باربارا دی انجلیس : عشق ماندگار هرگز بر جاذبه جسمانی میان شما و معشوق که همواره در حال تغییر است ، متکی نیست
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آرایشگاه سرمه وسمه

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
0
معرفی

"با ما خاص بودن را تجربه کنید"

آرایشگاه سرمه وسمه با بیش از 20 سال تجربه حرفه ای از سال 1375 در منطقه شمال غرب تهران شروع به فعالیت نمود و در سال 1395، شعبه جدید خود را در ولنجک افتتاح نمود. سالن زیبایی سرمه وسمه دارای خدمات زیبایی شامل میکاپ عروس، شینیون و بافت مو، رنگ و مش و لایت، کراتینه و اکستنشن مو، کوتاهی مو، خدمات مژه و ابرو، خدمات ناخن و اپیلاسیون می باشد.

نقد

نظرات خوب و بد بسیاری درخصوص آرایشگاه سرمه وسمه مشاهده می شود و به نظر می رسد که درخصوص مشتری مداری چندان حرفه ای عمل نکرده اند. از ویژگی های مثبت سالن زیبایی سرمه وسمه می توان به خدمات آرایش عالی عروس و استفاده از برندهای مرغوب اشاره نمود. کار شینیون و ناخن این آرایشگاه در حد یک برند حرفه ای نیست. ظاهرا به دلیل شلوغی آرایشگاه، مقداری بی نظمی بر آن حکمفرماست. سطح قیمتی ارایشگاه سرمه وسمه در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آرایشگاه سرمه وسمه جلب می کنیم:

97/05/29: من شهریور 96 عروس آرایشگاه سرمه وسمه بودم. با شعبه مرزداران قرارداد بستم. اول که میری کلی زبون می ریزن. من از کار ارایش مصی خوشم اومد. 3 ماه قبلش قرار داد بستم. واسه کار ناخن و پاکسازی زنگ زدن و گفتن باید بری شعبه ولنجک. هر چقدم گفتم من با مرزداران قرارداد بستم، گفتن باید بری ولنجک. روز عروسی گفتم من باید 10 حاضر باشم، گفتن 6 اینجا باش. رفتم اما تا 10 فقط واسه من مژه گذاشته بودن. هیچکس پاسخگو نبود. کلا مصی 45 دقیقه رو صورت من کار کرد. اخرم با داد و بیداد همسرم دم در ساعت 1 حاضر شدم. 2 رسیدم باغ. ساعت 6 عقد داشتم. نتونستم عکس های خوبی بگیرم. تازه چون هول هولی موهام رو بستن، تو سالن همشون باز شدن. اتلیه وقت نشد برم. تازه وقتی اعتراض می کردم، بهشون برمی خورد. فوق العاده بی نظم و شلوغ بود. واسه 45 دقیقه ارایش، 2 تومن از من گرفتن. من دنبال شکایت به صنفشون هم رفتم اما به جایی نرسید. اخرش هم مدیریت ارایشگاه گفت یه روز بیا، دوباره لباس بپوش و با هزینه ما برو اتلیه.

97/05/15: من دی ماه گذشته، عروس مینا کریمی در سالن زیبایی سرمه وسمه بودم. موهام رو مریم درست کرد. به موقع هم حاضر شدم. خواهر همسرم هم همراهم بود. اخلاق مینا و مریم خیلی خوب بود و با حوصله بودن (مخصوصا مینا). من از آرایشم و مژه هام خیلی راضی بودم. با توجه به اینکه من همیشه وقتی آرایش می کنم، پوستم کرم و زیرسازی رو جذب می کنه، از صبح تا حدود 2 شب که شستم همونطوری مونده بود. فقط رژ لبم رو 1 بار تمدید کردم. موهام هم مدلش و محکم بودنش همونی که می خواستم بود اما تور سرم تا آخر شب 3 بار داشت می افتاد ( 2 ساعت آخر هم دیگه در آوردمش!). کار ابرو و اصلاح شون هم خوب بود و طبق برنامه و سر وقت انجام شد. اما کار ناخنم با نگار بود (دختر خیلی جوونی بود) و خیلی بد بود. تمیز اصلا نبود، قشنگ اصلا نبود، و من می خواستم لاک زرشکی و اینا بزنم اما هر کاریش کردم گفت نمیشه و فقط باید سفید باشه! در کل راضی بودم اما باز نظرها متفاوته.

96/09/03: من امروز ارایشگاه سرمه وسمه مرزداران بودم. ۴ تا مدل داشتن با محبوبه، ژینوس، المیرا و آزاده. مدل ها خوب بودن. من بیشتر از سبک ژینوس و محبوبه خوشم اومد. تمیز بود میکاپشون، پوستشون هم خوب بود. مصی و مینا، عروس واقعی داشتن. عروس مصی خیلی شیک و تمیز بود. عروس مینا هم خوب بود. جفت شون میکاپ هاشون تمیز بود. کار پوست و گریم شون عالی بود. شینیون هم خوب بود. شینیون بهناز خیلی خوب بود. مصی یه عروس نامزدی هم داشت. خیلی خوب میکاپ شده بود. در کل همشون خوب بودن. خیلی هم پرسنل خوش برخوردی داشتن. من نکته منفی ندیدم ازشون. در کل سالن شیک و خوبی بود. فقط چون بازدید عروس بود، شلوغ بود.

96/06/21: من برای اولین و اخرین بار دیروز رفتم آرایشگاه سرمه وسمه. فوق العاده شلوغ و درهم برهم بود. من ساعت 11 اونجا بودم، گفته بودم 2 می خوام برم. عروس زیاد داشتن. کار پوست شون خیلی بد بود! اونقد که من از میکاپ منصرف شدم و فقط شینیون خواستم! اون پوست هایی که من دیدم، هیچگونه زیرسازی نداشت! منافذ همه دون دون زده بود بیرون! مژه مصنوعی ها واقعا مصنوعی بود، خیلی تابلو و بد. من با بهناز شینیون برداشته بودم. کارکنان رفتار زننده و اکثرا نگاه بالا به پایین به مشتری داشتن و پشت سرشون هم خیلی حرف میزدن و مسخره کردن. اخرم چیزی که دراوردن تو موهای من، ارزش 140 تومن نداشت و هیچ شباهتی هم به مدل نداشت! جالبم هست که مو هرچقدر بلندتر باشه، قیمتش بیشتره. باز کوتاه هم باشه، مو اضافه می کنن تا قیمت بره بالا! اخرش هم فقط واسه یه شینیون، تا ساعت 2.5 اونجا بودم یعنی 3.5 ساعت! خلاصه اصلا خوب نبود و یه نکته مثبت هم نداشت که بگم.

96/06/21: من برای بله برونم که جشن داشتم، برای آرایشم، نیاز رو در آرایشگاه سرمه وسمه انتخاب کردم و هفته قبل مراسم هم رفتم چند نمونه کار دیدم و با ایشون وقت گرفتم. کارشون خوب بود و به من گفتن که ارایش لایت بهت میاد. ارایشم خیلی زیاد نبود که راضی بودم. از خودم نظر می پرسیدن حین کار. موهام با مریم شینیون کردم و خوب بود. اما از اونجایی که موهای من لخت هست، دیگه تا اخر شب کمی باز شد. چون اتلیه رفتم و یکی و دو مدل لباس عوض کردم، روی موهام اثر گذاشت. در کل خوب بود و فقط نیاز جون اگه کمی مهربون تر باشن، دیگه عالی میشه. کارهای عروس مینا و مصی رو دیدم که هر دو خوب بودن اما من مینا رو بیشتر پسندیدم ولی جفت کارشون شیک و خوب بود.

96/05/09: من و خواهرم با سالن زیبایی سرمه وسمه برای جشن عقد برادرم قرارداد بستم که میکاپ با مصی و شینیون با مریم انجام بدم. اولا اینکه من از یک ماه قبل، حضوری رفتم که یک وقت تایم هاشون پر نشه. گفتند که الان وقت نمیزاریم، دو هفته مونده به مراسم وقت میزاریم. 15 روز مونده به مراسم، مجددا حضوری رفتم که وقت بگیرم، گفتن که مصی فقط تایم 10 و 11.5 خالیه. این در حالی بود که من زودتر از دو هفته ای که گفته بودن برای وقت گیری رفتم. اعتراض کردم ولی گفتن چون هر کی از روز قبل حضوری اومد و بیعانه داد، ما قرارداد بستیم در همون دو تا تایم 10 و 11.5. تاکید کردم من و خواهرم باید ساعت 2 آماده باشیم. دو تا شینیون هم یکی با مریم برام گذاشت و یکی با بهناز. قیمت کار هم گفت میکاپ 300 و شینیون از 80 داره تا VIP که میشه 150. اما چند روز قبل مراسم باهام تماس گرفتن که مصی به خاط عروس هاش اون روز میره سالن ولنجک. اگه میخوای مصی تو رو درست کنه باید اونجا بری. قرار شد میکاپمون رو با مینا کریمی بزارند. دو روز مونده به مراسم مجددا تماس گرفتن که مریم واسه شینیون اون روز نیست و داره میره مسافرت. با مهسا و مرضیه برداشتم. روز جشن دو تامون رفتیم سالن. منشی گفت آرایش از 350 شروع میشه. بعد ما رو فرستاد پیش مینا و اونم گفت کاری که می خوای 500 تومنه. خلاصه میکاپ و شینیون رو 620 زد. آخر هم 50 تومن بابت لنز ازم گرفت یعنی 670. سالن فوق العاده بی نظمی بود. شلوغ و تو روز به اون شلوغی، مینا داشت دو تا مدل عروس درست می کرد. و وقت و انرژی ای که برای مدل ها می گذاشت، نصفش رو برای عروس و ما نگذاشت. گفتم پوستم رو می خوام یک درجه روشن تر از پوست خودم کنی، سه درجه تیره تر کرد و گفت تو آرایش خوب میشه که نشد. موهام خوب شده بود ولی شبیه مدلی که نشون دادم نبود. اخلاق مینا خوب بود ولی واقعا بی نظم. ما به جای ساعت 2، ساعت 4:10 آماده شدیم. خواهرم آتلیه نرفت، من هم دو تا عکس گرفتم که فقط بیعانه ام نسوزه. در کل میکاپ و شینیون نسبت به پولی که می گیرن، بد نيست.

96/03/24: من عروس بهمن ۹۵ آرایشگاه سرمه وسمه بودم و سه تا مراسم حنابندون و عروسی و پاتختی داشتم. میکاپم رو با مینا انتخاب کردم. هر سه روز عالی شده بودم. کار مینا و اخلاقش عالیه. اگر به توصیه هایی که میگه عمل کنید، خیلی عروس ملیح و زیبایی میشی. هر سه روز با ظاهر و میکاپ و گریم مختلفی بودم. فقط تنها ایرادی که از عملکرد مینا می تونم بگم اینه که اگر عروس محجبه هستی و باید ۹ بری باغ، نمیشه روش حساب کرد. من ۶ بایستی ارایشگاه می بودم و ۹ آماده می شدم ولی مینا ۸ اومد و 11.5 آماده شدم و باغ رو از دست دادم. ولی چون خیلی زیبا شده بودم، خودم و همسرم خونسردیمون رو حفظ کردیم تا خاطره خوبی برامون باقی بمونه. برای شینیون، بین همه مریم عالی تره. من روز حنابندون اشتباه کردم و تحت تاثیر حرف های بعضی کارمندهای اونجا، مرضیه رو انتخاب کردم که اصلا راضی نبودم و مدل خوبی که مناسب یه عروس باشه درست نکرد. عروسی با مریم شینیون داشتم که خیلی شیک و عالی شد. موهای من خیلی پر و بلند هست. مریم به زیبایی مدل داد و جمعشون کرد جوری که اصلا تا آخر شب تکون نخورد. روز پاتختی هم براشینگم با بتی بود که خیلی راضی بودم. تعدادی از میکاپ کارهای اونجا مثه مصی و مریم از شاگردها و وردست های مینا کریمی بودن ولی خدایی هیچ کدومشون نمی تونن آرایش چشم مثه مینا بکنن. مصی هم یکم بداخلاقه. روزی که من برای حنابندون اونجا بودم، سر عروسش فقط بخاطر اینکه موقع ریمل زدن اشک از چشم هاش میومد، داد زد که عروس گریه کرد و اضطراب گرفت. کار لایت و مش بیتا هم فوق العادس.

96/02/28: عروسی من برگزار شد و به جرات میگم بدترین انتخابم آرایشگاه سرمه وسمه ولنجک و خانم سحر صحرایی بود و پولم رو به باد دادم. روز عروسی با سحر ۸:۳۰ قرار داشتم که من ۹:۳۰ رسیدم و سحر ۱۰:۳۰! ساعت 2:30 آماده شدم. من قراردادم رو توی شوی سحر صحرایی باهاش بستم و آرایش مدل هاش خیلی قشنگ بود. همون روز با خودش هم صحبت کردم و گفتم من پوستم خرابه، جای جوش داره. چقدر می تونی درستش کنی؟ گفت آرایشت سنگین میشه ولی تا ۷۰درصد می پوشونم و نه می ماسه و نه خط میفته. ولی روز عروسی انقدر موادی که به صورتم زده بود، آشغال بود که هنوز از آرایشگاه نرفته بودم بیرون، زیر چشم و دور لبم خط افتاده بود. جای جوش ها که به کنار! رژ لب با رنگ وحشتناک که ازش خواستم عوضش کنه. لب های خودم با اینکه پهنه، بازم بزرگش کرده بود و دورش رژ زده بود. ابروهام رو اصلا هاشور نزد و مثل آرایش های صد سال پیش، یه تیکه سایه قهوه ای زد. توی قرارداد، فون بدن داشتم. قبل عروسی به سحر گفتم لباسم روی شونه ها توری هست، به لباسم نمی ماله؟ گفت نه، ایربراش می کنم! روز عروسی وقتی به سحر گفتم، گفت تو لباست توریه، باز نیست که! گفتم من که بهت گفته بودم ولی رو شونه ام جوش هست باید پوشیده بشه! بعدم یه چیزی مثل پنکک به بدنم مالید که تمام لباسم رو رنگی کرده بود! شینیون موهام رو مرضیه انجام داد که وقتی رسیدم باغ یه تیکه اش باز شد. تور سرم که باید کل پشتم رو می پوشوند، جمع کرد و با کش سرش رو گره زد و زد زیر موهای پشت گردنم. همین کار باعث شد که تورم که خیلی هم بلند و زیبا بود، تمام مدت عین یه تیکه پارچه دراز اضافی و لوله شده پشتم موند. پاکسازی پوست هم که رفتم و هزینه اضافی برای آبرسانی و کلاژن تراپی دادم و وقتی اومدم خونه حتی سر سیاه های بینی ام هم از بین نرفته بود.

95/02/14: من 6 تا عروس از سالن زیبایی سرمه وسمه دیدم که همشون شیک شده بودن. نهایت قیمتش 2700 هستش. کار آرایش مینا و مصی توی یه سبک هستش و در کل کار جفتشون خوبه. من عروس های واقعیشون رو دیدم که میگم.

95/02/05: دوست من هفته پیش عروس ارایشگاه سرمه وسمه بود. به معنای واقعی کلمه، بد شده بود. خودش بیس خوبی داره و صورت تقریبا پری اما صورتش رو دراز و لاغر کرده بودن. رژ بی روح و بدرنگ، لبش رو انقد بزرگ کرده بود که کل صورت شده بود دهن و اونم به حالت گشاد. 3 تومن هم هزینه اش.

94/07/16: قیمت عروس آرایشگاه سرمه وسمه، 1800 هست و کار مسی بهتر و لایت تره. ولی نسبت به کارشون، قیمت شون بالاست. مینا هم میکاپ کار دیگشونه که کارش غلیظه و اصلا شیک نیست. خط چشم های پهن و آرایش های غلو شده انجام میده و اینکه با پول لنز و رنگ و هایلایت تا 2500 هم ممکنه برسه.

94/04/07: من چند وقت پیش رفتم شوی آرایشگاه سرمه وسمه. اونجا از عروس هاش خوشم اومد. دوتا ارایشگر داشت: مصی و مینا. کار پوست مصی خیلی بهتر از مینا بود اما ارایش مینا بهتر بود. قیمت پکیج ها از 1200 شروع میشد تا 5500. به نظرم خیلی بالا بود نسبت به کارشون.

93/07/28: من عروس 23 مهر ارایشگاه سرمه وسمه بودم. واقعا از کار مینای عزیز راضی بودم. چهره ام رو خیلی ملیح ارایش کرده بود، طوریکه همه می گفتن زیبا شدم. کار موهام هم با مرجان عزیز بود که خیلی باحوصله برام درست کرد. من واقعا راضی بودم.

93/07/13: من 5 سال پیش برای عروسی خواهرم رفتم اینجا، برای میکاپ و شینیون. یکی از دوستام گفت برو اینجا، کارشون خوبه. واقعا من رو بد درست کرده بود. شینیونم نسبتا بد نبود ولی میکاپم افتضاح بود.

93/06/19: خیلی خوب بود. میکاپ با مینا بود که قیمت هاش از 150 شروع میشه و شینیون با مریم که قیمت شینیون ها همش 60 تومن هستش. 2 تا میکاپ کار داره که مینا به نظرم بهتر بود. حتی اونایی که پیش سعیده بودند، اومدند از ما پرسیدند پیش کی ارایش کردید و معلوم بود از ارایشگرشون ناراضی بودند. شینیون کار هم مریم از همه سرش شلوغ تر بود. ما اونجا بودیم حداقل 15 تا مو شینیون کرد و اون دوتا شینیون کار بی کار بودند. من که خیلی راضی بودم. مامانم که دید واسه اولین بار خوشش اومد.

اطلاعات تماس
شعبه مرزداران (مدیریت: خانم موسوی)
تلفن: 02144277025 - 02144246230 - 09032020079 - 09125482015

آدرس: تهران، مرزداران، بین سرسبز جنوبی و آریافر (دانش)، پلاک 68

شعبه ولنجک (مدیریت: خانم موسوی)
تلفن: 02126706679 - 09032020089 - 09120650339

آدرس: تهران، ولنجک، خیابان 13 (خیابان ساسان)، پلاک 33، واحد 31

شبکه های اجتماعی
فیلم
برای مشاهده فیلم بایستی وارد/عضو شوید

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید

تعداد نظرات: 2

  1. آرام باش، لبخند بزن۱۳۹۸/۰۸/۲۴ 0

    من به تعریفهایی که از آرایشگاه سرمه و وسمه و کار میکاپ مینا کریمی شنیده بودم اکتفا کردم و اشتباه بزرگم انتخاب اون برای مراسم خواهرم بود. و خواهرم هم به پیشنهاد من عروس مینا کریمی شد! خودم هم بعنوان همراه یک میلیون و پانصد دادم فقط برای میکاپ خودم! بقدری افتضاح درستم کرد که فقط خودمو کنترل کردم گریه نکنم! وقت هم دیگه نداشتم که برم جای دیگه. به اجبار با همون قیافه رفتم مراسم! خواهرم که عروس بود هم باوجود اینکه خودش خیلی زیباس انقدر بد درستش کرد که همه تعجب کرده بودن! ابروهای خیلی پهن خیلی بلند ! مژه های چندلایه ی مصنوعی! انگار میخوای پرواز کنی!! از نزدیک افتضاح و کثیف! بینی من یه مقدار کمی کجی داره که تو حالت معمولی باید خیلی دقت کنی تا متوجه بشی! بجای رفع ایراد با کانتور اشتباه این عیب رو بیشتر نمایان کرد! که همه متوجه کجی بینیم شدن!! کلا هم کار زیرسازی رو میده به دستیاراش خودش فقط کارای نهایی رو میکنه که اونم درست انجام نداد!!! متاسفم که یه همچین آدمایی هستن که انقدر راحت با آبرو و پول مردم بار خودشونو میبندن!!

    1. ادمین۱۴۰۱/۰۵/۲۹ 0

      سلام دوست عزیز. ممنون از اشتراک گذاری تجربه تون. ایشالا راهنمایی مناسبی برای سایر دوستان باشه.