باربارا دی انجلیس : هرگاه زندگی با عشق و شور را بر می گزینید ، زندگی نیز عشق و شور خود را برای شما بر خواهد گزید
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آتلیه عکاسی ملکه زیبا

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
0
معرفی

"زیبایی ملکه برای همیشه ماندگار خواهد بود"

آتلیه عکاسی ملکه زیبا یکی از آتلیه های باسابقه غرب تهران می باشد. استودیو ملکه زیبا ارائه دهنده خدمات باکیفیت عکاسی عروس، عکاسی کودک، عکاسی مدلینگ و عکاسی اسپرت است. ویژگی برتر اتلیه ملکه زیبا، بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، کلیپ شمال، کویر، اروپا و دبی، باغ و عمارت اختصاصی می باشد. آتلیه ملکه زیبا دارای کادر مجرب بانو می باشد.

نقد

آتلیه عکاسی ملکه زیبا دارای خدمات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری عروس می باشد. از ویژگی های مثبت استودیو ملکه زیبا می توان به کادر مجرب بانو در تمام مراحل از عکاسی تا چاپ، تجهیزات پیشرفته، وایت روم، پارکینگ اختصاصی و حسن خلق پرسنل اشاره نمود. از نکات منفی استدیو ملکه زیبا می توان به عدم فعالیت در سطح اینترنت و درنتیجه عدم دسترسی به نمونه کارهای آن اشاره نمود که تاحدودی به دلیل کپی کاری سایر آتلیه ها طبیعی به نظر می رسد. سطح قیمتی اتلیه ملکه زیبا در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آتلیه عکاسی ملکه زیبا جلب می کنیم:

97/12/13: من رفتم آتلیه عکاسی ملکه زیبا رو دیدم. من سه تا اتلیه انتخاب کردم که اینجا اولویت اولم هست برای قرارداد بستن. چون کارهاشون خوبه. با چند نفر مشورت کردم که همه اینجا رو پیشنهاد دادن. کادرشون خانومه و این برای همسرم خیلی مهمه، اینجا گفتن که چاپ عکس و تدوین کارش هم خانومه. اقای مفتاح پور واقعا رفتار خوبی داشتن. من حتی از سالن زیبایی سرمه وسمه مرزداران پرسیدم، این آتلیه رو به من معرفی کردن. خوبی دیگه ای که داره، تو مرزداران راحت میشه از اتلیه رفت به سمت گرمدره.

97/11/23: ماه پیش عروسی خواهرم بود و خیلی از آتلیه های غرب رو رفته بود. بالاخره با استودیو ملکه زیبا قرارداد بست. من خودم قبل مراسم نرفتم که استودیو رو ببینم. من روز ادیت عکس ها رفتم و کارها رو دیدم. اگه اشتباه نکنم اسم فیلم بردار حمید بود که یه نیم ساعت بیشتر اضافه وایستاد، بدون هزینه. پسر خیلی خوب و با ادبی بود. عکاس یه خانم بود. برای ادیت عکس ها ما رفتیم آتلیه و عکس ها رو دیدیم. یه خوبی که داشت بیشتر عکس ها زیاد به ادیت نیاز نداشت و این باعث شده بود خود عکس ها خیلی طبیعی باشه و عکاس روز مراسم خیلی حواسش بود که فرم لباس ها و زاویه های عکس خوب باشه. کلا از نطر من تیم عکس برداری و فیلم برداری نمره خوبی می گیرن. از نظر کیفیت تا این لحظه خوب بوده. از نظر قیمت که از دو سه میلیون شروع می شود به بالا. اتلیه مفتاح پور یه هدیه ویژه دیگه دادن به خواهرم اینا که روز ولنتاین بیان عکاسی داخل اتلیه که خیلی لذت بخش و عاشقانه است.

97/11/14: من عروسیم تو زمستان پارسال با آتلیه ملکه زیبا بود. ما عکس برداری تو اتلیه داشتیم و یه فرمالیته شمال داشتیم که همه چی خوب پیش رفت و من راضی بودم. من از اقای مفتاح پور هم از نظر اخلاقی و کیفیت کار راضی بودم، تو اون رنج قیمتی که پرداخت کردیم. فکر کنم فیلم بردار ما آزیتا بود.

97/10/24: من عروسی داداشم تابستون امسال بود با آتلیه عکاسی ملکه زیبا. چون زن داداشم یه مقدار مذهبی بود، یکی از حسن های خوب این اتلیه این بود که تمام کادر خانم بودن و حتی ادیت عکس ها و فیلم برداری خانم انجام می داد. ما برای فرمالیته رفتم یکی از باغ های لواسان که اقای مفتاح پور پیشنهاد داده بود. روز فرمالیته تقریبا یه دو ساعت تو باغ بودیم همه چی خوب بود. درباره عکس و فیلم یه چیز کاملا سلیقه ای هست. من ویدیو رو دوست داشتم چون ادیت موزیک و فیلم خیلی خوب جذاب شده بود. عکس ها خوب بودن. نسبت به قیمت و کار و تجربه نمره خوبی می گیره این اتلیه، چون هم داداشم راضی بود و هم زن داداشم. اتلیه پارکینک اختصاصی داشت.

96/08/09: نمونه کار عمارت آتلیه عکاسی ملکه زیبا که سبک فاین ارت هست، خیلی قشنگ و عالی بود و قیمتش بالاتر از کارهای دیگشون بود. من این نوع کار رو تو هیج جای دیگه مشابه اش رو ندیدم، فوق العاده بود. یه کار هم به ما نشون دادن که وایت روم بود، اونم تمیز و عالی بود. حرکات دوربین و کیفیت و نوع فیلم جذاب بود.
کارم رو که تحویل گرفتم، عالی بود. واقعا راضی بودم چون فکر می کردم مال من شبیه نمونه کار نمیشه ولی به نظر خودم حتی بهتر هم بود.

96/05/23: من با خانوادم اومده بودم پیش استودیو ملکه زیبا. الان رفتم و عکسام رو تحویل گرفتم. عکس هام فوق العاده عالی شدن. من و خانوادم خیلی راضی هستیم. وقتی عکس هامون رو دیدیم، بهشون سفارش دادیم که یکی دیگه از عکس ها رو به سایز بزرگ واسمون چاپ کنن که بزاریم داخل پذیراییمون.

96/05/03: آتلیه عروسی من اتلیه ملکه زیبا بود. من هم کلیپ کیش داشتم و 2 روز اونجا بودیم با گروه. طبیعتا هزینه ای که ما کردیم، بیشتره اما نه به عنوان دستمزد گروه به خاطر اقامت داشتن توی یک شهر دیگه. وگرنه ما هزینه زیادی به آتلیه ندادیم. من از کارهام هنوزم راضیم، هنوزم دوست دارم نگاه کنم بدون اینکه کسل کننده بشه. آتلیه خوبیه، کادرش حرفه ای و دلسوزه.

96/05/01: آتلیه عکاسی ملکه زیبا یکی از بهترین آتلیه هاست، چون همه آیتم های یک آتلیه خوب رو با هم داره. من از انتخابم راضیم. بعضی آتلیه ها کارشون حرفه ایه، اخلاق ندارن. بعضی فیلم هاشون قشنگه، عکس هاشون خوب نیست. بعضی هر دوشون خوبه، اخلاقشون خوب نیست. بعضیا اخلاقشون عالیه، کارشون سطح پایینه. بعضیا همه چیزشون خوبه، قیمتشون خیلی نجومیه. بعضی ها بد قولن. ولی وجدانا هم فیلمم خوبه، هم عکس هام طبیعیه. هنوز چاپ نشده و ما فقط اسپرتمون رو گرفتیم و عکس خام رو دیدم اما به قدری طبیعیه که آدم لذت می بره. به جز ایرادهای صورتمون، من فکر نکنم روتوش خاصی بخواد. ما با اینکه خیلی خشک و بد ژستیم، عکس هامون خیلی خوب شد. چند بار یک ژست رو می گرفتن و سریع عوض می کردن. ژسترشون خیلی حرفه ای بود اما ما نمی تونستیم خیلی از ژست ها رو بگیریم.

96/03/28: دوست من برای عروسیش رفته بود استودیو ملکه زیبا. چند روز پیش فیلمش رو دیدم، خیلی خوشم اومد. اول فیلم قبل از اماده شدن، یه کلیپ خیلی ناز با یه اهنگ اروم داشت که عاشقش شدم. بعد هم فیلم اماده شدن بود و دو سه تا هم کلیپ باغ داشت که همه قشنگ و شیک و اروپایی بودن.

95/10/09: من کارهای آتلیه عکاسی ملکه زیبا رو دیدم. واقعا عالی بود و قرارداد بستم. مراسمم انجام شد و خیلی خیلی از همه چی راضی هستم و بهترین برخورد و شرایط رو نیز برای ما فراهم کردن. سبک کارشون خیلی زیباست و کارهاشون جدید و متنوع هست. خلاقیت توی کارها زیاده و اصلا تکراری و روتین نیست. هر سبکی که من و همسرم می خواستیم یه نمونه خیلی زیبا به ما نشون دادن و توانایی انجام هر سبکی رو به بهترین کیفیت دارن. تو روز مراسم همه چی منظم و هماهنگ بود و هر چیزی سر زمان و به موقع انجام شد. زمان زیادی رو تو روز مراسم برای عروس و داماد میذارن و زمان رو بی جهت از دست نمیدن. برای لحظه لحظه برنامه دارن و از تمام وقت استفاده می کنن. اکیپ عکاسان و فیلمبردارها، تحصیلکرده، مودب و فوق العاده حرفه ای هستند. تعهد اخلاقی و کاری بالایی دارن. انعطاف پذیر، منصف و خوش برخورد هستند. لیت هایی که برای هدیه به مهمان ها به ما دادن، بسیار زیبا و گرانقیمت بود و شاسی سر مجلسی عالی بود. کلیپ پروجکشن ما فوق العاده بود، واقعا بعید میدونم جایی بتونه این سبک پروجکشن رو داشته باشه. نسبت به کیفیت کار بالایی که دارن، قیمت خیلی مناسب و خوبه.

94/11/10: ما فعلا فیلم اولیه مون رو از اتلیه ملکه زیبا گرفتیم. قشنگ و حرفه ایی بود. من و همسرم چندین بار نگاه کردیم و منتظر فول HD هستیم. تدوین و همه چی خوب بود. فقط دو جای کوچیک که مثلا یه جاش پای مادر شوهرم سر خورد و داشت می افتاد.

94/02/01: من نامزدیم یک ماه پیش با استدیو ملکه زیبا بود. منوی شماره دو شون رو انتخاب کردم که دو میلیون و دویست هزارتومن بود. عکس های اتلیه و باغ و مراسم و فیلمبرداری دو دوربینه فول اچ دی و یه سری لیت و عکس چاپی داشت. من تازه عکس هام رو انتخاب کردم برای البومم. با اینکه ما باغ نرفتیم و فقط عکس های اتلیه داشتیم، از بین حدود ٧٥ تا عکس ٥٠ تاش رو انتخاب کردم. خیلی عکس هام رو دوست داشتم. کار فیلمبرداری ما با فرهاد و بهاره بود و عکاسی مراسم با مهدیس. عکاسی اتلیه با بهاره بود. همشون خیلی خوش اخلاق و خونگرم بودن و به نظرمون احترام میذاشتن. حتی مدل عکس هایی که خودمون نشون می دادیم هم ازمون گرفتن. تمام مراسم هم یکسره داشتن فیلمبرداری می کردن.

93/11/05: عروسی من 18 دی بود. روز عروسی خانم ارایشگر دیر اومدن، قرار بود ساعت 11 اماده شم که ساعت 1:30 کارم تموم شد. اما به لطف و تلاش و سرعت العمل بچه های آتلیه عکاسی ملکه زیبا، همه کارهام به موقع انجام شد که واقعا ازشون ممنونم. اول رفتیم باغ آیت که کرینم برامون انجام دادن. وقتی تموم شد، رفتیم اتلیه که فضای بزرگ و زیبایی داره. عکس ها و اماده شدن رو تو وایت روم گرفتیم. اکیپ حرفه ای و با اخلاق خوب و پر انرژی که به خاطر من که به همه برنامه ها برسم حتی وقت نکردن ناهار بخورن. تجهیزات و دوربین ها جدید بودن. بسیار منظم و دقیق و با برنامه کار می کردن که نشون از حرفه ای بودنشون بود. اماده شدن به سبک جدید تو وایت روم که خیلی خاص بود، چند تا از عکس هام رو بهم نشون دادن که عالی بود. دو تا عکاس داشتن یکی عکس های کلاسیک می گرفت و یکی رئال که باعث شد هم تعداد عکس ها بالا بره و هم کیفیتش. تو مراسم عکاسی بصورت منظم انجام میشد. سه تا شاسی سرمجلسی داشتم که 70*100 عکس عروسی، 70*50 اسپرت و شاسی 40*30 برای امضا مهمون ها. 50 عدد لیت که با اینکه خیلی دیر کرده بودم ولی همشون به موقع رسیدن و خیلی قشنگ و عالی بودن.

93/08/27: من دیشب رفتم استودیو ملکه زیبا. پرسنل خیلی مودب و خوش اخلاق بودن و نکته جالبش این بود که همه خانم بودن. از دکوراسیونش خوشم اومد. کارهاشون رو دیدم، هم اسپرت و هم عروسی خوشم اومد. قیمت راضی کننده بود و امروز رفتیم قرارداد بستیم.

93/08/21: من امروز رفتم و کارهای اتلیه ملکه زیبا رو دیدم. کارهاشون خوب بود و قیمتش هم مناسبه. یه خانم جوونی توضیحات دادن و انقدر صبور و خوش برخورد بودن که حد نداشت. من خیلی تا الان آتلیه رفتم و دیدم، چون عروسیم نزدیکه. ولی اینجا انرژی خیلی مثبتی بهم داد. مهمتر اینکه انعطاف پذیرن و به نظراتت توجه می کنن و میدونن چی مدنظرته.

92/08/06: من بعد از کلی گشتن برای نامزدیم، آتلیه عکاسی ملکه زیبا رو پیدا کردم و از کارشون و اخلاق شون بی نهایت راضی بودم. هر چی عکس و فیلمم رو نگاه می کنم، سیر نمیشم. من اکثر اتلیه های غرب رو دیدم که یا با بودجه ما جور نبود و یا فقط دکور داشتن و دیگه هیچ خلاقیتی تو عکاسی هاشون نداشتن و کاراشون تکراری بود.
ولی اینجا همه چی رو با هم داشتن: اخلاق عالی، کار جدید، روتوش عالی و طبیعی، قیمت منصفانه نسبت به اتلیه های دیگه، خوش قولی. برای فیلمم بهترین و جدیدترین اهنگ ها رو میکس کردن.

92/08/01: من خیلی از آتلیه های معروف تهران رو رفتم. واقعا کار همه اونها عالی بود. ولی من از کار آتلیه عکاسی ملکه زیبا خیلی خوشم اومد. کارهاشون کلاسیک و طبیعی بود. لیت ها و کلیپ ملکه زیبا رو خیلی دوست داشتم. عکس های اسپرت محشر بود. از محیطش خوشم اومد، همه کادرشون خانوم بودن. همسر من می خواست تمام کارهای ما رو از عکاسی، طراحی و چاپ رو کادر خانم انجام بدن که اونجا غیر از فیلمبرداری قسمت اقایان بقیه کارها رو کادر خانوم انجام میدن.

اطلاعات تماس
مدیریت: آقای مفتاح پور
تلفن: 02144258305 - 09125304594 - 09121176920

آدرس: تهران، مرزداران، قبل از پل یادگار، ساختمان نگین آسمان، واحد A1

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید