امام صادق (ع) : هر که با زنى به خاطر زيبایی اش ازدواج نمايد، در او چيزى را که خوشايند او نيست، خواهد ديد. و هر که با وى به خاطر دينش ازدواج کند، خداوند تمامى اين مزايا را براى او جمع مى‏کند.
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره

راهنمای انتخاب و خرید حلقه ازدواج مناسب

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 5٫0
جنس حلقه عروسی مناسب

شاید به نظر برخی افراد، انتخاب و خرید حلقه ازدواج مناسب اهمیت کمتری از انتخاب لباس عروس تان داشته باشد، اما به یاد داشته باشید که حلقه نامزدی را سال ها استفاده خواهید نمود. معیارهای انتخاب بهترین حلقه ازدواج شامل راحتی حلقه ازدواج، زیبایی و مدل حلقه ازدواج، کیفیت و جنس حلقه ازدواج می باشد. در مطلب انتخاب و خرید سرویس طلا، به روش ست کردن اجزای سرویس طلا پرداختیم و در ادامه به شیوه انتخاب و خرید حلقه ازدواج مناسب می پردازیم.

زمان انتخاب و خرید حلقه ازدواج

شما باید در برنامه ریزی عروسی تان، حداقل ۱-۲ ماه قبل از مراسم تان برای انتخاب و خرید حلقه ازدواج اقدام نمایید؛ زیرا اگر حلقه نامزدی های بازار را نپسندید و قصد سفارش حلقه ازدواج را داشتید، زمان لازم برای ساخت حلقه نامزدی حدود ۱ تا ۲ ماه می باشد. در ضمن بهتر آن است که عروس و داماد بهمراه یکدیگر برای خرید بروند و به سلیقه یکدیگر احترام بگذارند، نه آنکه زوجین یکدیگر را سورپرایز نمایند!

زمان انتخاب و خرید حلقه ازدواج

زمان انتخاب و خرید حلقه ازدواج

خرید مدل حلقه عروسی مناسب

طرح و مدل حلقه ازدواج مناسب و زیرکانه می تواند یک حلقه نامزدی ساده مدرن با مقداری تزیینات بر روی حلقه ازدواج ساده باشد. بعنوان مثال یک حلقه ازدواج ساده با طراحی اندک، خطوط کاملاً صاف، طرح هندسی ساده و کارائی بالا.

اما اگر به حلقه ازدواج ساده علاقمند نیستید؛ برای آنکه به حلقه نامزدی تان جلوه ویژه ای دهید، می توانید از نگین الماس استفاده کرده و یک حلقه ازدواج نگین دار زیبا داشته باشید. دقت کنید که طرح کلی نگین حلقه های ازدواج بایستی یکسان باشد، بعنوان مثال نگین های شیاردار و یا نگین های تیز. دقت کنید که حلقه ازدواجی که دورتادورش دارای نگین باشد، مناسب نیست زیرا انگشت به مرور زمان بزرگتر می شود (مثلاً پس از حاملگی که وزن اضافه می کنید). بهترین حالت برای استفاده از نگین در حلقه ازدواج، حداکثر ۳ نگین دورتادور حلقه نامزدی می باشد.

مدل حلقه ازدواج مناسب

مدل حلقه ازدواج مناسب

خرید حلقه نامزدی متناسب برای زوجین

آیا لزومی دارد که زوجین، حلقه ازدواج مشابه یکدیگر و یا حلقه ازدواج ست بخرند؟ بسیاری از نوعروس ها دوست دارند حلقه ازدواج خودشان و حلقه ازدواج همسرشان را مشابه یکدیگر انتخاب کنند. دقت کنید که انتخاب و خرید حلقه ازدواج مشابه ضرورتی ندارد بلکه بایستی حلقه های ازدواج متناسب با سلیقه هر یک از زوجین باشد. تنها موضوعی که در اینجا مطرح می شود آنست که این حلقه ازدواج بایستی بیانگر تعهد و رابطه زوجین باشد.

بعنوان مثال زوجین برای خرید حلقه ازدواج متناسب می توانند داخل حلقه نامزدی را حکاکی کنند، مثلا: حکاکی تاریخ خاصی داخل حلقه ازدواج مثل تاریج ازدواج و یا تاریخ آشنایی، حکاکی نام خاصی داخل حلقه ازدواج مثل نام همسرشان، و یا حکاکی مکان خاصی داخل حلقه ازدواج مثل مکان عروسی. ایده های جالب دیگر برای حلقه ازدواج متناسب زوجین، حکاکی سمبل ماه تولد همسرتان داخل حلقه ازدواج می تواند باشد که دارای ظرافت خاصی است.

خرید حلقه ازدواج متناسب برای زوجین

خرید حلقه ازدواج متناسب برای زوجین

جنس حلقه ازدواج مناسب

حین انتخاب طرح و مدل حلقه ازدواج تان، به کیفیت و جنس حلقه ازدواج تان نیز دقت کنید. به این فکر کنید که حلقه ازدواج طلا زرد دوست دارید یا طلا سفید؟ این حلقه نامزدی قرار است دهه ها در انگشت شما جا خوش کند. اگر از میزان طلا و پلاتینیوم حلقه ازدواج تان کم کنید تا حلقه ازدواج ارزان تری داشته باشید، یکپارچگی ساختار حلقه ازدواج بهم می ریزد. کیفیت پایین حلقه ازدواج می تواند باعث ایراداتی از قبیل شل شدن نگین های حلقه نامزدی، مات شدن حلقه ازدواج، از شکل افتادن و کج شدن حلقه ازدواج شود که باعث هدر رفتن زمان و پول شما می شود.

بهترین معیار برای سنجش کیفیت و جنس حلقه ازدواج، عیار حلقه ازدواج می باشد. طلای ۱۸ عیار، محکم و متداول بوده، به راحتی تعمیر و صیقل داده می شود. پلاتینیوم محکم ترین فلز می باشد اما به راحتی طلا، تعمیر و صیقل داده نمی شود.

جنس حلقه ازدواج مناسب

جنس حلقه ازدواج مناسب

اگر یک حلقه ازدواج قدیمی دارید که مربوط به مادر یا مادربزرگتان است، انتخاب حلقه ازدواج قدیمی به عنوان حلقه نامزدی تان می تواند گزینه مناسبی باشد و احساسات عمیقی را ایجاد کند.

منبع: عروس ایرانی

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید