دکتر شریعتی : عشق خشن است و شدید و ناپایدار ، دوست داشتن لطیف است و نرم و پایدار
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
جستجوی خدمات دهندگان
شهر
تهران
اصفهان
شیراز
کرج
مشهد
خدمات دهنده
همه
آرایشگاه
آتلیه
تالار
مزون عروس
تشریفات
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره
مرتب سازی
زمان
امتیاز

آتلیه عکاسی آفر

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫5
1
معرفی

آتلیه عکاسی آفر یکی از آتلیه های باسابقه سعادت آباد تهران می باشد. استودیو آفر ارائه دهنده خدمات عکاسی عروس، عکاسی کودک، عکاسی مدلینگ، عکاسی بارداری، عکاسی اسپرت و عکاسی تبلیغاتی است. آتلیه آفر دارای مجوز اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران و کادر مجرب بانو می باشد.

نقد

آتلیه عکاسی آفر دارای خدمات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری عروس است. از ویژگی های مثبت استودیو آفر می توان به کادر مجرب بانو، تجهیزات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری، باغ ها و عمارت های مجلل و شیک (عمارت مافی، عمارت آیت و عمارت شاهی)، تصویربرداری در شمال، دریاچه، دریا، جنگل و خارج کشور اشاره نمود. مشتری مداری آتلیه آفر به دلیل حسن خلق مدیریت و پرسنل در حد مطلوبی است بطوریکه بازخورد مثبت بسیاری از مشتریان را سبب شده است. سطح قیمتی آتلیه افر در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آتلیه عکاسی آفر جلب می کنیم:

97/09/30: من هرچقدرم برگردم عقب بازم آتلیه عکاسی آفر رو انتخاب می کنم. خیلی خوبن. هر چی من از بقیه می پرسم راجب اتلیه هاشون، می بینم که از همه جوانب، آفر خیلی خوب تره: چه اخلاق، چه کار حرفه ای و چه دقت و مخصوصا وجود تیم باحالی که دارند که اصلا ادم رو خسته نمی کنن.

97/07/08: من آتلیه عروسیم استودیو آفر بود. فرمالیته هم داخل تهران دارن، هم خارج از تهران. داخل می تونید باغ و عمارت هایی رو که دارن برید. عمارت آیت، عمارت مافی و عمارت شاهی رو میدونم داشتن. نمیدونم تغییری ایجاد شده یا نه. لواسون یا اطراف تهرانم فکر می کنم ببرن ولی ورودی باغ های خارج از شهر با خودتونه. شمال هم میبرن که چند تا لوکیشن دارن. دریاچه، دریا و جنگل و سد که می تونید خودتون انتخاب کنید. برای ما دریا و جنگل بود. باز خودتون برید نمونه کارهاشون رو ببینید، بهتر می تونید تصمیم بگیرید. من که دوست داشتم. خیلی هم تیم مهربون و خوش اخلاقین. رشته من، هنره و روی رتوش و تمیزی کارها حساسم و نسبت به خیلی از آتلیه هایی که دیدم، کارشون خیلی تمیز، ساده و شیکه. عکس های فرمالیته مون خیلی خوب بود. کلیپمون هم که شب تو مراسم پخش کردن، خیلی عالی شده بود. ولی هنوز عکس ها و فیلم عروسیمون رو ندیدم.

97/06/09: اومدم از مراسم داداشم بگم براتون. بالاخره بعد از کلی گشت و گذار، داداشم اینا آتلیه افر رو انتخاب کردند. راستش اولش که اطلاعات نداشتیم، اصلا اعتماد نکردیم ولی وقتی به جاهای مختلف سرزدیم، دیدیم که اقای جمالی خیلی ادم باوجدان و باصداقتی هستن. هم خیلی شفاف و صادقانه حرف میزد، هم خیلی راحت همه چیزها رو توضیح می دادن. یه جورایی احساس ارامش می کردی از حرف هاشون. هم منوی قیمت پایین داشتن، هم قیمت بالا. کیفیت نمونه کارهایی که به ما نشون دادن، خیلی خوب بود. بالاخره قرارداد بستند. مراسم داداشم اول مرداد ماه بود و کلی خوشحال بودن، هم از روز عکاسی و کلیپشون و مخصوصا فیلم پروجکشن اخر شب مجلس عقدشون که واقعا عالی بود. خیلی موقع پخشش تو سالن، همه راضی بودن. نمیدونم چجوری از کادر خوب و عالیتون تشکرکنم. بهترین شب رو برای داداشم و خانواده مون ساختید.

97/05/21: من 21 بهمن مراسمم با آتلیه عکاسی آفر بود. فیلم ها و عکس هامون حاضر شده و خیلی خوب شده. اومدم اینجا تا از نتیجه ای که گرفتیم و به چشم خودم دیدم براتون بگم. به نظرم کارشون عالیه. هم روز عروسی خیلی بااخلاق و حوصله بودن و کمک می کردن به بهتر شدن حال ما و هم اینکه نتیجه کارشون عالیه.
من آهنگی رو دادم که بذارن رو کیلیپ که دقیقا گذاشتن و ضرب آهنگ های موزیک رو با حرکاتمون قشنگ ست کردن. بعدشم یه سری تغییر سلیقه ای رو فیلمم داشتم که با حوصله و سریع برام انجام دادن.

97/05/06: من عقد داداشم با استودیو آفر بود. خیلی عالین از همه نظر: اخلاق، عکاسی با کیفیت، فیلمبرداری، کلا کادر خوب و مجهزی هستند. ما که خیلی از مراسم داداش جونم راضی بودیم، هم عکس هامون عالی شدن، هم اون روز کلی بهمون خوش گذشت. تازه کلی از مهمون ها هم سر جشن، کارت اقای جمالی رو گرفتن.

97/04/03: من آتلیه عکاسی آفر رو به یکی از همکارانم معرفی کرده بودم و رفته بود پیششون. این دختر چقدر ذوق داشت و چقدر از من تشکر کرد. یه سری عکس هاش رو نشونم داد، یعنی انگار تو بهشت ازشون عکس گرفته بودن. چقدر قشنگ شده بود. برده بودنشون جنگل های سیسنگان و چقدر قشنگ بود کارهاشون.

97/02/12: البوم عقد خواهرم اماده شده بود و از استودیو آفر گرفتن. خیلی خوب بود عکس هاشون. دلم خواست عروس بشم. همه کلی دیدن، ذوق کردن. دمتون گرم که انقدر خاص هستید و باعث میشید عروس و دامادهاتون توی روزهای مهم زندگی شون انقدر خوش حال بشن.

97/01/27: دوستم، مراسمش انجام شد. چقدر عالی بود کار آتلیه آفر. چقدر شیک بود عکس هاش. با اینکه عکس های اتلیه ای داشت، سر مراسمش و فرمالیته اش رو هنوز نرفته، اما خیلی خاص بودن. برای فرمالیتش تو همین چند روزه به احتمال زیاد میرن شمال. می گفت همسرش قبلش دودل بود برای فرمالیته گرفتن ولی بعد که عکس ها و فیلم هاشون رو دید، نظرش عوض شده و میگه حتما بریم ارزشش رو داره.

96/11/06: نامزدی دوست منم تموم شد. هم فرمالیته با استودیو آفر برداشته و هم عکاسی و فیلمبرداری مراسمش. چون خودش فرمالیته دوست داشت، برداشت وگرنه نامزدی که اصلا فرمالیته نمی خواد. خروجی کارش عالی شده، محشر شده عکس هاش. هم خودش قشنگه، هم شوهرش و هر دو خوش عکس هستن. با هنرمندی اقای جمالی و تیمشون که دیگه نگم براتون که چقدر خوب شده عکس هاشون و عین مدل ها شده. عکس هاشون انگار ایران نیست، خیلی حال و هوای خوبی داره.

96/09/04: من عروسیم تو اردیبهشت بود. من خیلی حساس بودم سر آتلیه و آرایشگاه. دنبال آتلیه خیلی گشتم، حتی آتلیه های خصوصی که مجوز رسمی ندارن رو هم رفتم. بعد از کلی شک و استرس با آتلیه آفر قرارداد بستم. من هر بار که یاد روز عروسیم میفتم، دلم می خواد زنگ بزنم آتلیه عکاسی آفر و ازشون تشکر کنم. کادر خانمشون محشر بود، عالی بودن، پر انرژی، دلسوز، شاد و مهربون. هر چی بگم کم گفتم. بهترین انتخاب من برای عروسیم، اتلیه ام بود. به من ۶۰۰ تا عکس دادن که خام بود. همشون محشر بودن. خیلی سر ادیت البوم، اذیتشون کردم ولی باحوصله هر کاری خواستم انجام دادن.

96/06/28: ما هم بالاخره تونستیم خدمت اقای جمالی برسیم و با آتلیه عکاسی آفر اشنا بشیم. سبک عکاسی شون، رئال هست. کارفیلمبرداریشون هم با همسرشون خانوم جمالی هست. در کل که علاوه بر کادر کاری خیلی خوبی که دارن، نمونه کارهاشون هم خیلی خوب و بروزه. از نظر برخورد هم بسیار بااخلاق و پرانرژی هستن. این نظر من راجب این اتلیه بود و به شخصه یکی از انتخاب هامون شده اما می خوام کار بقیه جاها رو هم ببینم و بعد تصمیم بگیرم.

