عشق در دریا غرق شدن است ، دوست داشتن در دریا شنا کردن

— دکتر شریعتی

انتخاب سرویس طلا و جواهرات

به این مطلب امتیاز بدهید

در مورد انتخاب سرویس طلا و جواهرات با یکدیگر ، اینکه شما چه سلیقه ای دارید بسیار مهم است. اغلب افراد برای خرید طلا و جواهر به سرویس های موجود در بازار بسنده می کنند و همین که همه اجزای سرویس ، عنصر مشترک داشته باشند برایشان کافیست. ما در این مطلب روش متفاوتی از انتخاب طلا و جواهرات را ارایه می کنیم.

ویژگی مشترک اجزای سرویس طلا و جواهر :

این بار که به طلا فروشی رفتید ، به سرویس ها با دقت نگاه کنید. اگر همه اجزای آن را با دقت ببینید ، متوجه خواهید شد که یک عنصر مشترک دارند. مثلاً نگین همه اجزای سرویس نگین دار ، نگینی با یک رنگ و اندازه و شکل متحد دارند ؛ نگین گوشواره با نگین گردنبند یکسان و یکرنگ است که شاید در اندازه نگین ها با هم تفاوت داشته باشند. پس عنصر مشترک همان نگین است. شاید شما جزو افرادی باشید که از سنگ یا نگین خاصی خوشتان می آید و برای خرید هم به دنبال همان می گردید و همین که نگین آن را بپسندید ، اقدام به خرید می کنید. اما شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که مدل دیگری از همان نگین مورد علاقه تان را جایی دیگر دیده باشید و بیشتر خوشتان بیاید. در این حالت حتما این فکر به سراغتان خواهد آمد که ای کاش بیشتر به خریدتان توجه می کردید!

انتخاب سرویس طلا و جواهرات

برای جلوگیری از این اتفاق شما می توانید به روشی ساده خرید کنید. سرویس طلا و جواهرات را تک به تک نگاه کنید. اگر از گردنبند آن خوشتان آمده به گوشواره ، انگشتر ، دستبند و تمام اجزای آن هم نگاهی بیندازید. آیا از آن ها هم خوشتان می آید؟ یا اینکه فقط گردنبند آنرا پسندیده اید؟ اگرفقط یک جزء سرویس را دوست دارید ، سرویس را نخرید. از فروشنده بخواهید مدل های مشابه را برایتان بیاورد. در میان مدل های مشابه حتما به مورد های زیباتری می رسید و یکی را انتخاب می کنید که شاید از نمونه اول هم زیباتر باشد.

انتخاب سرویس طلا و جواهراتبرای سایر اجزای سرویس تان هم از همین روش استفاده کنید. یعنی مدل های شبیه به آن چیزی که انتخاب کرده اید را ببینید که عنصر مشترکی هم داشته باشند و به یک ست طلا و جواهر خاص و زیبا تبدیل شوند. به عنوان مثال اگر طرفدار سنگ یشم و رنگ سبز هستید ، با انتخاب یک انگشتر با نگین یشم به سلیقه خودتان می توانید گردنبند ، گوشواره ، دستبند و حتی ساعتی را انتخاب کنید که نگین یشم آن مشابه نگین انگشترتان باشد.

ساعت متناسب با حلقه :

انتخاب سرویس طلا و جواهرات

مزایای ست کردن سرویس طلا و جواهرات :

انتخاب سرویس طلا و جواهرات

با این روش ، شما اجزای جدا از هم را کنار هم قرار داده و با کمی دقت در عنصر مشترک ، سرویسی خاص را تهیه کرده اید که نمونه آن را در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت و از طرف دیگر مختص شماست. حتی اگر گم شان کنید پیدا کردن آن ، کار سختی نیست چون خاص انتخاب شده اند. مزیت بسیار خوب این روش ، پایین آوردن هزینه خرید است ، در واقع شما با هزینه ای پایین تر از هزینه خرید یک سرویس طلا و جواهرات معمولی ، ستی را خریداری کرده اید که سلیقه شما را به خوبی نشان می دهد و کاملاً باب میل شماست. سرویسی که تا پایان عمر هرگاه به آن نگاه می کنید ، از دیدن آن لذت می برید نه اینکه به یاد خستگی های روز خرید بیفتید!

منبع : عروس ایرانی

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *