آنتوان اگزوپری : تجربه به ما می آموزد که عشق آن نیست که به هم خیره شویم ؛ عشق آن است که هر دو به یکسو بنگریم
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آتلیه عکاسی سپیاتیم

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫0
تعداد رای: 1
1
معرفی

آتلیه عکاسی سپیاتیم دارای خدمات عکاسی عروسی، عکاسی نامزدی و عکاسی مدلینگ می باشد. با سابقه و تجربه ای غنی، از پرسنل متخصص و حرفه ای بهره مند می باشد. استودیو سپیا تیم با سال ها تجربه، باغ و عمارت اختصاصی، نورپردازی و فیگورهای خلاقانه، بکارگیری فیلمبرداران و عکاسان حرفه ای، لنز و دوربین مناسب و جلوه های هنرمندانه کامپیوتری، خدمات حرفه ای را ارائه می کند. آتلیه سپیا تیم از پرسنل بانو بهره می برد.

نقد

آتلیه عکاسی سپیاتیم دارای خدمات باکیفیت و متفاوت عکاسی عروس و اسپرت می باشد. از ویژگی های مثبت استودیو سپیا تیم می توان به مشتری مداری، کادر مجرب خانم، تجهیزات پیشرفته و عمارت ها و باغ های اختصاصی اشاره نمود. سطح قیمتی اتلیه سپیاتیم در محدوده بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آتلیه عکاسی سپیاتیم جلب می کنیم:

95/02/24: روز عروسی به من و همسرم خیلی خوش گذشت. تیم آتلیه سپیاتیم از ابتدای روز با ما بود. زمانبندی کارهاشون خیلی خوب بود. تیم سپیا بسیار خون گرم و همه اعضای تیم مثل یک دوست همراهمون بودن. عکس سر مراسم هم خیلی سورپرایز خوبی بود و با سلیقه انتخاب شده بود. چند روز پیش هم رفتیم عکس ها رو انتخاب کردیم و بسیار راضی بودیم از سبک عکس ها.

94/07/13: گروه سپیاتیم عالیه. من بیشتر از 20تا آتلیه رو دیدم ولی کار این گروه یه چیز دیگه است. انرژیشونم که فوق العاده است. با انرژی ای که بهمون دادن، خستگی یادمون می رفت.

94/06/30: برای عقد خیلی دنبال آتلیه خوب گشتیم ولی کارای هیچ‌جا به دلمون ننشست. تا اینکه رفتیم کارهای استودیو سپیاتیم رو دیدیم. واقعا عالی بود. هم توی عکس عالی بودن هم توی فیلم. توی وقت دادن برای عکاسی هم خیلی با ما راه اومدن. برای عروسی هم با خودشون بودیم. بسیار خوش‌ خلاق، با ذوق و حرفه ای. عکس هامون رو هم به تازگی انتخاب کردیم تا برامون چاپ کنن. بسیار راضی بودیم از همه چی.
دستشون درد نکنه، از انتخابمون خیلی راضی بودیم.

94/05/25: من عروسیم با آتلیه عکاسی سپیاتیم بود. این تیم فوق العاده است، یه گروه پرانرژی و خلاق. روز عروسیم با اخلاق خوبشون خیلی خوش گذشت. کارشونم چه فیلم چه عکس هام حرف نداشت. فضای عکس، نوع ادیت و ایده هاشون کاملا خاص و حرفه ای بود. آلبومم رو هر کی دیده از تمام صفحاتش عکس گرفته برای نمونه کار. از فیلم و کلیپ ها هم واقعا راضی بودم.

94/04/21: کار مراسم ما با آتلیه عکاسی سپیاتیم بود. عالیه کارشون. فیلم برداری و عکاسی واقعا رقیب نداره. کار متفاوت و زیبا. از رفتار کارکنانش هم بگه عالیه واقعا. فوق العاده صمیمی و مهربون مثل دوست می مونن. خیلی هم خوش قول هستن، به موقع تحویل دادن کارمون رو. قیمت هاشم واقعا معقوله و مناسبه.

94/04/21: کار آتلیه عروسی من با تیم بسیار خوب و صمیمی سپیاتیم بود. رفتارشون و کارشون عالی بود. عکس هام فوق العاده شده. از همه مهم تر اینکه خوش قول هستن. از همه چیز راضی هستم و ازشون سپاسگذار.

94/03/05: من عروس آتلیه عکاسی سپیاتیم بودم. تو یک سال قبل یک لیست از تمام آتلیه های مطرح تهران رو جمع کردم. برام هم نورپردازی و فیگور و کادربندی عکس مهم بود هم میکس و مونتاژ خوب فیلم. انصافا استودیو سپیاتیم واقعا عالی و بی نظیر بود؛ هم تو نمونه فیلمش هم تو عکسش و خصوصا کیفیت آلبوماش خیلی متفاوت از بقیه. نکته مثبت دیگه ای که اکیپ سپیا داشت اینه که هر چی که لازم باشه استفاده می کنند و به عنوان یک وسیله تجملاتی یا اینکه به آیتم قرارداد چیزی رو اضافه کنند و پولش رو بگیرن، نیست. مثل: کرین، هلی شات و ... برخورد تمام بچه های اکیپ خیلی خیلی دوستانه و پرانرژی بود. یک هفته قبل از مراسم از آتلیه به ما زنگ زدن تا بریم دفترشون. تو یه جلسه فکر کنم تقریبا 3-4 ساعته آقا داوود (خسروی) و آقا مجید (گنجی) در مورد سلیقه هامون با ما صحبت کردن. باغ تو دارآباد بسیار شیک و سنتی بود. متوجه شدم که حین عکاسی آقا داوود بارها لنز دوربینش رو عوض می کنه، به رفتار و احساسات ما توجه و هماهنگ با عکس العمل واقعی ما عکس می گرفت، نه اینکه مصنوعی ژست بگیریم. تازه نورپردازی های مناسب غزال جون هم تو عکس ها خیلی موثر بود. آقا مجید و صحرا جون اگر کاری رو بد انجام می دادیم مجددا با حوصله تکرار فیلمبرداری می کردن. تو ذهن من این بود که وقتی رسیدیم آتلیه همسرم تدارک ناهار رو ببینه چون این عرفه، ولی وقتی تو آتلیه رسیدیم سرویس ناهار کامل برامون تدارک دیده شده بود! بعد از کلی عکس تو آتلیه، بموقع رسیدیم تالارمون که تو شرق بود و تا لحظه آخر (تقریبا ساعت یک شب چو ن ما مراسم آخر شبم داشتیم) پا به پای ما با انرژی فراوون همراهیمون کردند.

94/02/31: من بهمن 92 عروسیم با آتلیه عکاسی سپیاتیم بود. عالین شک نکنید.

93/06/14: من که عاشق فضای عکس های استودیو سپیا تیم شدم. خیلی هنری بود! اصلا تو باغ و چمن و یه سری جاهای کلیشه ای نبود. من خودم دنبال این بودم که عکس هام با بقیه فرق داشته باشه، به نظرم اینجا می تونم یه کار خیلی متفاوت داشته باشم.

93/05/28: مراسم برادرم با اتلیه سپیاتیم بود. کارشون حرف نداشت. خیلی راضیین خودشونم.

اطلاعات تماس
مدیریت: داوود خسروی
تلفن: 02122176228 - 02122146302 - 09123896026 - 09127146331

آدرس: تهران، ولنجک، نبش خیابان هجدهم، ساختمان خلیج فارس، واحد 402

شبکه های اجتماعی
تصاویر
برای مشاهده تصاویر بایستی وارد/عضو شوید

نظر بدهید