پیامبر (ص) : کسى که ازدواج کند ، نصف دينش را حفظ کرده است.
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره

راهکارهای افزایش موفقیت در زندگی مشترک

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 5٫0
افزایش موفقیت در زندگی

روابط موفقیت آمیز و عاشقانه زن و مرد پس از ازدواج و افزایش موفقیت در زندگی مشترک تا میزان زیادی به شباهت طرز فکر و تفاهم آن دو بستگی دارد. زندگی فراز و فرودهای فراوانی به خود می بیند و به دست آوردن موفقیت در میان همه این سختی ها دشوار به نظر می رسد. اما زن و مرد باید در کنار هم باشند و دوشادوش هم برای موفقیت هایشان تلاش کنند؛ چرا که پس از ازدواج تبدیل شده اند به یک روح در دو بدن. توصیه می کنیم که مطلب پنج زبان عشق را جهت آشنایی با شیوه ابراز محبت به همسرتان مطالعه کنید.

از این رو باید با هم برای موفق شدن تلاش کنند اما بایستی سهم روحیه موفقیت خواهی در زندگی زیاد باشد. راهکارهای ساده ای وجود دارد که می توان با عمل کردن به آنها روحیه افزایش موفقیت در زندگی را در فرد و همسر او افزایش داد و یک خانواده متعادل ایجاد نمود که عبارتند از: داشتن الگوی مناسب و درست در زندگی، داشتن انگیزه ای قوی، تنظیم برنامه برای وقت.

راهکار اول افزایش موفقیت در زندگی: الگوی مناسب برای زندگی

انتخاب الگو برای افزایش موفقیت در زندگی، به این معنا نیست که فردی مانند بت مورد پرستش قرار بگیرد و اینگونه تصور شود که او هیچ اشتباهی نداشته و تمام زندگی را به پاکی و درستی گذرانده است. او هم انسان است و خطاکار و چه بسا بسیارند افرادی که پس از یک دوره خطاکاری به راه درست رو آورده و مورد اقبال جامعه ای قرار می گیرند. از این رو معصومین به عنوان بهترین الگو ها معرفی شده اند.

اما افراد و شخصیت های زیادی هستند که به عنوان الگو می توان از آنها بهره گرفت. اگر فردی مذهبی و مبادی آداب دین هستید، از شهدا و شخصیت های دینی می توانید استفاده کرده و الگو برداری کنید. اما الگو فقط به افرادی که در گذشته زندگی می کرده اند محدود نمی شود ، بلکه بسیاری افراد هستند که در زمانه خودشان الگوی سایرین قرار می گیرند: مانند رهبران یک نهضت یا جنبش که معمولا هم طرفدارانشان آنها را به عنوان الگوی زندگی خود انتخاب می کنند.

شباهت الگوی زن و شوهر، آنها را در رسیدن به تفاهم بهتر و افزایش موفقیت در زندگی یاری می کند. شاید بهتر باشد الگوی رفتاری همسرتان را قبل از عقد و هنگام خواستگاری جویا شوید و میزان پایبندی او به این الگو را بفهمید و به فکر تغییر شخصیت فرد نباشید. اگر تا حد زیادی مشابه شما فکر می کند ، به فکر ازدواج با او باشید و به فکر تغییر وی پس از ازدواج نباشید ، چرا که شخصیت او شکل گرفته و مرحله انتخاب و تغییر رفتار را از سر گذرانده. پس شروع زندگی با این ریسک کار عاقلانه ای نیست.

راهکار اول افزایش موفقیت در زندگی: الگوی مناسب برای زندگی

راهکار اول افزایش موفقیت در زندگی: الگوی مناسب برای زندگی

راهکار دوم افزایش موفقیت: داشتن انگیزه ای قوی

هدف فرد، مسیر زندگی او را معین می کند. هدف می تواند موضوعات مختلفی داشته باشد: مجموعه ای از آرزوها و خواسته های فرد، رسیدن به سعادت اخروی، غنای اقتصادی و سرمایه دار شدن، وصال با فرد مورد علاقه و یا دنبال کردن رشته یا ورزش یا کاری که مورد پسند و علاقه شما بوده و توان شما با آن متناسب است، همگی می توانند به عنوان هدف (کوتاه یا بلند مدت) انتخاب شده و به فرد انگیزه کار و تلاش و رسیدن به موفقیت در زندگی بدهد.

انگیزه قوی فرد را به سوی خواسته های او پرتاب می کند. با همسرتان بر سر رسیدن به آرزوها و اهداف مشترکتان به تفاهم رسیده و روحیه افزایش موفقیت در زندگی مشترک را تقویت کنید. این امر به شما کمک می کند تلاش هایتان هدفمند شده و به موفقیت های بیشتری در طول زندگی مشترک دست پیدا کنید.

راهکار دوم افزایش موفقیت در زندگی: داشتن انگیزه ای قوی

راهکار دوم افزایش موفقیت در زندگی: داشتن انگیزه ای قوی

راهکار سوم: تنظیم برنامه برای وقت

روابط اجتماعی فرد در نگرش او نسبت به زندگی بسیار تاثیرگذار است. فردی که تمام تلاش خود را برای رسیدن به آرزوهایش و افزایش موفقیت در زندگی صرف می کند، از وقت خود به نحو احسنت استفاده می کند. در اوقات فراغت خود به دنبال سرگرمی های سالم و ذهن پرور بوده و تا جایی که ممکن است در جمع افرادی که انگیزه ای برای زندگی ندارند حاضر نمی شود. در واقع وقتی برای فکر کردن به داشته های دیگران ندارد و ذهن خود را درگیر مسایل با ارزش می کند.

اینکه شما برای وقت خود برنامه ریزی داشته باشید امر مهمی است. فردی که کاری برای انجام دادن دارد، قطعاً افزایش موفقیت در زندگی را محقق کرده و این امر به وی مجالی نمی دهد تا وقتی برای سرک کشیدن در زندگی دیگران داشته باشد و برای نداشته هایش حسرت بخورد. برای اینکه به خواسته هایتان نزدیکتر شوید، از داشته های دیگران خوشحال شده و برایشان آرزوی موفقیت روزافزون کنید. به یاد داشته باشید وجود افراد موفق در کنارتان باعث افزایش انگیزه برای تلاش بیشتر خواهد بود که کار و خلاقیت روحیه شما را تقویت کرده و اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد. پس سعی کنید برنامه ای قوی برای خود و همسرتان طرح کنید تا از لحظه های با هم بودنتان نهایت لذت را ببرید تا مبادا استرس کارهای انجام نشده  لحظاتتان را خراب کند.

راهکار سوم افزایش موفقیت در زندگی: تنظیم برنامه برای وقت

راهکار سوم افزایش موفقیت در زندگی: تنظیم برنامه برای وقت

برای ساعات زندگی خود ارزش قائل شوید. پس از مدتی برنامه ریزی و توجه منظم به این برنامه باعث تقویت حس اعتماد به نفس شما شده و شما را به باوری قوی می رساند که افزایش موفقیت در زندگی را به طور صعودی برایتان به ارمغان می آورد.

منبع : عروس ایرانی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید