جرج برنارد شاو : مراقب باشید چیزهایی را که دوست دارید بدست آورید ، وگرنه ناچار خواهید بود چیزهایی را که بدست آورده اید دوست داشته باشید
جستجوی پیشرفته لباس (3244لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
سایر
یقه
همه
آستین
همه
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آتلیه عکاسی باراد بابایی

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫0
تعداد رای: 1
0
معرفی

آتلیه عکاسی باراد بابایی یکی از آتلیه های باسابقه پونک تهران در سبک اکشن و یا فشن می باشد. استودیو باراد بابایی و آتلیه عکاسی باراد سابقاً یکی بودند که در حال حاضر جداگانه فعالیت می کنند. آتلیه باراد بابایی دارای خدمات عکاسی عروس، عکاسی کودک، عکاسی مدلینگ، عکاسی بارداری و عکاسی اسپرت است. اتلیه باراد بابایی دارای کادر مجرب بانو می باشد.

نقد

آتلیه عکاسی باراد بابایی دارای خدمات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری عروس در سبک اکشن و یا فشن بوده و از ژست ها و نوردپردازی های مناسبی بهره می برد. از ویژگی های مثبت استودیو باراد بابایی می توان به دکورهای زیبا و متنوع، کادر مجرب بانو، تجهیزات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری، باغ ها و عمارت های مجلل، تصویربرداری در دریا، کویر، جنگل و خارج کشور اشاره نمود. مشتری مداری آتلیه باراد بابائی محل بحث می باشد بطوریکه برخی مشتریان از بی نظمی و زمان تحویل کار ناراضی هستند ولی رضایت نسبی از حسن خلق مدیریت و پرسنل و کیفیت کار آن وجود دارد. سطح قیمتی اتلیه باراد بابایی در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آتلیه عکاسی باراد بابایی جلب می کنیم:

96/03/07: روز بازدید از آتلیه عکاسی باراد بابایی، خانم اکبری به ما هرچقدر نمونه کار خواستیم، نشون دادن و اقای بابایی هم بعدش اومدن پیشمون. ما چون عروسیمون تو فصل سرما بود، خیلی قبل تر واسه فرمالیته رفتیم. روز فرمالیته ساعت ۱۲ رفتیم باغ که بخاطر مشکل دوربین ها و باتری و این چیزها، ساعت یک شروع به عکاسی و فیلمبرداری کردن که اولش انرژی من رو خیلی گرفت. برای کلیپ ما رو مجبور به گرفتن کرین باغ و هلی شات نکردن و خودشون کار هلی شات رو انجام می دادن. بعد باغ ما رو بردن عمارت که کلا فیلمبرداری تا یک بامداد طول کشید. من اصرار داشتم کلیپ رو قبل عروسی ببینم ولی اجازه ندادن. اگه می دیدم شاید یکی دو تا اهنگش رو عوض می کردم. یه هفته قبل عروسی واسه عکس اسپرت یه لوکیشن تو احمد اباد رفتیم که ۱۱قرار داشتیم. بازم ساعت یک اومدن و چون زود غروب شد، فرصت نشد لباس زیاد عوض کنیم و عکس های اسپرت کلا کم شد. ولی واقعا عکس هایی که می گرفتن عالی بود، من که لذت می بردم.
روز عروسی ساعت ۱۲ اتلیه قرار داشتیم که ساعت 2.5 - 3 اومدن که واقعا کلافه ام کردن ولی عکس هایی که داخل آتلیه گرفتن، حرف نداشت و راضیم کرد. شب عروسی که من لیت ها رو دیدم، خیلی خورد تو ذوقم. همچین چیز بی کیفیتی رو مهمون هام به عنوان یادگاری عروسی داشتن می بردن. همچنین روز قرارداد به ما گفتن ادامه کلیپ عروسیتون یه صحنه هایی از مراسم هم پخش می کنن که دلیل اصلی انتخاب این آتلیه، این بود ولی این کار رو نکردن و بعد پخش کلیپ عروسی ما شوکه شدیم که چرا تصاویر مراسم پخش نشد. دو ساعت مونده به شروع عروسی هم به من گفتن که سه پایه واسه شاسی ها ندارن و من مجبور شدم از تشریفاتمون بخوام از یه اتلیه آشناشون برام قرض بگیره. عکس های اسپرتمون رو قرار بود قبل از ورودمون به سالن رو تی وی شهری پخش کنن که بعدا متوجه شدیم نکردن. عکس های داخل مراسم که گرفتن عالیه ولی از ورودمون هیچ عکسی نگرفتن، چون داخل سالن بودن و نیومدن بیرون. آخرای مراسم هم من دنبالشون می گشتم که از ما با مهمون ها عکس بگیرن که انقد کلیپ دیر پخش شد، نصفشون رفتن و باغم داشتن همه رو بیرون می کردن و برقا خاموش بود و عکس ها واقعا بد شده. الان که هم آلبومم رو گرفتم و هم فیلمم رو، مشکل فیلمم اینه که کرین خیلی حرکات تندی می کنه و مدام در حرکته. جایگیری فیلمبردار خوب نبوده و کلا انگار می ترسیده که مزاحم مهمون ها بشه و فقط رو جایگاه عروس و دوماد وایساده فیلم گرفته. فیلمبردارمون که رسول بود، یک ثانیه هم از مهمون هایی که نرقصیدن، نگرفته. آقای بابایی برای جبران اشتباهات، یه شاسی ۱۰۰در۷۰ اسپرت زدن. بخاطر کم بودن عکس های اسپرت، قول دادن بریم عمارت خودشون که اونم آلبوممون رو گرفتیم تموم شد. از عکس هام و میکس فیلم و طراحی صفحات بسیار راضیم. اگر این آتلیه یه مقدار نظمش رو بیشتر کنه، جزو بهترین آتلیه های تهرانه. در مقایسه با اتلیه های هم قیمتش، واقعا کارش بیسته. من واسه عقد رفتم آتلیه آرته که به هیچ وجه راضی نبودم.

96/02/05: برای ما که بدترین انتخابمون، استودیو باراد بابایی بود. دقیقا نصف فیلم ما نیست. آقای بابایی نه تنها پیگیر کار نیستن، بلکه بسیار خونسرد هستند و حتی روز عروسی من هیچ شادابی از ایشون ندیدم و کادرشون خیلی بی مسئولیت هستن. فقط تاسف می خورم. کل کادر هم تعویض شده و با همه به مشکل خوردن. مراسم ما ١ سال و نیم پیش بود و الان از اون فیلمبردار و اکیپ خبری نیست. کارمون هم نصفه تحویل شده و هیچ پیگیری نکردند. ضمنا گول برخورد اولشون رو نخورید، چون وقتی کار ما به مشکل خورد، این آقا جواب تلفنش رو هم نمی داد و ما شاید ٣ ماه فقط منتظر بودیم که گوشیشون رو جواب بدن.

95/09/08: ما دیروز رفتیم عکس های اسپرتمون رو انداختیم. ادم باید خودش پیگیر کار خودش باشه، اونا هزار تا مشتری دارن. من خودم واسه عکس اسپرت، هفته پیش زنگ زدم به آقای بابایی که گفت بریم کویر. گفتم دوست ندارم و گفت هفته بعد زنگ بزن و هر روزی خواستید من وقت دارم و یادم بنداز لوکیشن پیدا کنم. یادم رفت بزنگم که آقای بابایی خودش زنگ زد و گفت ساعت یک و نیم بیاید فلان جا. بیچاره همش حرص می خورد که تند تند لباس عوض کنید تا نور نره. نهایت سعیش رو کرد از همه لوکیشن ها عکس بگیره ازمون.

