امام علی (ع) : هیچ کس چیزى را در دل پنهان نمى کند مگر این که در سخنان بى اندیشه اى که از او صادر مى شود و در صفحه صورتش ، آشکار مى گردد.
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه لی لی رضایی

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
1
معرفی

"با ما همچون اثر انگشت خود خاص باشید"

آرایشگاه لی لی رضایی در سال 1387 در سعادت آباد شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر در شهرک غرب و در محیطی مجلل مشغول به فعالیت می باشد. سالن زیبایی لی لی رضایی دارای خدمات زیبایی شامل آرایش و گریم عروس، شینیون و بافت مو، رنگ و مش و لایت، اکستنشن مو، کوپ مو، خدمات مژه و ابرو، خدمات ناخن، پاکسازی پوست، براشینگ، اپیلاسیون و تاتو با بهترین کیفیت و جدیدترین متد می باشد. در نظر ارایشگاه لی لی رضایی، زیبایی نوعی هماهنگی و تناسب بین اجزای صورت با کل آن است؛ کلیه پرسنل و میکاپ آرتیست های با تجربه سالن لی لی رضائی، ضمن توجه بر سلیقه مشتری، بیشترین تمرکز را بر روی افزایش تعادل و تناسب اجزاء صورت می گذارند. سالن آرایش لی لی رضائی ضمن پرهیز از کلیشه ها و با در نظر گرفتن سن و موقعیت اجتماعی مشتری، عیوب صورت تان را پوشانده و زیبایی های آن را برجسته‌ می کند.

نقد

از ویژگی های مثبت آرایشگاه لی لی رضایی می توان به خدمات آرایش و مو بسیار باکیفیت، استفاده از برند مرغوب مک و دیور و رفتار حرفه ای پرسنل اشاره نمود که سبب بازخوردهای مثبت مشتریان شده است. اگر نسبت به مدل مو حساس هستید، حتما با دقت بیشتری شینیون ارایشگاه لی لی رضایی را بررسی کنید. سطح قیمتی سالن زیبایی لی لی رضایی در محدوده بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه لی لی رضایی جلب می کنیم:

97/04/25: من دو ماه پیش عروسیم با آرایشگاه لی لی رضایی بود. میکاپم با خانم سیما مقدم بود که خیلی عالی کار کرد و واقعا همونی شد که دلم می خواست. شینیونم با سایه بود، خوشکل شد ولی یکم شل بود، جلوی موهام یکم خراب شد. خیلیم بداخلاق بود سایه. من از قبل شینیون رو با المیرا برداشته بودم ولی تو روز عروسی من رو بردن پیش سایه و گفتن تو چون میکاپ کارت رو دوبار عوض کردی، الان باید بری پیشه سایه واسه شینیون! از لحاظ تایم هم دو ساعت دیرتر حاضرم کردن. ولی در کل کارشون خوب بود. هر کی من رو دید، می پرسید کدوم ارایشگاه رفتی. من با کلی وسواس و گشتن اینجا رو انتخاب کردم و در کل راضی بودم.

97/04/21: من برای بازدید عروس سالن زیبایی لی لی رضایی رفتم. خیلی شلوغ بود، تقریبا همه میکاپ کارها عروس داشتن. من بیشتر از کار خانم لی لی خوشم اومد. خیلی تمیز و شیک بود. سیما مقدم خیلی تیره بود. میکاپ دنیز هم خوب بود. الهه مولوی کرم عروسش خوب نبود. کلا اگر بخام رتبه بدم، در درجه اول خانم رضایی، بعد آیلار و دنیز. شنیون هم خوب بود برای همشون. از لحاظ برخورد هم پرسنل و مشاور عروسش خیلی خوش برخورد بودن و خوب مشاوره می دادن.

97/02/15: من پریروز رفتم آرایشگاه لی لی رضایی. عروس هاش رو از نزدیک دیدم. جز خود لی لی، از کارهای سمیه و دنیز خوشم میومد. وقتی عروس هاش رو از نزدیک دیدیم، عروس های دنیز که دو تا بودن به نظرم خیلی خوشگل و شیک بودن. عروس از سمیه ندیدم اون روز. من قرارداد بستم با دنیز که شد 1.8 میلیون توی آفر ویژه. هزینه تاج و تور و لنز هم جدا حساب میشه.

96/11/14: من دیروز رفتم بازدید ارایشگاه لی لی رضائی. دو تا خانم که انگار مشاور لی لی جون بودن، بچه ها رو راهنمایی می کردن. قیمت های لی لی 3 تا 3.5 میلون بود و قیمت های گریمورهای دیگه 2 تا 2.5 بود (آیلار، سارا، دنیز، سمیه). فرمالیته با خود لی لی جون 1.5 بود و با بقیه گریمورها 1 تومن بود. 5 تا عروس دیروز بودن، قیافه های خیلی معمولی داشتن: عروس اول، عروس سارا بود که موی مشکی داشت، آرایش کاملا لایت، کاور پوست به نظرم خیلی خوب بود، آرایش چشم دودی بود. عروس دوم، عروس دنیز بود که موهای روشن، لنز آبی کاملا بهش میامد، رژ لب تو مایه های قرمز بود که به آرایشش میامد و شینیون هم تمیز و خوب بود که اسم شینیون کارش سحر بود، کاور پوست خوب بود. عروس سوم، عروس سمیه بود که ارایشش مدیوم بود، نه غلیظ بود و نه لایت. عروس چهارم، عروس ایلار بود که من دوست نداشتم، کاور پوستش خیلی معمولی بود، مدل آرایشش هم من اصلا دوست نداشتم یا لااقل مطابق سلیقه من نبود، ولی شینیون کارش فاطمه بود که بچه ها ازش تعریف می کردن. عروس پنجم، عروس خود لی لی بود که از هر لحاظ به نظرم خوب بود، یعنی تمیزی آرایش، کاور پوست خیلی خوب بود و شینیون کارش هم تارا بود که به نظرم تمیز و خوب بود.

96/04/04: من عروس 24 فروردین ماه آرایشگاه لی لی رضایی بودم. هم کارشون عالیه، هم برخوردشون. واقعا برای من زحمت کشیدن و موهام و آرایشم عالی شده بود. اول از همه، همسرم با دیدن من بسیار هیجان زده شد و از آرایشم خیلی خوشش اومد. بعدشم همه تو مهمونی کلی تعریف کردن. در ضمن من روز عروسیم خواب موندم ولی بچه های این آرایشگاه، من رو آروم کردن و کارم رو سر حوصله انجام دادن. آرایش صورت خانم لیلا رهبر، آرایش مو خانم النا.

96/03/22: من ماه پیش عروس آرایشگاه لی لی رضایی بودم. اخلاقشون عالیه. لی لی جون منبع انرژی مثبت هستن، کلی نظر می پرسن و خوش اخلاقن. شینیون کارم هم تارا بود که اونم واقعا مهربون و فرز و عالی بود. من خیلی تو سالن آرامش داشتم.

95/03/31: من برای عروسیم رفتم سالن زیبایی لی لی رضایی. طبق درخواست خودم نه لنز گذاشتم، نه موهامو رنگ کردم، چون می خواستم کاملا ساده باشم. رفتار پرسنل عالی بود، همشون با احترام و خوبی برخورد کردن. دو روز قبل عروسی برای کارهای اولیه مثل ترمیم، طراحی ناخن، اصلاح، ابرو، فرمژه و اپیلاسیون رفتم که عالی بود. من قرار بود 10 صبح حاضر بشم، ازم خواستن 5:30 اونجا باشم. اول ماسک صورت گذاشتن، بعد زیرسازی آرایشم، بعد گذاشتن خودم رو تو آینه ببینم. بعد بهم کمک کردن لباس بپوشم و شروع کردن به درست کردن موهام. دقیقا همونی که می خواستم شد. تاج هم با مشورت لی لی جون و خودم انتخاب کردیم، یه تاج بزرگ و براق و خاص. بعد مرحله آخر آرایشم. وقتی تموم شد، دهنم باز مونده بود، خیلی خوشم اومد، دقیقا راس ساعت 10 حاضر شدم. تو عروسی وقتی وارد شدم، همه به هیجان اومدن. من یه عروس کاملا شیطون و پر جنب و جوش بودم، تا ساعت 2 شب نه آرایش، نه مو هیچ تکونی نخورد.

94/03/19: بچه ها من 3-4 سالی هست مشتری آرایشگاه لی لی رضایی هستم. موهام را برای بله برون اونجا درست کردم، شینیون نیمه باز و بسته با الی جون. الی براشینگش را عالی انجام می داد اما شینیونش زود باز میشد. در ضمن نتونست مدل مناسبی برام انتخاب کنه و تپولی های صورتم بیشتر نمایان شده بود. آرایش عروسش 1800 لی لی و 1400 لیلا.

93/03/23: من امروز رفتم ارایشگاه لی لی رضایی. سالنش یکمی کوچیک بود و اتاق آرایش عروس با پارتیشن جدا میشد که خوب وفتی سالن مثل امروز شلوغ باشه یا سر نوبت بحث بشه، صدا می رسه اونور و یکم بنظرم برا عروس که باید کارش رو با آرامش شروع کنه، جالب نیست. من که رفتم یه عروس آماده بود. شینیون و آرایشش خوب بود. عروس دوم جلوی موهاش عین اولی بود، فرق وسط با یه تاج، فقط کل شینیونش تمیز بود. ولی آرایشش رو من نپسندیدم، چون مدل ابروهاش شیطونی بود و به نظر من این مدل برا عروس اصلا مناسب و برازنده نیست. و از همه بدتر وقتی من سراغ لی لی رو گرفتم، خانمی رو نشون من دادن که 7 ماهه باردار بود و گفتن ایشونه!

92/03/13: عروسی زن داداش من با آرایشگاه لی لی رضایی بود. رنگ موش خیلی قشنگ شد، یه قهوه ای خوشرنگ با یه ذره تن قرمزی. از ارایش چشمش فوق العاده راضی بود. کار پوشتش هم عالی بود. بینی خودشم قشنگ بود ولی با گریم حالت قشنگ تری داده بود بهش. جلوی موهاش رو بالایی داده بود که خودش خواسته بود و خیلی بهش میومد. ولی پشت موهاش رو ساده تر می خواست ولی اونی که خودش می خواسته نبوده.

اطلاعات تماس
شعبه شهرک غرب (مدیریت: لیلا رضایی)
تلفن: 02188565070 - 02188567050 - 09129155129 - 09129732975

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، بین خیابان 4 و 6، پلاک 47

شعبه سعادت آباد (مدیریت: لیلا رضایی)
تلفن: 02122360648 - 02122360618

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو

شبکه های اجتماعی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید

تعداد نظرات: 4

 1. ستوده۱۳۹۸/۱۰/۱۰ 0

  کارش ملایم و مانگار و با کیفیت هست
  ولی اخلاق پرسنلش خیلی خیلی خیلی فاجعه است.
  ما شنیده بودیم ولی چون کلا آدمهای خیلی آرام و منعطفی هستییم باور نمی کردیم ولی ان روز چندین بار دچار تنش شدیم و اسمش می آید تنمان می لرزد

  عروس را خیلی دیرتر از زمان اعلامی آماده کرد طوری که نصف وقت عکاسی عمارتش از دست رفت.
  یک بازار یابی خیلی کثیفشان اینه که کلی عروس انجا هست که ملت تصور کنند اینجا چقدر مشتری دارد در صورتی که تعدادی از این عروسها فقط مدلند از ساعت ده صبح تا دو بعد از ظهر لباس پوشیده آنجا نشستند برای تبلیغات

  1. ادمین۱۳۹۸/۰۱/۰۱ 0

   سلام دوست عزیز.
   لطفا فارسی تایپ کنید.
   ممنون از اشتراک گذاری تجربه تون.
   ای کاش جهت شناخت بهتر سایر دوستان، علت نارضایتی تون رو به صورت کامل تر عنوان می کردید.
   موفق باشید.