دکتر شریعتی : عشق بینایی را می گیرد و دوست داشتن بینایی می دهد
جستجوی پیشرفته لباس (4020لباس عروس و مجلسی)
نوع لباس
لباس عروس
لباس مجلسی
مدل
همه
مدل لباس طرح A
مدل لباس سلطنتی
مدل لباس ماهی
مدل لباس پرنسس
مدل لباس کلوش
سایر
یقه
همه
یقه پشت گردنی
یقه خشتی
یقه دکلته
یقه دلبری
یقه قایقی
یقه گرد
یقه هفت
یقه یکطرفه
آستین
همه
آستین بدون آستین
آستین کوتاه
آستین سه چهارم
آستین بلند
قد لباس
همه
کوتاه
بلند
دنباله دار
سال
همه
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
سایر
برند
همه
آنابل
آنایز بریدال
آنترا
ابد محفوظ
ادسو
اسپوزابلا
استلا یورک
الفرد انگلو
الما نویا
الور
الیزابتا پلیگنانو
ایر بارسلونا
ایمپرسشن
برایدز بای هاروی
برتا بریدال
پاپیلیو
پرونویاس
تینا والردی
جاستین الکساندر
جاسمین امپایر
درسارا
دمتریوس
دمینیس
دومو آدامی
رزا کلارا
سایر
سوترو و میجلی
سوفیا تولی
سوییتهرت
فرانک سارابیا
فلارا زایچک
کاسیمینا
کالکتور
کوزموبلا
کیتی چن کوچر
گالیا لاهاو
لاسپوزا
لونا نویاس
مادلین گاردنر
ماریا کارین
مانو گارسیا
مگی سوترو
موری لی
مون چری
میس پاریس
نیکول اسپوز
ونوس
یان استوارت
امتیاز
همه
5-4 ستاره
4-3 ستاره
3-2 ستاره
2-1 ستاره

۶ تفکر اشتباه رایج زنان

ابتدا وارد/عضو شوید
میانگین: 4٫0
6 تفکر اشتباه رایج زنان

خانم ها احساساتی و رویاپرداز بوده و علاقه دارند همه چیز رمانتیک باشد اما پس از عقد رسمی که وارد زندگی واقعی می شوند و با واقعیت های آن روبرو می شوند، دچار سرخوردگی می شوند. بنابراین بهتر است که با ۶ تفکر اشتباه رایج زنان آشنا شوید. مطلب پنج زبان عشق، در خصوص نحوه ابراز علاقه زوجین به یکدیگر است و قطعا در رفع این تفکرات اشتباه تاثیرگذار خواهد بود.

  1. تفکر اشتباه رایج اول: هر چه زیباتر باشم، زندگی بهتری خواهم داشت. کسانی که به این مورد مبتلا می شوند، رو به آرایش های مکرر و افراطی آورده و در پی جراحی های زیبایی خواهند رفت. این کار ممکن است باعث ایجاد حس رضایت درونی در کوتاه مدت گردد اما در بلندمدت، اثری نخواهد داشت. در واقع بایستی علت حقیقی را جستجو کرد و خود را بهمان شکل که هستیم، قبول کرد.
  2. تفکر اشتباه رایج دوم: هرچه مدل ماشین بالاتر باشد، زندگی بهتری خواهم داشت. کسی که شکمش گرسنه است به فکر سیر کردن مغزش نیست! وضعیت کنونی بخشی از جامعه به گونه ایست که داشتن پول به یک ارزش و حتی معیار ازدواج درآمده است. در نتیجه با توجه به بصری بودن مردان، خانم ها رو به اعمال جراحی و آرایش های مکرر می آورند تا موردپسند آقایان قرار گیرند. رقابتی پوچ در می گیرد که تمامی ندارد و ناشی از فقر اقتصادی و فرهنگی است. البته این معیار فی النفسه اشکال ندارد. همچنین این رفتار جامعه بدلیل عدم وجود ثبات اقتصادی تا حدودی طبیعی است؛ اما مشکل زمانی ایجاد می گردد که تنها معیار انتخاب، پول باشد.
  3. تفکر اشتباه رایج سوم: اگر برایم هدیه نخرد، دوستم ندارد. در دنیای خانم ها، خریدن گل نشانگر مهر و محبت همسر می باشد و خلاف آن عدم علاقه برداشت می شود، در حالیکه این گونه نیست. در هر حال به آقایان توصیه می شود گاه و بیگاه و بدون دلیل هدیه ای برای همسرشان خریداری کنند (البته درصورتی که زبان عشق همسرشان، هدیه دادن باشد). لازم نیست هدیه ای گران قیمت باشد بلکه القای حس اهمیت در همسرتان مهم است.
  4. تفکر اشتباه رایج چهارم: اگر سالگرد ازدواج را فراموش کند، دوستم ندارد. سالگرد ازدواج برای خانم ها مهم است و فراموش کردن آن معادل “دوست نداشتن” است. در حالیکه در دنیای آقایان، فراموش کردن سالگرد ازدواج نشانگر بی مهری نیست و مردان بسیاری موارد دیگر نظیر تولد پدر و مادرشان را هم از یاد می برند.
  5. تفکر اشتباه رایج پنجم: اگر نگوید دوستم دارد، …! خانم ها تمایل دارند همسرشان قربان صدقه شان برود، روابط رمانتیک داشته باشد و عبارت “دوستت دارم” را دائماً تکرار کند. اما عموماً مردان این گونه نیستند و نوع ابراز احساساتشان متفاوت است.
  6. تفکر اشتباه رایج آخر زنان: اگر مرا به دوستانش معرفی نکند، برایش مهم نیستم. خانم ها دوست دارند سریعاٌ به اقوام همسرشان معرفی شوند و رسمی بودن رابطه به آنها اعلام شود. اما برای مردان، این امر کمی زمان بر بوده و به تدریج رخ می دهد. بهترست در این مواقع، آقایان سریعاً به فکر اصلاح بیفتند و به همسرشان نشان دهند که برایش ارزش قائلند.

نظر بدهید

برای ارسال نظر بایستی ثبت نام / ورود کنید