز و فرانک. همه خوب بودن. فقط این اکلیل رو حذف کنن، خیلی بهتر میشه. یعنی هرچی گفتم اکلیل نمی خوام، هی اصرار کرد بذار شاین بدم. به قول شوهرم: چقدر بدم، تو شاین ندی؟ یه کوچولو خیلی کم آخرم زیر ابروم رو سایه اکلیلی زد.

91/08/09: من یکی از دوستانم عروس ارایشگاه گلرخ بود و با سروناز. خیلی ناز و ملیح شده بود. هر کی دید خوشش اومده بود. پارسال همین موقع عروس ویژه اش بود که با پاتختی شده بود 500 ولی من خوشم اومد.

91/07/28: تا اونجا که می دونم، آرایشگاه گل رخ بیشتر بخاطر میکاپ کارش هاجر معروف بوده.

اطلاعات تماس
مدیریت: خانم صادقی
تلفن: 02177721531 - 02177721459 - 09122857319 - 09125040322

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، ضلع غربی، خیابان ستانی (144 غربی)، پلاک 5، واحد ۲و۳

شبکه های اجتماعی
تصاویر
آرایشگاه گل رخسالن ناخن آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخسالن آرایشگاه گلرخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخطرح حنا آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخطراحی ناخن رویا گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخطراحی ناخن رویا آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخخدمات ناخن رویا آرایشگاه گلرخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخآرایش لایت سروناز آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخآرایش آتنا آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخگریم عروس آتنا آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخآرایش لایت فرانک آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخآرایش عروس آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمیکاپ فرانک آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمیکاپ سوگل آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمدل مو ارایشگاه گلرخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمدل مو عروس سالن زیبایی گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمدل مو عروس آرایشگاه گلرخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمدل مو شکیبا آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمدل مو ژیلا آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخکوپ مو زینب آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخشنیون عروس آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخمدل مو مهناز آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخشینیون عروس مهناز آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخشینیون سالن زیبایی گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخشینیون آرایشگاه گلرخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل رخبافت مو ریحانه آرایشگاه گل رخ
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید