مولوی : عاشقی پیداست از زاری دل – نیست بیماری ، چو بیماری دل
جستجوی پیشرفته لباس (3339لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
سایر
یقه
همه
آستین
همه
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره

راهنمای انتخاب رنگ لباس عروس + ۲۵ عکس لباس عروس رنگی

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 5٫0
تعداد رای: 1
انتخاب رنگ لباس عروس - 25 لباس عروس رنگی

به دنبال یک لباس عروس رویایی هستید؟ آیا می دانستید که تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی رنگ های رنگین کمان است؟ لباس عروس هایی به رنگ طلایی، خامه ای، بژ، فیروزه ای، گلبهی، قرمز و …! شما کدام رنگ را برای لباس عروس می پسندید؟

در سال های اخیر و پس از استفاده سلبریتی ها، طراحان لباس عروس رو به مُد جدیدی آورده اند: لباس عروس رنگی. تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی طیف رنگی رنگین کمان است. رایج ترین رنگ ها برای لباس عروس، سفید خالص و سفید عاجی است که از قدیم الایام استفاده می شده است. جدیدترین و پرکاربردترین رنگ های لباس عروس نیز ترکیب صورتی، زرد روشن و طلایی با سفید است. اخیراً برخی از طراحان لباس عروس جسورتر شده اند و از آبی و سیاه استفاده کرده اند.

تنوع رنگ لباس عروس قطعا سبب ایجاد مشکل در انتخاب لباس عروس خواهد شد. انتخاب از میان رنگ های طلایی روشن، سفید الماسی، سفید مرمری و سایر مشتقات سفید می تواند دلهره‌آور باشد. اما این راهنمای انتخاب رنگ لباس عروس به بررسی انواع رنگ لباس عروس پرداخته و شما را قادر می سازد که با دید بازتری، به انتخاب رنگ مدنظرتان نائل شوید.

در مطلب راهنمای جامع انتخاب لباس عروس، توضیحات کاملی درباره تاریخچه و تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر، لباس عروس سنتی کشورهای مختلف دنیا، انتخاب لباس عروس براساس مدل لباس عروس و نوع اندام، زمان و هزینه انتخاب لباس عروس و … داده شده است که می تواند برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص لباس عروس مورد مطالعه قرار گیرد.

انواع رنگ لباس عروس سنتی

 • لباس عروس سفید خالص

  رنگ سفید خالص بهترین انتخاب برای لباس عروس ابریشمی است. تزئیناتی نظیر توری دوزی و سنگ های درخشان، نمایش خیره کننده ای را رقم میزند. قصد دارید که عروسی خود را در باغ بگیرید؟ یک لباس عروس سفید روشن می تواند انتخاب مناسبی برای عروسی در باغ و یا کنار ساحل باشد.

  لباس عروس های به رنگ سفید خالص

  لباس عروس های به رنگ سفید خالص

 • لباس عروس سفید عاجی

  رنگ سفید عاجی هیچگاه از مد نیفتاده و به لباس عروس توری می تواند زیبایی منحصربفردی ببخشد. نمونه های جذابی از سفید عاجی را در لباس عروس های رمانتیک زیر می توانید ببینید.

  لباس عروس های به رنگ سفید عاجی

  لباس عروس های به رنگ سفید عاجی

  تفاوت رنگ سفید خالص و سفید عاجی چیست؟

  رنگ سفید خالص، انتخاب لباس عروس های سنتی است. این رنگ، روشن بوده و هیچ ترکیبی از سایر رنگ ها در آن دیده نمی شود. سفید عاجی ترکیب سفید و مقدار کمی از زرد و یا کرمی است. زمانی که در نور کامل به سفید عاجی نگاه می شود، این رنگ تا حد کمی آبی دیده می شود.

  انتخاب یک رنگ لباس عروس که تکمیل کننده رنگ پوست شما باشد، راز جذابیت شما در روز عروس تان است. یک لباس عروس سفید خالص، برای پوست های تیره و یا پوست های زرد روشن (مثل زیتونی یا عاجی) مناسب است. اگر شما پوست روشنی دارید، لباس عروس سفید و عاجی (و یا زرد) مناسب است. لباس عروس سفید خالص برای پوست رنگ پریده می تواند حس کهنگی را القا کند. سفید عاجی، جزئیات لباس عروس تان (مثل دوخت های پیچیده) را به خوبی نمایش می دهد.

 • لباس عروس سفید الماسی

  تطبیق دادن ترکیبات سفید با رنگ پوست می تواند مشکل باشد. سفید الماسی نسبت به سفید خالص، پوست را لطیف تر نشان می دهد و برای لباس عروس رنگی بسیار مناسب است.

  لباس عروس های به رنگ سفید الماسی

  لباس عروس های به رنگ سفید الماسی

 • لباس عروس کرمی

  این رنگ کرمی باارزش برای اکثر پوست ها مناسب می باشد. یک لباس عروس ساتن مخملی، بسیار با این رنگ تناسب داشته و سبب تاکید بیشتر بر این رنگ می شود.

  لباس عروس های کرمی رنگ

  لباس عروس های کرمی رنگ

انواع رنگ لباس عروس رنگی جدید

 • لباس عروس صورتی و یا سرخ

  یکی از معروف ترین رنگ ها برای لباس عروس های جدید، صورتی و یا مشتقات صورتی است. اخیراً صورتی و یا سرخ توسط اکثر طراحان لباس عروس استفاده می شود.

  لباس عروس های به رنگ صورتی و یا سرخ

  لباس عروس های به رنگ صورتی و یا سرخ

 • لباس عروس متالیک (رنگ فلزات)

  به دنبال لباس عروسی لوکس هستید؟ قطعا شیفته لباس عروس های متالیک خواهید شد. از رنگ های کلاسیکی مثل طلایی و نقره ای گرفته تا رنگ های رقیق تری مثل زرد کم رنگ، دارای درخشش خیره کننده ای هستند.

  طلایی روشن و نقره ای جدیداً به ترند رنگ لباس عروس تبدیل شده است. درخشش رنگ طلایی روشن، بسیار جذاب تر از سفید عاجی و یا طلایی کم رنگ است. این رنگ را با لباس عروس ساتن استفاده کنید تا شاهد نمایش خیره کننده ای را برای تمامی پوست ها باشید.

  لباس عروس های متالیک به رنگ طلایی روشن و نقره ای

  لباس عروس های متالیک به رنگ طلایی روشن و نقره ای

  لباس عروس زرد روشن می تواند به آسانی، جذابیتی چشم نواز به لباس عروس تان اعطا کند. زرد روشن، انتخابی برازنده و برجسته برای جشن اول و آخر عمرتان خواهد بود.

  لباس عروس های متالیک به رنگ زرد روشن

  لباس عروس های متالیک به رنگ زرد روشن

 • لباس عروس آبی

  اخیراً طراحان لباس مجدداً از رنگ آبی در لباس عروس های رنگی استفاده می کنند.

  لباس عروس های با رگه های آبی رنگ

  لباس عروس های با رگه های آبی رنگ

 • لباس عروس سیاه

  این لباس عروس های جذاب توسط تعداد کمی از طراحان استفاده شده است. آیا شما نیز جذب این رنگ لباس عروس شده اید؟!

  لباس عروس های با رگه های رنگ سیاه

  لباس عروس های با رگه های رنگ سیاه

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید