امام علی (ع) : كسى كه امر آخرتش را اصلاح كند خداوند امر دنيايش را اصلاح مى كند.
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه مانلی

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
1
معرفی

آرایشگاه مانلی از سال 1387 در منطقه غرب تهران مشغول به فعالیت می باشد. خانه عروس مانلی دارای خدمات زیبایی شامل گریم و آرایش حرفه ای عروس، شینیون و بافت مو، رنگ و مش و لایت، کراتینه و اکستنشن مو، کوپ مو، خدمات مژه و ابرو و لاین تخصصی ناخن می باشد.

نقد

از ویژگی های مثبت آرایشگاه مانلی می توان به خدمات آرایش و شینیون عالی عروس، استفاده از برندهای مرغوب مک و بورژوا، رفتار دوستانه مدیریت و پرسنل و مشتری مداری عالی آن اشاره نمود که سبب بازخوردهای بسیار مثبت مشتریان شده است. سطح قیمتی سالن زیبایی مانلی در محدوده متوسط به بالاست و مشتریان خانه عروس مانلی از تناسب قیمت و کیفیت خدمات رضایت دارند.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه مانلی جلب می کنیم:

97/11/10: من عروس 4 بهمن آرایشگاه مانلی بودم. خیلی از ارایش و شینیونم راضی بودم و هر کدوم از دوستام دیدن خوششون اومد. برخورد سمیرا جون و سمانه جون هم عالی بود.

97/07/01: منم عروس سمیرا جون در خانه عروس مانلی بودم. اول که عاشق خودش و شخصیت و تیمش شدم. دلم می خواد هر روز برم سالن شون، اینقدر خوب استقبال می کنن. ولی اگه بخوام از کارشون بگم بی نظیره: ماندگاری، رنگ لایت، مدل شینیون، رنگ میکاپ و همه چی بی نظیر بود. بهترین روز عمرم با سمیرا جون شکل گرفت. مشاور عروس شون همه کارام رو انجام می داد. من هیچ استرسی نداشتم.

97/06/04: من عروس آرایشگاه مانلی بودم 15 مرداد. کارش عالیه خانم ایزدی. باید از نزدیک ببینید، باورتون نمیشه. من تا آخر شب هیچ تغییری رو صورتم ایجاد نشد. هر لحظه که می دیدی انگار تازه از آرایشگاه اومدم. این رو فیلمبردارمون هم گفت. قیمت هاشون منصفانه است و کاری که انجام میدن، ارزش 2 برابر داره.

96/12/08: عروسی من تقریبا دو هفته پیش با خانه عروس مانلی بود. پارسال بهمن ماه جشن عقدم بود که با آرایشگاه مانلی قرارداد بستم که خودم و تمام مهمان ها راضی بودیم. برای عروسی هم دوستانم می گفتن اینجا نرو دیگه، مثل عقد میشی. من برای هر کدام از مراسم فرمالیته، حنابندون و عروسی (که به فاصله یک روز بود) کاملا متفاوت شدم، انگار پیش سه تا ارایشگر رفتم. ازشون ممنونم بخاطر اخلاق خوب شون. در تمامی مراحل نظرم رو می پرسیدن و از استرسم کم می کردن. تیم مانلی محشرن.

96/10/19: من هفته پیش برای میکاپ و شینیون رفته بودم آرایشگاه مانلی و خیلی راضی بودم. خانم ایزدی همون اول پرسیدن چطوری دوست داری و خودم تو آینه هر مرحله رو می دیدم و نظر می دادم. به نظرم خیلی خوب بود. از شینیونم راضی بودم، با اینکه بیشتر روسری سرم بود ولی خراب نشد اصلا موهام.

96/05/24: مراسم من ۲۰ مرداد ۹۶ با سالن زیبایی مانلی بود. من کارم توی آرایشگاه هست و بیشتر اطرافیانم آرایشگر هستن. ولی اونقدر کار سمیرا جون و سمانه جون عالی بود که جای حرف و ایراد برای کسی نموند. من صورتم فوق العاده زیاد عرق می کنه ولی با این وجود از ساعت ۱۱ صبح تا ۲ شب که خودم صورتم رو شستم، اصلا آرایشم و موهام تکان نخورد، با اینکه مراسم ۲۰ مرداد ماه و اوج گرما بود.

96/02/06: من دیشب تولد یکی از صمیمی ترین دوستام بود. تو باغ خیلی بزرگ بود، بخاطر همین خیلی برام مهم بود که خوب بشم تو این تولد. از بس موهام لخته، همیشه به هر حالتی که می خوام در بیارم نمیشه. دوستام گفتن برو پیش سمانه جون در آرایشگاه مانلی. وای هرچی تعریف کنم کمه. همه ازم کلی تعریف کردن. واسه اولین بار توی عمرم بود که می رفتم ارایشگاه و راضی از در میومدم بیرون. اخه همیشه وقتی می رفتم ارایشگاه، اینقدر مصنوعی درستم می کردن که هم سنم می رفت بالا، هم زشت میشدم. هم سمانه جون و هم خواهرشون هر دو خیلی خانوم و بااخلاق بودن.

95/07/04: من عروس دو هفته پیش آرایشگاه مانلی بودم و چند روز قبلشم برای فرمالیته پیش شون رفته بودم. برخورد همه پرسنل خوب بود، مخصوصا سمیرا جون. من واقعا از همه لحاظ راضی بودم. میکاپم رو کلا به خودشون سپردم و کاملا از این کار راضیم. فقط در مورد شینیونم گفتم که می خوام بالا باشه، چون اختلاف قدم با همسرم زیاده. سمانه جون هر دو روز برای من دو مدل متفاوت شینیون بالا انجام دادن که هر دوش خیلی خوشگل بود. برای انتخاب تاج هم، تاج های مختلف رو روی سرم امتحان کردن تا من راحت بتونم انتخاب کنم. بهم گفتن از بابت محکم بودن شینیون و تاج و تور خیالم راحت باشه. واقعا موهام تا ساعت سه شب که می خواستم بازشون کنم، تکون نخورده بودن. آرایشم هم همینطور. من روز فرمالیته تا 11 شب تو باغ بودم و هم روز گرمی بود و هم حسابی خسته شده بودم. روز عروسیم اصلا ننشستم و از اول تا اخر داشتم می رقصیدم. بعدشم که اومدیم خونه تا 1.5 شب تو پارکینگ می رقصیدیم و اونجا کلی عرق کردم. خودم احساس می کردم صورتم کاملا خیس شده باشه ولی بعد که خودم رو تو آینه دیدم، حسابی تعجب کردم که هیچ اتفاقی برای آرایشم نیفتاده! برای پاتختی هم یه میکاپ و براشینگ رایگان روی پکیج شون هست. تاج هم من پیشنهاد میکنم از خودشون بگیرید، چون هم قیمت تاج هاشون مناسبه، هم اینکه اونجا هرچقدر مدل تاج که بخواید روی سرتون امتحان می کنن.

94/11/01: عروسی برادر من سه شنبه بود. چون من خانه عروس مانلی رو به زن داداشم پیشنهاد دادم، خیلی نگران بودم. باید بگم لحظه ای که وارد سالن شد، شوکه شدم. فوق العاده زیبا شده بود. خیلی شیک بود، آرایش چشمش محشر، رنگ رژش 20، پوستش عالی. پاتختی هم اونجا رفت ولی عروسی چیز دیگه بود.

93/02/08: من عروس 28 فروردین آرایشگاه مانلی هستم. من از نتیجه کار راضی بودم. من و یک عروس دیگه، از زیر دست یک میکاپ آرتیست و شینیون کار اومدیم بیرون ولی دو تا عروس کاملا متفاوت شدیم.

92/04/04: برخورد و رفتار سمیرا جون عالیه. پرسنل آرایسگاه مانلی خیلی مودب برخورد می کنن و توضیح میدن. من و خواهرم انقدر ازشون سوال کردیم که هر کی بود کلافه می شد. با خیلی از عروس هاشون که برای آرایش پاتختی اومده بودن صحبت کردم. همه بدون استثنا راضی بودن. تا این لحظه خودم 6 تا عروس ازشون دیدم که 5 تاشون عالی بودن. یکیشون هم بد نبود که عکس قبلش رو دیدم و واقعا زمینه خوبی نداشت.

91/07/15: من ماه پیش عروس آرایشگاه مانلی بودم. خیلی با عروس هاش راه میاد. تو این آرایشگاه دوتا خواهر کار می کنن که یکیشون کار شینیون رو انجام میده و یکی دیگه کار میکاپ. با توجه به کار خوبی که ارائه میده، قیمت مناسبی داره، مخصوصا اگه عروسش معرفی کنه. من 6.30 اونجا بودم. بعد چند ساعت که کار میکاپم تموم شد، خیلی خوشم اومد. آرایش چشمام قشنگ شده بود و اونجور که خودم می خواستم. من موهامم اونجا رنگ کردم و کارش خوب بود، نمیگم عالی اما خوب بود. بعد لباسم رو کمک کردن پوشیدم و آماده شدم واسه شینیون که کارش رو خواهرش سمانه جون انجام داد. تو کل مدتی که آرایشگاه بودم، بهم روحیه میدادن و نظرم رو راجب همه چی می پرسیدن. من وقتی وارد تالار شدم، همه بهم گفتن فوق العاده شیک و قشنگ شدی. ازعیب های آرایشگاه یکی اینه که تابلو نداره، یکی دیگه اینه که توی خونه هستش. یعنی طبقه پایین یه ملک مسکونی هستش، البته کاملا مجزاست و بزرگه. من خواهرم از کرمی که براش استفاده کرده بود، راضی نبود، چون بعد چند ساعت بر اثر عرق از بین رفته بود. اما برای من با این اینکه ساعت 1 آماده بودم تا ساعت 1 شب بهم نخورد و نماسید. یکی از عیب های دیگه این بود که فرنچ کار حرفه ای نداشت و ناخن رو طراحی نمی کردن. کار شینیونش خیلی خوبه. مسیرش خوبه و محلیت خوبی هم داره.

اطلاعات تماس
مدیریت: سمیرا ایزدی
تلفن: 02144488176 - 02144488175 - 09122253071

آدرس: تهران، پونک، خیابان عدل شمالی، خیابان بهار شرقی، بن بست لاله، پلاک ۴

شبکه های اجتماعی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید

تعداد نظرات: 2

 1. سعیده۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 1

  من دیروز برای بار اول به ارایشگاه مانلی با مدیرت سمیرا ایزدی رفتم
  عروسی دعوت داشتم. میکاپ و شینیون خوب می خواستم، برخورد دوستانه سمیرا جون خیلی من رو جذب کرد و کار میکاپش هم عالی بود. همسر من که از ارایش خیلی خوشش نمیومد، کلی ذوق کرد.
  کار شنییون سمانه جون هم خیلی خوب بود تا اخر شب موهای من تکون نخورده بود.
  در کل من خیلی راضی بودم.

  1. ادمین۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 0

   سلام سعیده جان.
   ممنون از اینکه تجربه تون رو با سایر دوستان به اشتراک گذاشتید.
   امیدواریم سایر مشتریان آرایشگاه مانلی نیز، تجربیات شون رو به اشتراک بذارن.
   موفق باشید.