95/08/25: من عروسیم ٢٤ شهریور بود و با آتلیه عکاسی باراد بابایی قرارداد بستم. من ساعت ١١ باغ بودم و اقای بابایی اومدن و عکاسی رو شروع کردن و بعد هم اقا رسول اضافه شدن جهت کلیپ . از اول اگه بخوام بگم، تیمشون فوق العاده هست و پر انرژی، خوش ذوق و با اخلاق و فوق العاده حرفه ای. من واسه نامزدیم خیلی اذیت شدم، چون عکاسمون حرفه ای نبود و از هر ژستی ١٠ تا عکس می گرفت. اما اقای بابایی اصلا خستمون نکردن با اینکه ما فرمالیته هم نداشتیم. امروز ریسایز عکس هام رو گرفتم. برای انتخاب عکس واقعا تمامی عکس هام عالی بودن و واقعا برای انتخاب عکس گیج شدم. کلیپ روز عروسیمون هم عالی بود و همه تعریف کردن. خودم هم واقعا لذت بردم. در اخر هم این رو بگم که اقای بابایی تا اخر مراسم مختلط با ما اومدن و این برای ما خیلی جالب بود که انقدر حس مسئولیت پذیری دارن که تا اخر پخش کلیپ ما رو همراهی کردن.

95/04/01: من هم بالاخره با آتلیه باراد بابایی قرارداد بستم. درسته که سلیقه ها متفاوت هست ولی کیفیت و سبک کاری این اتلیه به نظرم انقدر خوب و عالی بود که حیفم اومد در موردش نگم. مخصوصا برای ما که هم محدودیت بودجه داشتیم و هم نمی خواستیم از کیفیت کارمون کم بشه. من از دو سال پیش، تو نخ این اتلیه بودم. منتها چون محدودیت بودجه داشتیم، یه کم می ترسیدم که خداروشکر اقای بابایی انقدر خوب با ما راه اومدن و تخفیف دادن که ما امروز قراردادمون رو برای شهریور ماه اوکی کردیم. من بخاطر محدودیت بودجه، البوم اسپرت رو حذف کردم که اقای بابایی لطف کردن علاوه بر تخفیف زیادی که به ما دادن، البوم اسپرت ۳۰*۴۰ رو هم به ما هدیه دادن.

95/02/04: من آلبوم عروسی و اسپرتم را چند وقت پیش از آتلیه عکاسی باراد بابایی تحویل گرفتم. فوق العاده راضی بودم. به نظرم روز به روز پیشرفت می کنند و بروزتر میشن. هر کسی هم آلبوم هام را دید، واقعا دوست داشت. چند نفر هم حتی ازم آدرس گرفتن.

94/06/30: روز 27 شهریور عروسی منم بود. خوب ما یه مقدار دیر رسیدیم استودیو باراد بابایی و وقتمون خیلی کم بود. با گروه فیلمبرداری که اقای ارش بود و دختر خیلی خوبی به نام زهرا رفتیم باغ. بعد هم اقای بابایی اومدن. فرصت کم بود و فوق العاده باغ شلوغ بود. راستش من از اخلاق گروه خیلی راضی بودم. من کلی استرس داشتم که به هیچ کاری نمی رسیم ولی گروه خیلی خوب برخورد کرد. واقعا ادم های دوست داشتنی بودن. به علت وقت کم، ما تعداد عکس خیلی محدودی گرفتیم. اقای بابایی کارش رو خوب بلده. همسرم یه تعداد عکس رو تو دوربین دید و به من گفت خیالت راحت. توی باغ، عکاس ها رو می دیدم که تند تند عکس مینداختن و نمی دونم رو زمین غلت میزدن و فرت فرت دکمه شاتر و میزدن. ولی اقای بابایی با ارامش تمام ژست می دادن و یک تک عکس مینداختن. از گروه فیلمبرداری و مخصوصا زهرا جون که هر چی من بگم، کم گفتم. عالی بودن. اینجا می خوام از اخلاق ماهش بگم.

94/05/05: بزرگترین تفاوت آتلیه عکاسی باراد بابائی اینه که کاری با کیفیت بهترین آتلیه های تهران تحویلت میده، در حالیکه نصف قیمت اونا رو ازت می گیره! این ایده خود آقای بابایی هست برای تبلیغ. به خاطر همینم هست که اگر سررسید برنامه کاریشون رو ببینی، حتی یک روز خالی به زور توش پیدا می کنی. من جزو معدود عروس هایی بودم که کارم با کادر خانوم بود و هیچ کاری نمیشد ازشون ببینم و به قدری استرس داشتم که چند بار تا پای فسخ قرارداد رفتم. ولی روز اسپرت که بچه هاشون رو دیدم، خودم کلی شرمنده شدم بابت برخوردهای عجولانه ام با آقای بابایی! این که کسی، کارش رو تحویل نگرفته، هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه: طبق قرارداد، زمان تحویل کار، 90 روز بعد از انتخاب عکس و فیلم ها توسط شماست. من به جای 10:30 که باید آتلیه می بودم، 1:30 رسیدم! این یعنی فاجعه! ولی دریغ از کوچکترین اعتراضی از طرف آتلیه. تا شب هم این گروه صحنه ای رو از دست نداد، با اینکه ما باید می رفتیم سالن! چون خودش رو موظف می دونست تمام خدماتی رو که ما بابتش هزینه پرداخت کرده بودیم، بهمون تمام و کمال ارائه بده.

94/03/07: ما دیروز رفتیم آتلیه عکاسی باراد بابایی. ساعت ٨/٥ شب قرار داشتیم. آقای بابایی به نظرم خیلی آدم آروم و صبوری بودن! خلاصه رفتیم و شروع کرد نمونه کار بهمون نشون داد. از عکس شروع کرد! به نظرم کار عکسش خیلی خوب بود و من پسندیدم. بعدش رفتیم سراغ کلیپ. ٣ نوع بهمون نشون داد: یکی اسپرت اکشن، یکی اسپرت آنتیک و دو تا هم آماده شدن. از اسپرت اکشن خوشم اومد، فقط یه صحنه از کل اون رو خوشم نیومد. اسپرت فانتزیش هم که اصلا دوست نداشتم! آماده شدن که دو تا بود، یکی حاضر شدن عروس دوماد تو خونه خودشون بود که خوشم نیومد، یعنی میتونم بگم عروس دومادش خیلی خشک بودن و هیچ حرکتی نداشتن. اون یکی آماده شدن، یه خانوم با لباس قرمز بود که آهنگ فرانسوی پخش شد و اینم اصلا دوست نداشتم. خواستم یه کلیپ کویر یا آماده شدن دیگه بذاره، ولی اسپرت کویر و آماده شدن درست و حسابی که سبکش جدید باشه و مخاطب رو جذب کنه نشون نداد. بالاخره ٧-٨میلیون پول کمی نیس.

94/01/14: منم رفتم چند روز پیش با استودیو باراد بابایی قرارداد بستم. کلا اتلیه زیاد نگشتم. خیلی به سلیقم می خورد. با همسرم رفتیم و اونم بعد دیدن فیلم هاشون که به نظر ما خیلی خوب بود و برخورد اقای بابایی، کاملا راضی شد که قرارداد رو ببندیم. همون طور که بچه ها گفته بودن، واقعا خوش برخورد بودن. من منوی 1 رو برداشتم با یه البوم فکر کنم 10 برگ. اقای بابایی خودشون می گفتن که فیلمبرداری فول اچ دی خیلی بهتره. اما من همون اچ دی قرارداد بستم اما حالا همسرم می خواد عوض کنه و منوی 2 رو برداره.

93/03/11: من رفتم کارهای آتلیه عکاسی باراد بابایی رو دیدم. به لحاظ برخورد و صمیمیت خیلی خوب و راحت بودند. قیمتشون هم مناسب بود. ولی متاسفانه سبکشون به سلیقه من نبود. نورپردازی عکس هاشون رو من زیاد دوست نداشتم. همچنین ژست ها و ... البته آلبومی که دیدیم، قشنگ بود ولی عکس هایی که توی ال سی دی دیدیم، زیاد با سلیقه ما جور نبود. البته همه اینها سلیقه ایه و منظور من این نیست که کارشون بده، فقط با سلیقه ما جور نبود.

93/03/05: آدرس آتلیه باراد بابایی تقریبا سرراسته و مشکل پارک و ترافیک نداره. در محل تقریبا خلوتی قرار گرفته. ساختمان های کناری اکثرا مسکونی هستن. روزی که رفتم این آتلیه رو ببینم، قبلش تماس گرفتم و گفتم که می خوام کارهاتون رو ببینم که گفتن تا ساعت 7.30 هستیم. البته ما یکم دیر رسیدم و فکر کردیم رفتن چون زنگ زدیم و جوابگو نبودن. وقتی رفتیم یه آلبوم نشون دادن که به نظر قدیمی میومد و من آلبومشون رو دوست نداشتم. اما عکس هایی که تو مانیتور نشون دادن، عکس های جدیدشون بود. خیلی بهتر از آلبومشون بود. بعضی عکس ها کنار عمارت گرفته شده بود. از باغ هاشون سوال کردیم که اکثرا تو منطقه پونک بودن: مثل باغ ویدا، رز مریم، آیت. ورودی باغ ویدا که تو عکس هاشون بود و به نظر سرسبز و زیبا بود رو گفتن در حال حاضر 100 تومن هست. بعد هم یه فیلم نشونمون دادن که به نظرم خوب اومد. یه کلیپ آماده شدن عروس داماد با ساقدوش هاشون بود. کلیپ بعدی، کلیپ باغ عروس داماد بود که اونم خوب بود. گفتن یه کلیپ رقص هم معمولا داخل فیلم میذاریم. گفتن اگر بخوایم می تونیم قبل از مراسم بریم و باغ هاشون رو ببینیم و باغی که خوشمون اومد رو برای مراسممون اکی کنیم. اینم خوب بود، چون بعضی از آتلیه ها که من رفتم حتی دقیق اسمی از باغ نمیارن. فضای آتلیه شون رو گفتن عوض کردن و دکور جدید زدن. دکور رو به ما نشون دادن. آتلیه شون کوچیک بود و هر گوشه یه دکور زده بودن. برخورد آقایی که باهاشون صحبت کردیم، خوب بود و به همه سوالاتمون پاسخ دادن.
قیمت ها:
منوی شماره 1 شامل تصویر برداری 2 دوربینه اچ دی بهمراه مونتاژ، شاسی 100*70 سر مجلسی، 2 عدد شاسی 20*30، 50 عدد لیت شاسی 10*15، 15 عدد عکس 18*13، عکاسی کامل باغ آتلیه مجلس و اسپرت به قیمت 19000000
منوی شماره 2 شامل تصویر برداری 2 دوربینه فول اچ دی به همراه مونتاژ، شاسی 100*70 سر مجلسی و یک عدد شاسی 70*50، 3 عدد شاسی 20*30، 50 عدد لیت شاسی 10*15، عکاسی کامل باغ آتلیه اسپرت و مجلس به قیمت 24000000
منوی شماره 3 شامل تصویر برداری 2 دوربینه فول اچ دی به همراه مونتاژ، شاسی 100*70 سر مجلسی و 2 عدد شاسی 70*50، 2 عدد شاسی 30*40، 50 عدد لیت شاسی 10*15، 15 عدد عکس 18*13 و 10 عدد 16*21، عکاسی کامل باغ آتلیه مجلس و اسپرت به قیمت 27000000.
آلبوم 30*60 10 برگ به قیمت 700000، آلبوم 30*80 10 برگ 800000، آلبوم 40*80 10 برگ 1100000، آلبوم 40*110 10 برگ 1200000.
کرین 6 متری موتوردار مجلس و باغ به قیمت 600000، پروجکشن روز مراسم 600000، کلیپ اسپرت داخل تهران 1100000، کلیپ اسپرت خارج از تهران 1300000 تومان.

93/02/21: بعد یک سال و نیم، ما هنوز کارمون رو از آتلیه عکاسی باراد بابایی تحویل نگرفتیم. از بس امروز و فردا کردن با اینکه تمام پول رو هم دادیم، اما اصلا اهمیت نمیدن. من فقط از عکس های عروسیم که اقای اریا گرفت، راضیم. البته هنوز آلبوم رو نگرفتم. ریسایزشون رو دیدم اما چون قراردادمون با اقای بابایی بوده، بعد از جدا شدن باراد، تقریبا میشه گفت کار ما رو هوا معلق شده و هنوز بهمون کامل تحویل ندادن. تازه فیلم رو دادن یک دور ببینیم که اصلا موسیقی خوبی روش نگذاشتن. کلا اصلا از فیلم راضی نیستم. خلاصه بگم با اینکه خیلی خرج کردیم اما بسیار موقع تحویل کار بدقولی کردن. هر بار گفتن اخر هفته اما هنوزم فیلم و البوم رو ندادن.

92/01/19: من فیلمم رو قبل عید از استودیو باراد بابائی گرفتم. اولش بدم نیومد ولی هر کس دید، خیلی خوشش اومد. البته بگم که از قسمت مردونه ما فقط 10 دقیقه فیلم گرفته بود، چون تو تالار به مجوزشون گیر داده بودن ولی با این حال خوب ادیتش کرده بود و اصلا متوجه نمیشد کسی و خودمونم همینطور. از اقوام نزدیک حسابی فیلم گرفته بود و بیشتر تمرکزش رو عروس دوماد بود. آهنگ هاش هم خوب بود. خودم به خاطر عکس ها و بدقولی هاشون خیلی حساس شده بودم ولی میگم همه از فیلمم تعریف کردن. من خودم بیشتر از همه از پشت صحنه اش خوشم اومد.

91/01/29: منم دو روز پیش با استدیو باراد بابایی قرارداد بستم. فیلمبرداری دو دوربینه اچ دی و یک آلبوم 40 *80 به اضافه یک شاسی 100*70 و دو عدد شاسی 20*30 که واسه والدینه، به همراه فیلمبرداری روز عروسی از ساعت 10 صبح تا 11 شب (به ازای هر ساعت بیشتر باید 15000 تومان بابت هر دوربین بدی که دو تا دوربین دارن!)، کلا این پکیج واسه ما در اومد 1.6 میلیون. البته 100 تومان رو چونه زدیم و یک شاسی 20*30 هم اضافه گرفتیم. برخوردشون عالیه. جوونن و با حوصله. کلیپ هاشون عالیه. فیلم عروسی هم بهمون نشون داد که خوب بود. کلیپ اسپرت هم گفت توی تهران 600 در میاد که البته ورودی باغ هم داره که 100 تومانه، یعنی میشه 700 تومان. توی شمال هم یک روزه اس و هزینه ساحل اختصاصی هم 100 تومان که در میاد 900 تومان! کلی جای دیگه هم واسه کلیپ معرفی کرد که بسته به سلیقه خودتون، میتونین انتخاب کنین. من که راضی بودم.

91/01/25: منم شاید با آتلیه عکاسی باراد بابایی برداشتم. کلیپ اسپرت عالی بود اما من زیاد از عکس هاشون خوشم نیومد. چون هیچ مبل یا تخته ای توی عکس ها نبود. فقط عروس و داماد بودن. خب 10 تا عکس همش گرافیکی کمی تکراری میشه. حالا باز میخوام برم که کارهاشون رو کامل ببینم.

اطلاعات تماس
مدیریت: بهرام بابایی
تلفن: 02144478919 - 09127308015

آدرس: تهران، پونک، انتهای سردار جنگل، قبل از اتوبان نیایش، نبش کوچه طباطبایی، پلاک 2، واحد 1

شبکه های اجتماعی
تصاویر
آتلیه عکاسی باراد باباییهنر عکاسی استودیو باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی عروس آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی عروس استودیو باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی شب آتلیه عکاسی باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی اسپرت استودیو باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییهنر عکاسی آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییژست عروس داماد آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی عاشقانه آتلیه باراد بابائی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی پرتره آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی رومانتیک آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییژست عروس استودیو باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی شب اتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییژست عروس اتلیه باراد بابائی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی پاییز آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییژست عروس آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکس احساسی آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی پرتره استودیو باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی طبیعت آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی جنگل آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی خلاقانه آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی روی آب آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی سیاه سفید آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی شب استودیو باراد بابائی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی عاشقانه آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی عروس اتلیه باراد بابائی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی مدلینگ آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکاسی مدلینگ استودیو باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکس دونفره آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییعکس عروس داماد آتلیه باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییکولاژ آتلیه عکاسی باراد بابایی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰
آتلیه عکاسی باراد باباییهنر عکاسی استودیو باراد بابائی
ابتدا وارد/عضو شوید
امتیاز شما: -
میانگین: ۰٫۰
تعداد رای: ۰

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید