امام صادق (ع) : مراسم عروسى را در شب و مهمانى را در روز انجام دهيد.
جستجوی پیشرفته لباس (3469لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه گل آرا

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫0
تعداد رای: 1
0
معرفی

آرایشگاه گل آرا جزء آرایشگاه های باسابقه شرق تهران در محله تهرانپارس می باشد که از سال 1384 در ساختمان روژان در خیابان رشید شمالی شروع به کار نمود، سپس به خیابان 150 غربی نقل مکان نمود، سپس به دلیل شلوغی سالن به ساختمان مهدیس در خیابان فرجام منتقل شد و اکنون در خیابان فرجام، پلاک 78 مستقر بوده و در 3 طبقه و با بیش از 50 پرسنل به سرویس دهی مشغول است. سالن زیبایی گل آرا دارای خدمات زیبایی شامل لاین تخصصی عروس، آرایش و گریم و متعادل سازی چهره، شینیون اروپایی و عربی و فانتزی، بافت مو و براشینگ، رنگ و مش و لایت، کراتینه و اکستنشن مو، کوتاهی مو، خدمات مژه و ابرو، خدمات ناخن، پاکسازی پوست و اپیلاسیون دائم می باشد.

نقد

از نکات مثبت آرایشگاه گل آرا می توان به خدمات آرایش و شینیون حرفه ای عروس و مرغوبیت مواد آرایشی (نظیر مک، کلارنس و استی لادر) علیرغم شلوغی آرایشگاه اشاره نمود. درخصوص مشتری مداری سالن زیبایی گل آرا، نظرات مثبت و منفی بسیاری به چشم می خورد که در کل می توان گفت زمانبندی آماده کردن عروس مناسب است اما حسن خلق برخی پرسنل مناسب ارزیابی نمی شود. سطح قیمتی ارایشگاه گل آرا در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه گل آرا جلب می کنیم:

97/09/25: شهریور عروسی خواهرشوهرم بود و دنبال جای خوب بودم. یکی از دوستام عروس المیرا بود و خیلی خوشگل شده بود. منم رفتم آرایشگاه گل آرا و کارهاش رو دیدم. خود المیرا گفت شینیون رو با سهیلا بردار و خلاصه وقت گرفتم. ببینید از تمیزی کار المیرا واقعا نمیشه ایراد گرفت. کارش شیکه. فقط یه ایرادی داره! اصلا و ابدا به حرف شما گوش نمی کنه. من تاکید کردم آرایش لایت میخوام و گفت باشه. اما بازم آرایش چشمم غلیظ بود. از شینیون سهیلا هم راضی نبودم. با اینکه تواینستاگرام، کارهاش خیلی قشنگه اما موهای من نرسیده به سالن، دونه دونه سنجاق هاش داشت درمیومد! از حق نگذریم در کل خوب شده بودم و هر کس دید از صورتم تعریف کرد اما چیزی که خودم می خواستم نشد.

97/06/03: من اوایل تیر ماه برای میکاپ و شینیون ویژه رفتم سالن زیبایی گل آرا. میکاپم رو با الی جون انجام دادم و شینیونم با هستی. هم الی جون و هم هستی جون هر دو اخلاق هاشون خیلی خوبه و خیلی راحت آدم میتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه. کارشون هم انصافا خوب بود. من ساعت های 11 صبح آماده شدم و تا 2 نصف شب اصلا آرایشم تکون نخورد. خدایی از عروس خوشگل تر شده بودم. خیلی راضی بودم. قبلا هم برای عروسیم رفته بودم گل آرا.

97/04/02: چند ماه پیش عروسی یکی از اقوام بود و ارایشگاه گل آرا رفته بود. وقتی وارد سالن شد، ما شوکه شده بودیم. انقدر دور چشماش سایه اسموکی و تیره زده بود، اصلا سفیدی تخم چشم هاش معلوم نبود و کلا انگار چشم نداشت. از اون ور، رژ لبش جیگری خیلی تیره بود! ما که خوشمون نیومد. در ضمن آرایشش واقعا تمیز بود، نه صورتش چرب شد، نه چیزی پس داد. ولی صورت عروس کاملا تاریک بود و اصلا رویایی نشده بود.

97/04/02: من 5شنبه برای شناسایی و مشاوره رفتم آرایشگاه گل آرا. 3 تا کار انجام دادم: 1) اصلاح پیش پروین جون که خوب بود، صورتم رو زخم نکرد با اینکه پوست حساسی دارم اصلاح خوبی هم کرد. 2) کوتاهی پیش مریم گلی که چون من مدل خاصی نمی خواستم و فقط می خواستم پایین موهام کوتاه بشه، برام اوکی بود. 3) ابرو پیش مینو که بشدت ازش راضی بودم، چون فرم دهی به ابروهای من سخته، چون بشدت ابروهام تابه تاست. از تاج بالا پایین تا اینکه یه ابروم 8 هست و یه ابروم صاف ولی خیلی خوب و قرینه برام برداشت. برای مشاوره رنگ پیش فائزه رفتم که می گفتن رنگ کار خوبیه. در مورد میکاپ هم چون طبقه بالا بود، نظری ندارم ولی چیزی که توجهم رو جلب کرد، شینیون های زیبایی بود که دیدم و به شدت قشنگ پیچیده شده بودن. میکاپ ها هم خوب بودن. در کل جایی بود که باز هم میرم. در کل جای مثبتی دیدم که قیمت مناسبی هم داشت، خدماتش هم قابل قبول بود. فقط چون 5شنبه بود و البته خب به شدت شلوغ بود، پاسخگویی صندوق کم بود که نمیشد باهاشون حرف زد. وگرنه از باقی لحاظ، رفتار پرسنل خوب بود.

97/02/03: یکی از نزدیکان من رفته آرایشگاه گل آرا برای عروسیش و خودش هم خیلی راضیه. من فقط عکس هاش رو دیدم و ارایشش به نظرم مدیوم رو به غلیظه. چشم های اسموکی و رژ قرمز تیره ولی خوشگل شده بود واقعا. من خودم لایت دوست دارم و سلیقه من نیستش ولی با این حال ارایشش به نظرم واقعا قشنگ و تمیز اومد، یعنی تو ذوق نمیزد اصلا و بهترین ارایش این سبکی بود که دیدم تقریبا.

96/12/15: من برای عقدم رفتم ارایشگاه گل ارا. یعنی طوری من رو درست کردن که همه مهمون ها گفتن خودت اگر ارایش می کردی، خیلی خوشگل تر میشدی. گفتم میخوام رنگ پوست خودم باشه کرمی که میزنی، من رو سه چهار درجه تیره کرد. من اصلا راضی نبودم. ارایشم پیش شهرزاد بود اگر اشتباه نکنم، شینیون پیش شیوا. شینیون باز بود. گفتم باز میشه موهام تا شب، من موهام خیلی لخته و یه کم تافت بیشتر بزن. نزد و موهای من شب همه باز شده بود. تنها نکته مثبت شون این هست که سر وقتی که گفتی اماده ات می کنن و تایمی که میگن دقیق هست.

96/08/15: من عروس شهریور 96 آرایشگاه گل آرا بودم. روزی که رفتم عروس هاشون رو ببینم و قرارداد ببندم، یه خانم مهربونی اومد سمتم و همه چیز رو برام توضیح داد. بعد هم بهم گفت اگه توی اولین مراجعه ات قرارداد ببندی، بهت تخفیف میدیم. منم با وجود اینکه قبلش چند تا ارایشگاه رفته بودم دیدم و اون روز هم عروس زنده هم داشت و خوشم اومد و کارهاشون تمیز بود. من قرارداد بستم. چهار روز به عروسیم، خودشون زنگ زدن و گفتن بیا برای رنگ موهات. همونجا تلفنی ازم پرسیدن میکاپ کارت میخوای کی باشه و منم فرشته رو انتخاب کردم. (ولی به این نتیجه رسیدم که اصلا نباید به نظرات مردم اکتفا کرد و حتما عروس زنده باید ببینید، چون فیس هر آدمی با آدم دیگه فرق داره)
روزی که رفتم برای رنگ مو: اول که رفتم اپیلاسیون کردم که خوب بود. به رنگ کارم گفتم یه رنگ تیره می خوام که سنم خیلی بالا نره چون همسرم بی بی فیسه. با یه خنده مضحکی به همکارش گفت همه میخوان سنشون نره بالا. منم همین جوری زل زدم تو چشماش، بعد یه ذره خودش رو جمع و جور کرد. یعنی اول کاری گند زد تو روحیم. دیگه طی کار هم خیلی لفتش داد هی میرفت تا چهل دقیقه نمیومد. کلا خیلی اهمیت نمیداد به کار. وسط کار هم یکی دو بار بهم متلک پروند. ولی از رنگم راضی بودم، تیره شد و همونی که می خواستم. بعد رفتم برای ابرو برداشتن و شیو صورت و پاکسازی. دیگه فکر کنم ساعت شیش بود که کارم تموم شد و رفتم.
صبح روز عروسی برای میکاپ که رفتم، اول دستیار فرشته کرمم رو زد و با وجود اینکه صورتم جوش داشت ولی خدایی کرمی که زد عالی بود. همه رو پوشوند حتی برآمدگی هاش رو. بعد فرشته اومد و دست به کار شد. تموم که شد و خودم رو توی آینه دیدم، اولین چیزی که توی صورتم تو ذوقم خورد، خط چشم پایینم بود و بعد هم ابروهای خیلی پهنم. بهش گفتم چرا انقد خشن شدم، خط چشم پایینم رو کامل بکش و ابروهام رو نازک تر کن. گفت نه این مدل بهت میاد و اینا. ولی از رژم و اینکه لب هام رو بزرگ کرده بود، خیلی خوشم اومد. رنگ رژم عالی بود. بعد رفتم پیش خدمه تا لباسم رو تنم کنن و باعث شد من توی باغ و مراسم، کلی عذاب بکشم بخاطر اشتباه این خانم.
من رفتم پیش هستی جون برای شینیون. یکی از کسانی که اونجا زیاد خودش رو نمی گیره، همین هستی هست. موهام رو بر طبق سلیقه ام همونجور که خواستم درست کرد و راضی بودم. همون مدلی بود که می خواستم. ناخن کارشون هم خوب بود. لحظه اخر که دوماد اومد، رفتم پیش الی (فرشته رفته بود) و گفتم من رو اونجوری که می خوام درست کن. اونم گفت بشین. بعد که خودم رو تو آینه دیدم، چهرم خیلی فرق کرد و همونی شدم که می خواستم.
در کل چون سمت شرق، آرایشگاه لوکس کم بود، من مجبور به انتخاب آرایشگاه گل آرا شدم والا به نظرم اخلاق خیلی چیز مهمه که متاسفانه این گل آرایی ها ندارن. کلا کارهاشون رو از روی وظیفه انجام میدن تا از روی عشق، البته بجز هستی و الی. ولی اینکه کارهاشون رو اصوله، خوبه. سر وقت آماده ات می کنن و اینکه قیمت هاشون یه کوچولو مناسب تره. البته فقط قیمت های عروس، والا خدمات معمولی شون گرونه.

96/02/26: عروسی من 4 ماه پیش بود. میکاپم با فرشته بود که هرکی دید گفت عالی شدی. آرایشم نه غلیظ بود که بخواد بچکه و نه بی روح. توی عکس هام خیلی خوب افتاد. حتی من پیتزا خوردم ناهار یا اصلا از نی استفاده نکردم، بازم تکون نخورد رنگ رژ لبم. شینیون کار هم هستی بود که خیلی از مدل موهام راضی بودم. ولی پاتختی خود سالن برام انتخاب کرد که ریحانه بود و رنگ لباسم رو پرسید و گفتم گل بهی. واقعا آرایشش لایت و زیبا بود، به اندازه ای که بیشتر فامیل و مادرم حتی از آرایش روز پاتختی من راضی تر بودن و مورد پسندشون بود. شینیونم هم دوباره با هستی بود که من خیلی راضی بودم. کاملا با نوع آرایش و لباس پاتختیم که ساده بود، همخونی داشت.

95/06/16: عروسیم 18 مرداد با سالن زیبایی گل آرا بود. میکاپ با الی و شینیون با مونا. رنگ مو هم مرضیه. رنگ موی ساده و تیره می خواستم ولی به پیشنهاد مرضیه موهام رو هایلایت کردم و خیلی خوشحالم که به حرفش گوش کردم و مقاومت نکردم. چون هم خودم خیلی خوشم اومد و هم هر کسی که دید گفت خیلی عالیه. از الی و مونا هم خیلی راضی هستم. کارشون خیلی خوب بود. البته گفته بودم آرایش لایت می خوام. اونقدر خوب شده بودم که اون روز به عنوان نمونه کار من رو معرفی می کردند به عروس خانوم های جدید. البته همه ازم می پرسیدن کارت با کی بوده. تو مراسم، قیافه دوستان و فامیل دیدنی بود. خیلی ازم پرسیدن کدوم آرایشگاه بودی و گفتن خیلی خوب شدم. خداروشکر که راضی هستم و البته اطرافیان هم تایید کردند که کارشون واقعا تمیز و شیکه. ولی از کار اپیلاسیون کار (منیره) اصلا راضی نبودم. وقتی بهش می گفتم جا مونده، چپ نگاهم می کرد. آخرش هم مجبور شدم برم خونه و شیو کنم.

95/06/09: عروسی منم گذشت. 4 روز قبل از عروسی رفتم آرایشگاه گل آرا. اپیلاسیون رو با منیره انجام دادم. ابرو سمیه که نسبتا خوب بودن. رنگ کارم لیلا واقعا عالیه و کلی برام تخفیف گرفت. اخه من عروس 800 تومنی بودم. موهام هم هایلایت داشت که خیلی بدرنگ شده بود. موهام رو دوباره هایلایت کرد و رنگ و بعدش هم رنگساژ واقعا حرفه ای و عالی بود ازش ممنونم. اما روز عروسی: ساعت یه ربع به 6 رسیدم ارایشگاه. بعد از براشینگ رفتم برای میکاپ و دیدم دستیار فرشته داره یه عروس رو درست می کنه. خیلی ناراحت بودم از وضعیتی که بود و دوست داشتم خودش درست کنه من رو. یه کم که گذشت، خودش اومد و میکاپ من رو شروع کرد. ازم پرسید چی میخوام و گفتم دست خودت. عالی شدم، دستش درد نکنه. فقط مژه هام رو دستیارش گذاشت که برای اونم اومد نظر داد. همه تو ارایشگاه از ارایشم تعریف می کردن و ازم می پرسیدن کی درستم کرده. برای شینیون هم با هستی برداشته بودم که اونم عالی بود. چند مدل بهم پیشنهاد داد. جلو موهام رو چند مدل بست و واقعا زیبا و تمیز در اورد. تا اخر شب نه موهام به هم ریخت و نه تاجم و تورم تکون خورد با اینکه تورم بلند و سنگین بود. برای ناخن هم رفتم پیش شهرزاد که خیلی بداخلاق بود. گیر داده بود زرشکی بزن، منم طرح سفید می خواستم. خواهرشوهر و خواهرم هم گل ارا بودن، ارایش با فرشته، مو هم سهیلا و مونا که به نظرم مونا بهتر بود.

95/04/19: من دیشب عروسی دوستم بود که اونم رفته بود آرایشگاه گل آرا. میکاپش با فرشته، شینیون با هستی و ناخن با شهرزاد. به جزء اینکه یه کوچولو از نظر من سفیدی صورتش تو چشم میزد، البته احتمال میدم خود دوستم این رنگ رو دوست داشته، میکاپش عالی بود و خدایی خیلی قشنگ شده بود. شینیونش هم قشنگ بود و دوستش داشتم. کار شهرزاد هم عالی بود، خیلی تمیز کار کرده بود.

94/12/05: من ماه پیش عروس سالن زیبایی گل ارا بودم. مطمئن باشین شلوغیش اذیت تون نمی کنه. چون هر کس میکاپ کار و شینیون کار خودش رو داره. من نظر دادم و ازم نظر پرسیدن اول کار. پس اینطوری نیست که کار از کار بگذره و تازه خودت رو ببینی. من از ساعت ده صبح باغ بودم تا ساعت یک شب که عروسی تموم شد. نه ارایشم ماسید و نه رنگ رژم و چشم هام پاک شد و به قدری زیبا شده بودم که به قول شوهرم هرکی من رو می دید، مات میشد. تازه من کلی رقصیدم، صورتم عرق کرد ولی پاک نشد هیچی از ارایشم. منم دلم می خواست سفیدم کنه ولی سپردم به خودش که برنزم کرد و باعث شد خیلی جذاب و خاص بشم. البته من واقعا اون روز تو عروس های گل آرا تک بودم، شاید شانسی شد ولی پاتختیم با اینکه ارایش معمولی برداشته بودم، باز عالی بودم.

94/05/25: من عروس 3 مرداد ارایشگاه گل آرا بودم با لعیا. لعیا هم فرزه، هم کارش رو خیلی خوب بلده و هم خوش اخلاقه با عروسش. من اولش خیلی استرس داشتم ولی وقتی رفتم جلو اینه و خودم رو دیدم، انقد خوشحال شدم که نگو. لعیا رو شدیدا پیشنهاد میدم. به حرف های ادم هم گوش می کنه و اصرار به چیزی که نمی خوای نمی کنه. موهام با سحر بود فکر کنم. خیلی قشنگ و شیک دراورده بود ولی یه کم دق داد تا تاج هاش رو بیاره و انتخاب کنم.

92/07/06: من عروس 21 شهریور آرایشگاه گل آرا بودم. از اول می خواستم با فرشته بردارم آرایش رو. ولی آرایشگاه خودش گفت با سمانه باشم و شینیون هم با مونا (گفتن بشم عروس مدیریتی یعنی خودشون انتخاب کنن برام). منم اول نگران شدم ولی بعد قبول کردم. خیلی هم از آرایش راضی بودم. دقیقا همونی شدم که همیشه می خواستم. همه هم راضی بودن و تعریف می کردن. فقط شبش سر باز کردن موهام، پدرم دراومد رسما! تاج و تور خیلی بد باز شدن. من از بین عروس هایی که اون روز بودن، از کار همین سمانه بیشتر خوشم اومد. البته واسه شینیون، سهیلا هم خوب بود.

92/02/14: من امروز رفتم عروس زنده دیدم از آرایشگاه گل آرا و آرایشگاه گل سرخ و آرایشگاه گل رز و آرایشگاه گلها. متاسفانه امروز که رفتم و عروس هاشون رو دیدم، اصلا خوشم نیومد. اولا که همه عین هم بودن! جالب اینجاست که فقط عروس های یه آرایشگاه مثل هم نبودن، بلکه عروس های هر 4 تا آرایشگاه همه مثل هم بودن. به نظر من عروس ها کلا سه دسته میشن: اونایی که آرایششون روز عروسی خیلی زشت میشه، اونایی که خیلی تک و خاص نمیشن ولی زشت هم نمیشن، اونایی که واقعا زیبا میشن و به دل میشینن. به نظر من عروس های این 4 تا آرایشگاه میشن جزو عروس های دسته دوم.

92/01/18: من از آرایش الناز راضی بودم. خیلی دقت می کرد همه چی مثل هم قرینه باشه، حتی ابروهامو دید و گفت کی برداشته و گفتم شادی. گفت قرینه نیست و فرستاد بالا دوباره ابروم رو برداره که نازک شد و من راضی نبودم و گفت برام پهن می کشه. اما از نظر مدیریت، ضعیف هست و همش باید بدویی دنبالشون. کار آرایششون خوبه و برای همین مغرور شدن. کار شینیون هم با میترا بود و خیلی قشنگ درست کرد. من تا 3 روز موهام، شینیون بود و می خوابیدم باهاش و خراب نشد.

91/11/21: بهمن ماه، بله برونم بود. زینب آرایشم کرد و عالی شدم. به نظرم توجه کرد کاملا. بیشتر گریم بود و اصلا غلیظ نشد رنگ. تمیزی همه چی خوب بود. شینیون هم با آزاده که اونم عالی بود. مدلش خیلی بهم می اومد. نظر خودم رو می پرسید. برخورد پرسنل معمولی بود. منشی یه کم اعصاب نداشتن. حدود 7-8 تا عروسم دیدم که همه خوشگل شده بودن و اصلا شبیه هم نبودن و کارشون خیلی تمیز بود. نسبت به قیمتش کارش حرف نداره.

91/02/21: روز نوزدهم، حنابندان من با آرایشگاه گل آرا بود. گریمورم فرشته بود و شینیون رو خودشون آزاده انتخاب کرده بودند. شینیون رو آزاده انجام داد که واقعا راضی بودم. خیلی زحمت کشید برای شینیون موهام و یه گل رز کامل پشت موهام درست کرد و یه دسته مو رو فر کرد و از کنار رز اومد بیرون. می خواست صاف بذاره که من گفتم من موهام زود حالت می گیره و از صافی درمیاد و برام فر کن. اونم فر کرد و واقعا موهام رو دوست داشتم. دو تا مهره هم توی موهام زد که کاملا ست لباسم بود. آرایش چشم هام رو فرشته یه مدل به قول خودشون جدید درست کرد که من زیاد دوست نداشتم. علیرغم اینکه روز حنابندان دو نفر شماره تلفن آرایشگاه رو گرفتند که برند. همه نظرشون این بود که با آرایش کم، بیشترین تغییر رو به وجود آورده بودند و این برای من که آرایش های غلیظ رو دوست ندارم، خیلی مهم بود. در کل میتونم بگم 80 درصد راضی بودم و آرایشم هم اصلا تکون نخورد. حتی رژ لب آخر شب به زور شیرپاک کن پاک شد. فقط ابروهام چون تیغ زده بودند و بعد کشیده بودند، هی فکر می کردم یه چیزی چسبیده بهش که هی به خودم می گفتم هیچی نیست و اونم تا آخر شب به زیبایی خودش باقی موند. در کل حنابندان راضی بودم و همه تعریف کردند حتی بدپسندترین های فامیلم. خودم هم از اینکه با آرایش کم، کلی تغییر کردم خیلی راضی بودم.
عروسی: صبح زود رفتم آرایشگاه و بعد سشوار موها، نشستم زیر دست آزاده. آزاده بهم چند تا مدل مو نشون داد که من همون اولی که پیشنهاد خودش بود رو پسندیدم. آزاده دختر خیلی زرنگیه و خیلی زود رفت و برام تاج ها رو آورد و منم یه دونه ظریفش رو انتخاب کردم. آزاده خیلی رو موهام زحمت کشید و خیلی عالی درستشون کرد. این بار خود فرشته خیلی رو چشم هام زحمت کشید و من بهش گفتم من فقط خط سفید زیر چشمهام نمی خوام و دیگه خود دانی. گذاشتم به عهده خودش و دیگه چیزی نگفتم و انصافا خیلی راضی بودم. کمکی فرشته یه دور برام مژه مصنوعی گذاشت. فرشته اومد دید و کند و گفت چشم عروس رو زشت کردی، دوباره بزن (با وجود اینکه میدونست 10 دقیقه مونده به تایم اومدن داماد و ماست مالی نکرد). آخر سر هم که برام لباس رو پوشوندند و من رو آوردند دم در. آرایشم اصلا تکون نخورد، رژم هم همینطور. در کل عروسی عالی بود، یعنی تا آخر عمرم از این انتخابم راضی هستم و مطمئنم تا 30 سال دیگه هم با افتخار به عکسم نگاه می کنم و هیچ وقت نمیگم چقدر اجق و جق بودم.
روز عروسی من چند عروس دیگه هم بودند. من به شخصه از مدل موهای خیلی هاشون خوشم نیامد ولی نباید این رو بذارم تقصیر آرایشگاه، چون خود عروس مدل موش رو انتخاب می کنه و میتونه بگه نه. به نظرم سبک آرایش گریمورهای گل آرا در یک حده، حالا زینب بیشتر اسم در کرده ولی کار همشون زیباست. ولی شینیون به نظرم خیلی مهمه و روی انتخاب شینیون کارتون دقت کنید و همچنین مدل مویی که انتخاب می کنید. تصمیم خودتون رو قاطعانه بگید که چی می خواید.

اطلاعات تماس

تلفن: 02177736822 - 02177298119 - 09036912661

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، بین خیابان گلشنی(117) و خیابان آهنی آمینه(119)، پلاک 78

شبکه های اجتماعی
تصاویر
آرایشگاه گل آراناخن سالن زیبایی گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراخدمات ناخن آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراطراحی ناخن آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراآرایش زیبای عروس گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراآرایش ویژه آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراگریم عروس آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراآرایش شیک عروس گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامیکاپ عروس آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراآرایش مدیوم آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراآرایش سالن زیبایی گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامیکاپ عروس سالن زیبایی گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامیکاپ سالن زیبایی گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامدل مو عروس گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامدل مو عروس آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامدل مو باز آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامدل مو آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراشینیون باز گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامدل مو شیک عروس گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامدل مو سالن زیبایی گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراشینیون باز آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراشینیون شیک آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراشینیون سالن زیبایی گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرابافت مو آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آرامدل مو ارایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراکوپ مو آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراشینیون عروس گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آرایشگاه گل آراشینیون عروس آرایشگاه گل آرا
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید