برتراند راسل : انسان ها تشنه محبت اند نه مراقبت
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه مرضیه محمدی

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 2٫8
0
معرفی

آرایشگاه مرضیه محمدی با بیش از 10 سال تجربه، جزء آرایشگاه های باسابقه و حرفه ای شمال تهران می باشد. مدیریت سالن زیبایی مرضیه محمدی، دارای تحصیلات آکادمیک در رشته گریم از دانشکده هنر می باشد. ارایشگاه مرضیه محمدی دارای خدمات زیبایی شامل میکاپ و گریم عروس، شینیون و بافت مو و براشینگ، کوپ مو، اکستنشن و کراتینه مو، خدمات مژه، خدمات ابرو، خدمات ناخن، رنگ و مش و لایت، پاکسازی پوست و اپیلاسیون و وکس می باشد.

نقد

آرایشگاه مرضیه محمدی دارای خدمات حرفه ای آرایش عروس و شینیون می باشد. از ویژگی های مثبت سالن زیبایی مرضیه محمدی می توان به استفاده از برندهای مرغوب مواد آرایش و بهداشتی و محوطه شیک و زیبا اشاره نمود. به دلیل حسن خلق مدیریت، مشتری مداری ارایشگاه مرضیه محمدی در حد خوبی ارزیابی می شود که سبب بازخوردهای مثبت مشتریان شده است. سطح قیمتی آرایشگاه مرضیه محمدی در محدوده بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه مرضیه محمدی جلب می کنیم:

97/08/30: من دوستم عروس آرایشگاه مرضیه محمدی بوده. چهره خیلی شیک و اروپایی درست می کنه، به خصوص چشم و ابرو خیلی طبیعی. اگه طرفدار آرایش غلیظی، به نظرم برات مناسب نیست. بعدم زیاد نباید تو کارش دخالت کنی. به نظرت اهمیت میده ولی باز خودش با توجه به چهره ات مدلی که بهت میاد، درستت می کنه. دوست من که خیلی راضی بود.

96/11/23: واقعا سالن ارایشگاه مرضیه محمدی خیلی شیک و زیبا بود. یه عروس درست کرده بودن که آرایشش خیلی خیلی لایت بود، فکر کنم خودش اینطور خواسته بود. ولی با آلبوم هاشون خیلی فرق داشت، چون البوم ها خیلی خوب بود. آرایش ها جون دار و خیلی قشنگ بود. دو تا پکیج 4800 و 3500 داشتن که ناخن و اپیلاسیون و لیفت مژه و پاکسازی روی پکیج 3500 نبود. من خیلی خوشم اومد.

96/11/21: چیزی که من دیروز از سالن زیبایی مرضیه محمدی دیدم، با تصورات و حتی عکس های البوم خیلی تفاوت داشت. یعنی کاملا حس می کردم که یه میکاپ خیلی سرسری بود. درسته که کاور پوست عروس به خاطر وجود جوش ها خوب انجام شده بود ولی‌ ایرادی که پیدا کرده بود این بود که پوستش‌ با یه خنده ساده چروک می خورد و خیلی بیشتر‌ زیر چشم هاش. سایه چشمش هم که کلا با نظر من جور نبود، خیلی شاین بود و همینطور رژش. موهاش که چیز خاصی نداشت که جذب بشم. عکس های آلبوم جدیدشون و حتی عکس هایی که از قبل و بعد عروس هاشون نشون دادن، خیلی متفاوت بود از اون چیزی که من دیدم.

96/11/21: خب من دیروزم رفتم بازدید آرایشگاه مرضیه محمدی. اولا که یه خونه ویلایی دو طبقه بود، فوق العاده شیک و دیزاینش خیلی قشنگ بود. کسایی که عروس اونجا هستن، به نظرم از آرایشگاه می تونن فیلم بگیرن چون خیلی شیک و قشنگ بود. یه عروس داشتن که آرایشش لایت بود، پوستش خوب نبود ولی بهتر شده بود. یه سری جوش ریز داشت. آلبوم هاشون خیلی خوبه. مرضیه محمدی معروفه به اینکه آرایش چشم و ابروش فوق العاده قشنگ درست می کنه و واقعا هم همین بود. خیلی شیک و اروپایی بود. به خصوص آلبوم جدیدش که تنوع آرایشی خیلی زیادی داشت.

96/03/08: دوست من هفته پیش مراسمش با آرایشگاه مرضیه محمدی بود. به قدر ناز و خوشگل شده بود که حد نداره. ولی اینجا موهاش رو درست نکرده بود، چون کار شینیون کار جدیدش رو دوست نداشته بود و رفته بود پیش شینیون کار سابقش توی یه سالن دیگه.

95/07/15: من فکر می کنم اکثر آرایشگاه های تهران رو رفتم و دیدم. به نظرم اصلا به عکس کفایت نکنید، من این بلا سرم اومد دم عروسی و قرادادم رو کنسل و با سالن زیبایی مرضیه محمدی بستم. به نظرم رو دست ایشون کسی نیست، فوق العاده حرفه ای و بی نظیر تو آرایش هست. آرایش های طبیعی و فوق العاده لایت. آرایش چشمشون بی نظیر و حرفه ای متناسب با سلیقه شما عمل می کنه. شنیون کارشون مینا هست که یکم اخلاقش تنده. روی هم رفته کار حرفه ای و عالی، قیمتش یکمی لوکسه ولی میارزه.

94/12/16: من جمعه رفتم شوی عروس آرایشگاه مرضیه محمدی. به نظرم کارش خوب بود. تنوع داده بود و همه جور مدلی بود. شیش تا عروس درست کرده بود که از لایت تا مدیوم بود. رژ پررنگ هم داشت. پوستش هم خوب بود. البته اونام مدل بودند و خودشون خوشگل بودند. یه منیجر هم آورده بود که کارهاش رو برنامه ریزی کنه و به قول دیگه بدقولی موقع تحویل عروس پیش نیاد. گفتند اگر اون روز قرارداد ببندیم، 15% تخفیف میدن. من با همراه هام رفته بودم، اونا می گفتند یکم بی روح هست و سایه نداره ولی به نظر من سایه هم داشت و خیلی شیک و قشنگ بود. یه شینیون کارم آورده مینا که واقعا عالی بود. کارش رو همه پسندیدن. گویا شینیون کار قدیمیش بوده که با هم دعواشون شده بوده قدیم. ولی الان دوباره با هم کار می کنند. در مورد شینیون مو باید بگم صددرصد عالی بود و همه مدلی هم داشت. در مورد شینیون با همراه هام به اتفاق خوشمون اومد. پکیج عروس رو می گفت 3200 با رنگ مو و اپیلاسیون و ناخن و ابرو. فکر کنم یه پکیج دیگه هم داشت که پایین تر بود قیمتش، فکر کنم دو و هشتصد.

94/09/09: من شو عروس 5 آذر ارایشگاه مرضیه محمدی رو رفتم دیدم. تقریبا 12 تا ارایشگاه معروف رفتم و عروس های مختلف زنده دیدم با میکاپ ها و شنیون های مختلف. ولی میکاپ و شینیون ایشون بسیار زیبا شیک و تمیز بود. من ارایش لایت می خوام. برخوردشون رو دوست داشتم. عروس هاشون همه با هم متفاوت بودن ولی ارایش های بسیار طبیعی داشت. سایه روشن صورتشون عالی بود. مساله من فقط هزینه بود که برای من بالا بود. 2 تا پکیج داشتن: پکیج پایه 2 میلیون و 900 هزار تومان و پکیج ویژه 3میلیون و 500 هزار تومان هست.

94/03/24: من 10 خرداد عروس آرایشگاه مرضیه محمدی بودم. کارشون و برخوردشون همه چی عالی بود. من خیلی استرس دیر حاضر شدن رو داشتم، ولی سر ساعت 10:30 آماده بودم. آرایشم هیچیش تکون نخورده بود و همه می پرسیدن کجا رفتی انقد ناز شدی. با اینکه من عاشق آرایش با رژ قرمزم ولی سپردم به مرضیه جون و کارشون رو واقعا عالی انجام دادن و سبک متفاوتی من رو آرایش کرد که خودم هم فکر نمی کردم بهم بیاد. عروسیم تا ساعت 2 شب طول کشید و به غیر از رژم که یه کم مات شده بود، هیچی تکون نخورد.

94/02/19: من 11 اردیبهشت عروس سالن زیبایی مرضیه محمدی بودم. ایشون بسیار خوش برخورد و دوست داشتنی هستن و با رفتار آرومشون، استرس رو از عروس کم می کنن. من با این که خیلی سختگیر هستم ولی اون روز خیلی از آرایشم راضی بودم و دقیقا همونی شدم که تو جلسه مشاوره صحبتش رو کرده بودیم. من از مرضیه جون خیلی ممنونم

93/06/15: من راضی بودم از آرایش و موهام. بقیه خیلی دوست داشتن. ما اون روز 2 تا عروس بودیم، از ساعت 6 هم آرایشگاه مرضیه محمدی بودیم ولی ساعت 1:30 حاضر بودیم. خیلی دیر بود، با اینکه از همون اول کار روی ما شروع شد و یه لحظه هم ما بیکار نبودیم. همزمان کارهامون با هم پیش می رفت ولی نمی دونم چی شد که اینقدر طول کشید. تم آرایش من یه کم برنز بود، رژم تیره نبود ولی روشن و کمرنگ هم نبود. آرایش چشمم هم طلایی و دودی بود. موهامم رو هم هایلایت کردم و شینیون پایین بود و ریسه زدم و خیلی دوست داشتم. مرضیه اون روز با اینکه حالش خیلی خوب نبود ولی خیلی با آرامش بود و منطقی. من که همه چی رو گذاشتم به عهده خودش و خیلی عالی بود. مینا اون روز عصبی و ناراحت بود. البته یه چیزهایی پیش اومده بود که حق داشت، ولی من انتظار دیگه ای داشتم. خلاصه همه چیز خوب بود ولی این خیلی بد بود که این همه دیر حاضر بشی و به برنامه هات نرسی.

93/02/20: امروز عروسی دوست جونم بود. بی تعارف زیباترین و شیک ترین و بی نظیرترین عروسی که به عمرم دیدم بود. یعنی با کلمات نمی تونم توصیف کنم. اخلاق مینا شینیون کارش به نظر من خیلی فان بود. اصلا خیلی بانمک بود و کارش حرف نداشت. یعنی شینیونی که کرد، خاص شیک و تک بود. خیلی هم تمیز و مرتب بود. خود مرضیه جون هم خیلی مهربون بود و حتی با این که نمیذاره کسی تو اتاق میکاپ بشینه، من رو صدا کرد اونجا که تنها نباشم. از ٦ صبح من رو تحمل کرد.

92/12/24: من دیروز رفتم عروس آرایشگاه مرضیه محمدی رو دیدم. خوب بود. من یه کوچولو رژ گونه عروسش رو دوست نداشتم فقط. یکی از بچه ها هم چند تا از عکس عروسی دوستانش رو بهمون نشون داد که با مرضیه بودن، اونا خیلی خوب بودن. مرضیه جون من رو صدا کرد تو اتاق میکاپش و زیرسازی میکاپش رو اونجا داد. دیدم مثل این آرایشگرهای خارجی گریمش کرده بود. بعد داشت اونا رو محو می کرد. بعدش خانمی که سالگرد ازدواجش بود، عکس عروسیش رو بهم نشون داد که با مرضیه جون بود. واقعا شیک و خاص درستش کرده بود. مرضیه خیلی مهربونه. تو آرایشگاشم انگار جز کار عروس، کار دیگه ای نمی کنن.

92/12/19: من هم عروس آرایشگاه مرضیه محمدی بودم. من عروس های لایو از کتی دیلمی، مرجان شایسته و مرضیه رو دیدم. عروس بعضی آرایشگرهای دیگه مثل مریم یکتا و مینا رئوف رو هم دیده بودم تو مراسم های فامیل ها. از بین اینها کار مرضیه رو بیشتر دوست داشتم. کارش به نظرم تمیزه و چشم و ابرو رو خیلی خوشگل درست می کنه. پوست هم حالت طبیعی داره و خوش رنگ و یک دسته. ظاهرا 3 تا شینیون کار داره: الی و الهام و نفیسه که من کار نفیسه و الی رو دیدم و از کار الی بیشتر خوشم اومد. اخلاقش خوبه و سالنش هم خیلی شیک و آرومه. من هر سه باری که رفتم، ندیدم غیر از کار عروس، کار دیگه ای هم انجام بدن. متاسفانه مثل خیلی جاهای دیگه قیمتش بالاست. پکیج پایه شامل میکاپ، شینیون، ناخن و فون بدن 1750 قیمتشه. ضمنا مرضیه یه جلسه تست یا دمو هم برای عروس ها میذاره تا کرم رو روی صورتشون تست کنه و همه چی با عروس چک بشه.

اطلاعات تماس
مدیریت: مرضیه محمدی
تلفن: 02126231775 - 02122409208 - 09122222602 - 09125020730

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان ماکویی جنوبی، پلاک 1

شبکه های اجتماعی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید

تعداد نظرات: 2

  1. سارا۱۳۹۸/۰۸/۱۵ 0

    اصلا راضی نبودم. آرایشم لایت بود ولی کرم پودرم اصلا خوب نبود و حساسیت هم دادم به موادش. در صورتیکه قول داده بود یک هفته قبل مراسم، تست کرم پودر ازم بگیره که الکی گفته بود و انجام نداد!!