96/04/02: مراسم عقد همکار شوهرم که با آتلیه آفر بود، باورتون نمیشه چه قدر عالی بود همه چیز. من که خیلی دوست داشتم. یه سری از عکس هاشون رو همون موقع اماده کردن و اورده بودن. کلیپی که پر کرده بودن، من خیلی دوست داشتم. واقعا خیلی خوش سلیقه هستن. توی مراسمم همش با دقت سعی می کردن کارشون رو انجام بدن و هم با صبر و حوصله که عروس و داماد خسته نشن. همه مهمون ها دوست داشتن کارشون رو. چند تا از فامیل ها هم اخر سر رفتن و ادرس اتلیه شون رو گرفتن که برای مراسم هاشون برن.

96/03/31: من تماس گرفتم و رفتم دفتر آتلیه عکاسی آفر با اقاییم. با خود اقای جمالی حرف زدم و چیزهایی که مد نظرم بود رو گفتم. ایشونم با صبر، کلی من و همسرم رو راهنمایی کردند. خلاصه که هر چی بگم از برخورد خوبشون، کم گفتم. ما منوی 3 رو انتخاب کردیم. ایشالا که همه چیز هم خوب پیش بره.

96/02/18: ما ١٦ اردیبهشت توى عمارت مافى که توى فردیس کرج بود، فرمالیته داشتیم. مراسممون ٢١ اردیبهشت هست. عکاسی رو خانم جمالى انجام داد. موینگ کم رو اقاى جمالى زد و اقاى مجید. بازل هم با دوربین الفا سون فیلمبردارى می کرد. چند تا از صحنه هاى اهسته که گرفته بودن، رو بهمون نشون داد که خیلى خوشمون اومد. در اخر هم عکس ها رو توى دوربین خانم جمالى دیدیم که خیلى خوب بود. هلى شات هم داشتن که از همه فضاهاى باز، فیلم هلى شات گرفته شد. کلا روز خیلى خوب و با نشاطى رو سپرى کردیم.

96/02/14: کار عکس اسپرت آتلیه عکاسی آفر عالیه. من با یکی ازدوستانم رفتم. اونا می خواستن برن و عکس اسپرت بگیرن. منم رفتم. وای چقدر عکس هاشون خوب شد. بیشتر تو حالت رئال و طبیعی ژست گرفتن اما واقعا خیلی راضی بودیم.

96/01/20: من امروز قراردادم رو با استودیو افر بستم. البوم ٥٠-٧٠ و البوم عقد و فیلمبردارى دو دوربین اس ال ار و هلى شات و رونین، ورودى عمارت ایت و عکس ١٠٠-٧٠ با شاسى و ٣٠ عدد لیت، دو تا شاسى والدین، تحویل فایل اصلى عکس ها و فرمالیته رایگان که جمعا شد ٣٨٥٠. ورودى باغ هم قرار شد خودمون بدیم که اونم ٥٠٠ هست. روز ٢ اردیبهشت قرار شد بریم عمارت ایت براى فرمالیته.

96/01/18: مراسم خواهرم با آتلیه عکاسی آفر بود. اصلا کارشون از بس خوبه، همه اخر شب از من ادرس این اتلیه رو می خواستن. هم نوع برخودشون خیلی خوب بود و هم کار ژست هاشون. در کل خانواده مون خیلی ازشون و نوع سبک کارشون راضی بودن. خواهرم اینا، منو 4 رو برداشتن. خواهرم اینا فقط برای ساقدوش هاشون ورودی دادن. عمارتشون، عمارت مافی بود و فرمالیته شون رایگان شد. واقعا پکیجش خیلی خوب بود.

95/12/21: من روز پنجشنبه رفتم دفتر آتلیه آفر و نمونه کار دیدم. اول که وارد شدیم، بهمون دو تا آلبوم دیجیتال نشون دادن که کیفیت عکس ها خیلی خوب بود. همسرم می گفت کیفیت چاپش هم خوب بوده. بعد نمونه فیلم دیدیم که به نظرم خیلی خوب بود. من تو منوهاشون، امارت آیت رو انتخاب کردم، چون نمی خواستم پیشکاری بزنم برای نامزدی. ایشون خیلی خوب ما رو راهنمایی کردن و گفتن فردا عروس دارن تو باغ آیت و ما می تونیم بریم و امارت رو از نزدیک ببینیم. من خیلی خوشم اومد از برخورد و همچنین کارهاشون.

اطلاعات تماس
مدیریت: کیوان جمالی
تلفن: 02122387601 - 02122387514 - 09125227739

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، پلاک ٥٤، طبقه ٧، واحد 701

شبکه های اجتماعی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید