پیامبر (ص) : هيچ يك از شما زنى را كه ديگرى خواستگارى مى كند ، خواستگارى نكند. تا اينكه با او ازدواج كند و يا اينكه منصرف شود.
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه هور

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
1
معرفی

"با ما همراه شوید تا مانند هور بدرخشید"

آرایشگاه هور با بیش از 4 سال سابقه در شرق تهران مشغول به فعالیت می باشد. مدیریت سالن زیبایی هور (خانم ژیلا مقدسی) دارای مدارک تخصصی و بین المللی از کشورهای کانادا و لبنان (سامر خوزامی، مک کانادا، الکانتارا، بوبا، هلدر ماروچی) بوده و هر ساله جهت بروز شدن سطح خدمات، در همایش های بین المللی شرکت می نماید. ارایشگاه هور دارای خدمات زیبایی شامل آرایش و گریم تخصصی عروس، شینیون و بافت مو، رنگ و مش و لایت، کراتینه و اکستنشن مو، کوپ مو، خدمات مژه و ابرو، خدمات ناخن و خدمات تخصصی پوست می باشد.

نقد

از ویژگی های مثبت آرایشگاه هور می توان به خدمات آرایش و شینیون باکیفیت، استفاده از برندهای مک و کلانرس و رفتار مودبانه مدیریت و پرسنل سالن اشاره نمود که سبب بازخوردهای مناسبی از سوی مشتریان شده است. ارایشگاه هور برگزارکننده شوی عروس می باشد تا مشتری ها امکان مشاهده آرایش و شینیون عروس واقعی را از نزدیک داشته باشند. سطح قیمتی سالن زیبایی هور در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه هور جلب می کنیم:

97/11/25: من پریروز رفتم آرایشگاه هور. چه عروس خوشگلی درست کرده بودن. خیلی میکاپ و موهاش رو دوست داشتم. من رفته بودم نوبت بگیرم برای رنگ مو و دیدم عروس شون حاضر شده و چقدر هم راضی بود. هم خودش هم همسرش راضی بودند.

97/11/08: من شخصاً رفتم سالن زیبایی هور. هر بار بخاطر رفتار خیلی خوبه خانم مقدسی و همکاراشون میرم، چون همیشه خوش اخلاق و خوش برخورد بودن و همیشه خدماتی رو که انجام می دادن، دقیقا همونی بوده که می خواستم. لاین رنگ موشون حرف نداره. ناخن شون هم خیلی دوست دارم، چون هیچ موقع موادشون بد نبوده و هوا نگرفته و نشکسته ناخن هام. خیلی راضیم از خدماتی که اینجا انجام میدن.

97/09/16: من از ارایشگاه هور دارم میام. امروز بازدید عروس داشتن. خیلی عروس ناز و خوشگل شده بود، میکاپش لایت بود. موهای عروس کوتاه بود اما خیلی حرفه ایی براش عاطفه جون درست کرده بودن. پشت سرش که مشخص نمیشد، وای من عاشق تاجش شدم. تاج خیلی ساده اما خیلی شیکی بود. میکاپشم لایت خواسته بود، خیلی بهش میومد.

97/06/18: من رفتم بازدید آرایشگاه هور. برخورد پرسنل و منشی شون خیلی خوب بود. من البته اعلام نکردم که عروسم و گفتم برای محفلی اومدم که به قول معروف تعریف الکی نکنن، ولی باز هم چیزی تغییر نکرد. فرحناز جون دستش به رنگ کردن بند بود و خیلی نشد باهاشون صحبت کنم. اما 2 تا عروس داشتن که هر کدوم به صورت جدا میکاپ شده بودن و شینیون هاشون فرق می کرد. از عروس ها هم سوال کردم، به موقع اماده شده بودن و راضی بودن.

97/05/28: خواستم تجربه 2 روز در آرایشگاه هور بودن رو براتون تعریف کنم. برای عروسی برادرم من بشدت دنبال ارایشگاه بودم. اولا برای رنگ و لایت چون موهام بلنده و برام مهم بود که چه موادی باشه. از طرفی هم موهام قبلا لایت داشت که باید اون ها ترمیم میشد و اصولا ترمیم کار سختی هست که مو هم اسیب نبینه. بهناز جون، طیبه جون و فرحناز جون روی موهای من کار می کردن. دیدم که چه مواد خوبی و چه میزانی درست می کردن و به شدت با دست و دلبازی مواد میذاشتن. موهام به حدی زیبا شده بود که حتی از رنگی که نشون داده بودم، زیباتر دراومد. من میکاپم با نیلوفر بود که به حدی زیبا با مواد عالی درست کرد که شب همه می گفتن ما اصلا به عروس نگاه نکردیم، گل مجلس تو بودی انقدر که عروسک شده بودی. شینیون هم عاطفه جون که بسیار عالی بود. مادرم از ارایشش خوشش نیومد، با اینکه قشنگ بود. جو بسیار صمیمانه و دوستانه ای حاکم بود. هزینه براشون مهم نبود، کیفیت کارشون مهم بود که بیشتر از هزینه ای که از ما گرفتن برامون کار انجام دادن.

97/05/07: من رفتم سالن زیبایی هور برای میکاپ و شینیون. واقعا بی نظیر شده بودم، صورتم و سایه ها و آرایش ژیلا جان رو من هیچ جا ندیدم. فوق العاده به سلیقه مشتریش توجه می کنه. مدل موهام رو برده بودم بالا که انصافا عاطفه 20 درآورد موهام رو. کار همه اونجا یه نظم خاصی داره، از ابرو و رنگ و ناخن تا براشینگ و شینیون و میکاپ! حواس شون به همه مشتری ها هست. رفتارشون عالیه، محترمانه و در عین حال صمیمی و مهربون. کار ژیلا جون انقدر خوب بود که مامان و شوهر جونم فقط مرتب از ناز شدنم تعریف می کردن و حتی مهمون ها و فامیل هم چند بار اسم آرایشگاه رو ازم پرسیدن.

97/02/15: من عروس ژیلا جون در آرایشگاه هور بودم. اصلا نمیدونم چجوری وصف کنم انقدر حس خوب و رضایتم رو. من دو روز قبل از عروسی رفتم. اول رفتم برای اصلاح ابرو و شیو صورت که کارشون عالی بود. بعدم پاکسازی پوست که پوست من کلی بهتر شد. موهای من رو نوشین جون هایلایت کرد که کارش فوق العاده بود. روز عروسی هم ۶ صبح رفتم سالن. اول ژیلا جون ازم پرسید چه سبک میکاپی دوس دارم. وقتی کارشون تموم شد، کلی ذوق کردم، واقعا همونی بود که می خواستم. شینیونم که عطیه جون سنگ تموم گذاشت، شینیونم فوق العاده شیک و اروپایی بود. کمک کردن لباسم رو بپوشم. سرویسم رو انداختن. کفشام رو پوشوندن. کلا خیلی میرسن به عروس.
اخلاق همگی بخصوص خانم مقدسی عالی بود. من روز عروسی قیافم عوض نشد، فقط شیک شده بودم. قیمت شون نسبت به کاری که انجام میدن، خیلی خوبه، تخفیف هم میدن.

96/12/08: من عروس سالن زیبایی هور بودم. من روز عروسیم راضی بودم و کلا بخاطر همین ژیلا رو انتخاب کرده بودم که خیلی غلیظ درستم نکنند. کلا خودم بودم اما زیباتر. شینیونم با عاطفه جون بود که خوب بود تا اخر شب تکون نخورد و دوستش داشتم. جو سالن خوبه و برخوردشون با مشتری عالیه. جای جدیدشون فوق العاده است، یه سالن خیلی بزرگ با یه دیزاین فوق العاده. من دو روز پیشم برای هایلایت مو رفتم پیش شون و کار فرحناز جون عالی بود. خیلی راضی بودم و همه کلی تعریف کردن ازم.

96/06/10: من خالم برای مراسمش اومده بود آرایشگاه هور. خیلی ناز شده بود. سبک کارشون خیلی خوب بود. در کل ارایشش خیلی بهش میومد. لباسش هم چون بسته بود، موهاش رو پایین واسش جمع کرده بودن که مدلش خیلی ناز بود و خیلی بهش میومد. ارایشش هم تا شب اصلا تکون نخورد. همه کلی ازش تعریف کردن و گفتن خیلی خوب شده.

96/05/31: چند شب پیش رفته بودیم یه مراسم. عروس خانم اومده بود ارایشگاه هور. خیلی ناز شده بود. همه کلی ازش تعریف کردن. ارایشش تا شب تکون نخورد. میکاپش خیلی خوب بود، نه خیلی زیاد بود، نه کم. موهاش هم شینیون پایین بود که مدلش هم خیلی قشنگ بود. من که خیلی از کارشون خوشم اومد.

96/03/22: ژیلا حرف نداره. من عروسش بودم در آرایشگاه هور. پاتختی هم که کلا متفاوت با عروسی. مامانم هم برای عروسی اومد پیشش. یعنی چه میکاپی، پوست مامانم 20 سال جوان شده بود. شینیونش هم حرف نداشت. لایت موهاش هم که انقدر توی شینیونش خوب شده بود که نگو.

95/10/16: من دو شب پیش یه مراسم دعوت بودم که تو سالن زیبایی هور دوستم برام وقت گرفته بود برای شینیون و میکاپ. منم به دوستم و سلیقه اش اطمینان کردم و رفتم و فوق العاده عالی شدم و راضی بودم از میکاپ و شینیونی که داشتم. بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد بودن تمام کسانی که تو این سالن کار می کردن. ابروهام رو اینجا برداشتم، کارشون حرف نداشت.

95/10/12: من همراه با دخترخالم رفتم بازدید آرایشگاه هور و قرار داد هم بستیم. عروس ها یکی سفید بود و مو مشکی، شینیون پایین داشت، رژ قرمز و خوب شده بود. یکی دیگه از عروس ها بدنش رو برنز کرده بود، ارایشش هم برنز کرده بودن، موهای اونم مشکی بود، شینیون بسته و بالا داشت، تاجش ساده بود.

94/07/14: من عروس هفتم مهر ارایشگاه هور هستم. روز ششم مهر برای خدمات رفتم. برخورد تک تک کارکنان سالن عالی بود، فوق العاده با حوصله و مسئولیت پذیر بودن. جو سالن خیلی آرامش بخش بود. با ژیلا جون راجع به مدل مو و آرایشی که مد نظرم بود، صحبت کردیم و بهم اطمینان دادن که حتما خیلی خوب میشم.
7 مهر ساعت 5:30 آرایشگاه بودم که ژیلا جون با تاخیر اومدن. کمکم کردن تا لباسام رو روی مانکن بزارم که چروک نشه. بعد شروع کردن به میکاپ چشم که من تاکید داشتم آرایش چشمم لایت باشه. بعد زیرسازی و گریم صورت و بعدم انتخاب رنگ رژ و گذاشتن مژه که من می خواستم مژه هام از حالت طبیعی خارج نشه و زیاد بلند و پر نباشه. بعد از اتمام میکاپ صورتم، خودم رو تو آینه دیدم، واقعا تغییر کرده بودم. تنها مشکلی که داشتم رنگ رژم بود که ازشون خواستم رنگ روشن تری رو برام بزنن و مدل ابروهام که احساس می کردم قرینه نیست. ایشون با محبت و صبر همه نظراتم رو اعمال می کردن و بهم اطمینان دادن که به محض اینکه بری بیرون، آرایش روی پوستت می خوابه و لایت تر از این میشه. بعدش کمکم کردن که لباسم رو بپوشم و با حوصله فون بدنم رو زدن.
ساعت 9:30 بود که رویا جون اومدن و شروع کردن به درست کردن موهام. من مدلی که دوست داشتم رو بهشون نشون دادم و ایشون خیلی با آرامش برام انجام می دادن. دائم واسه هر کاری نظرم رو می پرسیدن و در نهایت نصب تاج و تور که فوق العاده بود و تا آخر شب تکون نخورد. من و همسرم به سختی تونستیم سنجاق ها رو از موهام جدا کنیم. در آخر ژیلا جون دوباره آرایشم رو چک کردن و تغییرات جزیی که لازم بود رو انجام دادن و بهم کمک کردن تا کفشام رو بپوشم و منتظر باشم تا همسرم بیاد. من خیلی زیاد از کار آرایشگاه هور راضیم، از برخورد عالی شون، از همکاری شون تو مراحل مختلف کارم. علیرغم اینکه من پوست چربی دارم تا آخر شب پوستم برق نیفتاد و آرایشم ثابت مونده بود. اواخر مجلس دیگه راحت غذا و خوراکی می خوردم و اقوام نزدیک رو می بوسیدم ولی تا لحظه ای که خودم رژم رو با دستمال پاک کردم، ذره ای رژم کمرنگ نشده بود. همه می گفتن که چقدر خوبه که آرایشت انقدر ملایم و ساده است و تو ذوق نمیزنه.

94/02/27: من برای عقد خواهرشوهرم، آتلیه عروسی، آرایشگاه هور رو معرفی کرد. واقعا عالی بودن، مخصوصا میکاپش خیلی تمیز بود. موادش هم فوق العاده بود.

93/11/25: جا و سالن زیبایی هور خوب و شیک بود. اخلاق خانم ژیلا هم خیلی خوب بود، خیلی به عروس آرامش می دادن. عروس هم خودش فکر کنم آرایش مدیوم خواسته بود که خیلی خوب شده بود. شینیونش خیلی خوشگل بود. کلا از سبک کارشون و صد البته اینکه کرم روی صورت عروس خوابیده بود، خوشم اومد. فقط یه چیزی بود اونم اینکه من منو 650 هزار تومانی رو انتخاب کردم که گفتن موادمون واسه اون منو فرق داره، خب اون 950 هزار تومانی، رنگ مو و چیزای دیگه داره که من نمی خوام. اما کارشون خوب بود.

اطلاعات تماس
مدیریت: ژیلا مقدسی
تلفن: 02177729312 - 02177729311 - 09121548209

آدرس: تهران، تهرانپارس، فلکه اول، خیابان گلبرگ شرقی (امیری طائمه)، خیابان ملکی، پلاک 46، واحد 1

شبکه های اجتماعی
فیلم
برای مشاهده فیلم بایستی وارد/عضو شوید

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید